صفحه 723 از 2682 نخستنخست ... 22362367371371471571671771871972072172272372472572672772872973073173273377382312231723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,221 تا 7,230 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed767 نمایش پست ها
    خوب دوستان عزیز
    این هم خبر جدید البته میدونم مربوط به این بخش نیست ولی کلا به هممون مربوط میشه ٰ یکی از دوستای من که فایل سپتامبر 2009 داشت و هفته قبل پاس ریکوئست شده بود ٰامروز گذرنامه هاشون رو به همراه یک نامه براشون فرستادند که شرمنده C.S.Q شما باطل شده دولت فدرال نمی تونه به شما ویزا بده ٰ باید با کبک مکاتبه کنید.................
    حالا هی بشینیم و منتظر باشیم تا C.S.Q باطل بشه و بعدش قید کانادا رو بزنیم و با خیال راحت زندگی کنیم.
    اینها هفته پیش چجوری فرستادند که دیروز بهشون برگردوندند اون هم با نامه و متعلقات

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    امروز اداره مهاجرت کانادا تیر خلاص را به روش اسکیل ورکر فدرال زد و اعلام نمود که پذیرش متقاضی در گروه اصلی این روش (یعنی گروه مشاغل) تا اطلاع ثانوی متوقف می شود و تنها پذیرش مهاجر در این روش از میان گروه هایی خواهد بود که فارغ التحصیل یا دانشجوی دکتری در کانادا هستند یا آنکه دعوتنامه شغلی دارند. اداره مهاجرت کانادا وعده داده است که این روش مهاجرت را مرور کند و اوایل سال ۲۰۱۳ مجدد فعال نماید.
    باید صبر کرد و دید. با این حساب بر سرعت رسیدگی به پرونده هایی که منتظر مدیکال هستند چقدر تاثیر گذار خواهد بود!
    من که خیلی خوشبین هستم...
    سلام
    نکنه قاط بزنه فدرال بگه دیگه مهاجر نمی گیرم؟؟؟!؟؟ به نظر بچه ها این چه تاثیری داره رو کبک؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    سلام
    نکنه قاط بزنه فدرال بگه دیگه مهاجر نمی گیرم؟؟؟!؟؟ به نظر بچه ها این چه تاثیری داره رو کبک؟
    سلام
    قاط زده و فعلا پرونده ایی رو نمیگیره .
    جای تعجب هم بود با این همه متقاضی توی بخش فدرال و کبک باز هم اقدام به گرفتن نیرو کنند.
    اینجوری حداقل وقت بیشتری دارند برای مشخص کردن وضع افرادی که پرونده قدیمی دارند.

Senior Member

خوب دوستان عزیز
    این هم خبر جدید البته میدونم مربوط به این بخش نیست ولی کلا به هممون مربوط میشه ٰ یکی از دوستای من که فایل سپتامبر 2009 داشت و هفته قبل پاس ریکوئست شده بود ٰامروز گذرنامه هاشون رو به همراه یک نامه براشون فرستادند که شرمنده C.S.Q شما باطل شده دولت فدرال نمی تونه به شما ویزا بده ٰ باید با کبک مکاتبه کنید.................
    حالا هی بشینیم و منتظر باشیم تا C.S.Q باطل بشه و بعدش قید کانادا رو بزنیم و با خیال راحت زندگی کنیم.
    سلام

جالبه اول پاس ریکوئست میشن بعد میگن بهتون ویزا نمیدیم. اگر میخواستن ندن چرا بهش گفتن پاساتون رو بفرستید. این از اون خبرا مخصوص این فروم هست.
    بعدش CSQ هم باطل شد . بجز نشستن چی کار میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    اعتبار C.S.Q سه سال هست وهنوز 2.5 تا پایان اعتبارش مونده.چطور همچین چیزی امکان داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط mahzadkhan : June 29th, 2012 در ساعت 12:35 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

من 30 ماه از فایل فدرالم میگذره 3 ماه دیگه هم csqباطل میشه فکر کنم دیگه باید بیخیال بشم فقط چند سال از زندگی عقب افتادم اعصابمو گذاشتم یه چند میلیونم ریختم دور ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahzadkhan نمایش پست ها
    سلام
    اعتبار پاس ریکوئست3 سال هست وهنوز 2.5 تا پایان اعتبارش مونده.چطور همچین چیزی امکان داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منظور شما CSQ است احتمالا .
    بله این خبر بهیچ وجه نمیتونه درست باشه به سه دلیل یکیش رو شما گفتین دوم اینکه اشتباه یا تاخیری از طرف متقاضی نبوده و سوم اینکه بقول شما هنوز حدود ۳ ماه تا ۳۶ ماه مونده.
    بهرحال تقصیر سفارته که با عدم اطلاع رسانی راه رو برای این جور حرفها باز میکنه.
    اگر این اتفاق افتاده و نامه ای هست حتما متن نامه رو باید دید. شاید مساله چیز دیگه ای هست

Junior Member

درسته
    وقتی اون متن خوندم اعصابم بهم ریخت.
    منظورم همون csq بود

خوب دوستان عزیز
    اگه اين خبر صحت داشته باشه بايد اسم اين فروم رو عوض كنيم بگذاريم: مدت زمان سركاري از CSQ تا نابودي !!!!

Senior Member

بچه ها با توجه به خبر تعطیلی برنامه نیروی متخصص فدرال تا آخر سال، احتمال اینکه به پرونده ها سریعتر رسیدگی کنند خیلی زیاده. من که فکر می کنم این طوری باشه

لینک خبر:
    http://www.parscanada.com/_2295-%D8%...A7%D9%86%D8%AF
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)