صفحه 718 از 2682 نخستنخست ... 21861866870870971071171271371471571671771871972072172272372472572672772876881812181718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,171 تا 7,180 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member cristal آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستان کسی از جون 2010 هست که ازش اپدیت خواسته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    CSQ:26.06.2010
    Medical: waiting

نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــون؟!اون هم جون 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    ما هم jun هستیم . هیچ خبری نیست. تا جایی که من میدونم فقط برای 3 ماه اول آپدیت اومده.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

این همه اینجا صحبت و درد دل و شر و ور گفته میشه این آقای ژنرال mehdi79 چیزی نمیگه. ولی ما که یه چیزی میگیم ارباب مهدی میگه:
    "کاربر گرامی، مطلب ارسالی شما فاقد اطلاعات مفیدی برای فروم هست. لطفا از انجام مکالمات شخصی در سایت خودداری کنید. چنین ارسالهایی حذف خواهد شد.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید."
    چشم ارباب جان. قربون اون ستاره هات برم. ولی مثلا اینکه "وای دیگه کلافه شدم" یا "کسی خبری از اونا نداره" یا ... چه اطلاعات مفیدی برای فروم داره. این فروم شده چت روم. چرا انقد تبعیض هست همه جا.
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    این همه اینجا صحبت و درد دل و شر و ور گفته میشه این آقای ژنرال mehdi79 چیزی نمیگه. ولی ما که یه چیزی میگیم ارباب مهدی میگه:
    "کاربر گرامی، مطلب ارسالی شما فاقد اطلاعات مفیدی برای فروم هست. لطفا از انجام مکالمات شخصی در سایت خودداری کنید. چنین ارسالهایی حذف خواهد شد.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید."
    چشم ارباب جان. قربون اون ستاره هات برم. ولی مثلا اینکه "وای دیگه کلافه شدم" یا "کسی خبری از اونا نداره" یا ... چه اطلاعات مفیدی برای فروم داره. این فروم شده چت روم. چرا انقد تبعیض هست همه جا.
    دوست عزیزم
    فقط شما نیستی که از این کامنت ها می گیرید.این گوشمون دره اون یکی دروازه شما کا رخودتونو بکنید چرا؟حالا عرض می کنم.
    مثلا چه اتفاق خاصی تو این فروم قراره بیافته و بر اساس مقررات فروم باشه وقتی سفارت کاری نمی کنه ووقتی دوستان با محبت دیگه وقتی مدیکال و ویزاشون میاد از صفحه رادار این سایت محو می شوند.
    خوب همین درد دل ها و کمک به هم برای تحمل این شرایط سخت می مونه دیگه قربونت برم.
    من در پستی از کلمه مسخره استفاده کردم پیام آمده کلام نامناسب به کار برده اید بچه بی تربیت نونر.فقط شما نیستی متاسفانه مدیران این فروم ریشه های زنده بودن این فروم را درک نمی کنند.
    شما هرچه برای کمک به دوستان خود می توانید انجام دهید یه روزی هم این فروم هم پر از خبرهای خوب می شود .بامید اون روز

با عرض سلام و تشکر،
    من 12 جولای مصاحبه دارم، سوالم این است که در صورت قبولی و برای پرداخت پول فدرال (550 دلار) آیا میشه با کردیت کارد پول رو پرداخت کرد؟ اگه جواب مثبت هست چه فرمی را باید پر کرد؟
    اگر بخواهم نقدا در استانبول پرداخت کنم به چه حسابی و چه بانکی باید پرداخت کنم؟
    کلا راهنمایی بفرمایید چطور و چگونه این قسمت پرداخت را باید انجام بدهم.
    با احترام و سپاس فراوان

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

سلام
    با یه حساب سرانگشتی به این نتیچه رسیدیم - با توجه به اینکه تو پاییز و زمستون قصد مهاجرت نداریم- که یک سال دیگه رو هم برای همین ایران برنامه ریزی کنیم.
    مدرسه بچه ها - که متاسفانه برای یکیشون دیر شده و مجبوریم هرجا شد اسم بنویسیم -
    کلاس زبان . درمانهای طولانی مدت.. و غیره....
    یعنی اعصابم راحت شد! بلاتکلیفی آفت جونه... حالا با خیال راحت به زندگیمون میرسیم....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام
    حدود 1 ماه پيش يكي از همكارام كه رفته بود آنكارا ويزاشو بگيره ازش خواهش كردم كه پرونده ما رو هم پيگيري كنه
    اين طور كه ميگفت با كلي اصرار كه بهش اطلاعات بدن
    بهش گفتن كه پرونده ما هنوز در كانادا هستش و در مرحله سكوريتي چك...جالب اينه كه در ايميل فايل نامبر نوشته بود كه پرونده شما براي ويزا آفيس ارسال شده
    شايد منظورشون اين بوده كه دفتر مركزي ويزا تو كانادا براي انجام مراحل سكوريتي چك
    حالا بايد ببينيم كه چه مي شود...

September 13th, 2011, 12:24 PM
    سلام
    جواب کیپسم امروز اومد. نوشته file BF D to: PPS on 25-5-2013paper file sent to PA
    یعنی بازبینی بعدی توسط آفیسر تو اون تاریخه!!!!!!!!!!!!! مگه ممکنه اینقدر طولانی باشه؟؟؟؟؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    -September 13th, 2011, 04:48 PM
    این طور که از وضعیت کیپس ما مشخص شده پروسه کبک 20 ماه که نیست هیچ , از30 ماه هم خواهد گذشت
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    با سلام به همه دوستان
    دو پست قبلی خودم را که چند ماه پیش ارسال کردم را در بالا قرار دادم تا یاداوری شده باشد و یک نتیجه هم برای شرایط فعلی از آن بگیرم:
    1.نتیجه کیپس ما زیاد هم دور از واقعیت نبود و با شرایط کنونی مطابقت دارد
    2.با توجه به جواب کیپس ما که تاریخ بررسی بعدی را 30 ماه بعد از فایل فدرال اعلام کرده بود ، پرونده دوستان ژانویه ای باید ماه جون 2012 بررسی بشود
    3.حدس من این که در جولای یا آگوست باید برای دوستان ژانویه ای خبری بشود(medical,update)
    4.امیدوارم روندی که در بالا گفتم درست باشد ودیگه بیشتر از این طول نکشد.
    به امید خبرهای خوب
    CSQ:06-DEC-2010
    Federal Date:07-DEC-2010
    Update & Medical (Ankara):07-May-2013

Senior Member

Angry پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط farfar نمایش پست ها
    September 13th, 2011, 12:24 PM
    سلام
    جواب کیپسم امروز اومد. نوشته file BF D to: PPS on 25-5-2013paper file sent to PA
    یعنی بازبینی بعدی توسط آفیسر تو اون تاریخه!!!!!!!!!!!!! مگه ممکنه اینقدر طولانی باشه؟؟؟؟؟
    -September 13th, 2011, 04:48 PM
    این طور که از وضعیت کیپس ما مشخص شده پروسه کبک 20 ماه که نیست هیچ , از30 ماه هم خواهد گذشت
    با سلام به همه دوستان
    دو پست قبلی خودم را که چند ماه پیش ارسال کردم را در بالا قرار دادم تا یاداوری شده باشد و یک نتیجه هم برای شرایط فعلی از آن بگیرم:
    1.نتیجه کیپس ما زیاد هم دور از واقعیت نبود و با شرایط کنونی مطابقت دارد
    2.با توجه به جواب کیپس ما که تاریخ بررسی بعدی را 30 ماه بعد از فایل فدرال اعلام کرده بود ، پرونده دوستان ژانویه ای باید ماه جون 2012 بررسی بشود
    3.حدس من این که در جولای یا آگوست باید برای دوستان ژانویه ای خبری بشود(medical,update)
    4.امیدوارم روندی که در بالا گفتم درست باشد ودیگه بیشتر از این طول نکشد.
    به امید خبرهای خوب
    ممنون از پستتون.
    پس دوستانی که به هر دلیلی بصورت حضوری به آنکارا مراجعه میکنن و کارکنان سفارت در جواب سوالشون از پرونده ها میگن که ما نیرو نداریم و اوضاع مرتب نیست و تعداد پرونده ها زیاده و .. این دروغه و مشخصا عمدی در کاره و این تاخیر بخاطر جابجایی یا کمبود نیرو نیست!
    ظاهرا دروغ بده ولی فقط برای ما بده و در اون فرهنگ صداقت معانی دیگه ای میده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)