صفحه 725 از 2682 نخستنخست ... 22562567571571671771871972072172272372472572672772872973073173273373473577582512251725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,241 تا 7,250 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed767 نمایش پست ها
    اگر خبر درست نبود و شک داشتم نمی نوشتم و این هم اخرین باری بود که این کار رو کردم از همه دوستان عزیز که اعصابشون بهم ریخت معذرت می خواهم
    دوستان صبر کنیدو منتظر باشید حتما فرجی در کارمون پیدا میشه.
    عجیبه، اگه csq باطل شده باشه باید خود فدرال با کبک مکاتبه کنه نه اینکه ما مکاتبه کنیم! همراه با برگه csq یه برگه بهم داده بودن فکر کنم اونجا اینو نوشته بود! میرم بازم نگاه میکنم.

Junior Member

طبق قانون فعلی سی اس کیو بعد از ابطال قابل تمدید هستش .مگر اینکه قانون جدیدی اومده باشه که با توجه به شرایط موجود بین کبک و فدرال اینو بعید میدونم چون فقط در خاورمیانه پروسه طولانی نیستش در بعضی قسمتهای دیگه هم پروسه ویزا از طرق کبک بالای 30 ماه هستش طبق امار و جدول های خودشون.ایشالا به زودی همه چی ردیف میشه

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

بله درست می فرمائید فایل فدرالشون سپتامبر 2009 بوده ولی تاریخC.S.Q شون 6جون 2009 بوده که خوب 6 جون 2012 باطل میشه
    این کامنت توسط RYAM گذاشته شده فکر کنم جالبه
    دوست عزیز این ادعا درست نیست چون من دوستانی دارم که الان مونترال هستن و وقتی پاس رکویست شدند CSQ شون باطل شده بوده.در ثانی علت طولانی شدن پروندهها کم کاری سفارت و توی CSQ نوشته تا قبل از این تاریخ تحویل فدرال شود برای باز شدن فایل فدرال.

Senior Member

بله درست می فرمائید فایل فدرالشون سپتامبر 2009 بوده ولی تاریخC.S.Q شون 6جون 2009 بوده که خوب 6 جون 2012 باطل میشه
    6 جون 2009 که شنبه بوده دوست عزیز.......
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member barbin آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    به نظر من چرت وپرت میگی .همون بهتر بری
    ایشون حتما از منبع خبرشون اطمینان دارند و شرایطشون هم مثل ماست . منم CSQ سه ماه قبل تاریخ فایل فدرال هست و آفبس آنکارا هم عملا نشون داده که وضعیت اونجا از چه قرار هست. حالا شما به یکی که لطف کرده اطلاع رسونی کرده توهین می کنی؟ فکر میکنی بی خبر بمونی شرایط برای شما و ما بهتر می شه؟؟
    federal file number: 22 March 2010
    update: 13 December 2011
    medical: 10 July 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_sun نمایش پست ها
    طبق قانون فعلی سی اس کیو بعد از ابطال قابل تمدید هستش .مگر اینکه قانون جدیدی اومده باشه که با توجه به شرایط موجود بین کبک و فدرال اینو بعید میدونم چون فقط در خاورمیانه پروسه طولانی نیستش در بعضی قسمتهای دیگه هم پروسه ویزا از طرق کبک بالای 30 ماه هستش طبق امار و جدول های خودشون.ایشالا به زودی همه چی ردیف میشه
    سلام
    برای شما فروردین از آفیس انکارا یه نامه بلندو بالا آمده بود که کلی مدارک خواسته بودند و اسباب نگرانی همه تو این فروم شده بود لطفا ما رو هم در جریان شرایط خودتون بگذارید
    پیشاپیش ممنون

اگر خبر درست نبود و شک داشتم نمی نوشتم و این هم اخرین باری بود که این کار رو کردم از همه دوستان عزیز که اعصابشون بهم ریخت معذرت می خواهم
    دوستان صبر کنیدو منتظر باشید حتما فرجی در کارمون پیدا میشه.
    ممنون از اطلاع رسونیتون شرایط واقعا نگران کننده شده و امیدوارم که اوضاع طوری پیش بره که از نگرانیهای همه کم بشه
    لطفا اگه اطلاعات بیشتری بدست آوردین و همچنین نتیجه پیگیری دوستتون رو هم اطلاع رسانی کنین چون CSQ منم فقط 6 ماه اعتبار داره و شرایط همه کمابیش مشابه هست .

Junior Member a_sh آواتار ها

سلام
    این موضوع اگر درست باشد می تونه ناشی از عدم آشنایی آنکارا از شرایط CSQ و ابطال و تمدید آن باشد. من پیشنهاد می کنم از الان شخصا برای تمدید CSQ از بخش کبک(دفتر مونترال) اقدام کنیم. یا اگر می تونیم با یک وکیل مجرب مشورت کنیم.
    Interview & CSQ = 23 Feb 2010 , Federal F.N = 25 May 2010
    1st update Doc. = 18 Jul 2012 , 2nd update = 12 Apr 2013
    Medical Done = 09 Sep 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

دوست عزیز خیلی خواستم جواب شما رو ندم ولی چون می بینم باعث نگرانی خیلی ها شدی چند مورد رو جهت اطلاع شما و دوستان می نویسم :
    ۱- اگه نمی دونید بدونید اعتبار CSQ صرفاٌ برای باز کردن فایل فدرال هست و وقتی شما فایل فدرالتون رو باز کردید دیگه با CSQ کاری ندارید. این مطلب موثق هست و من خودم از وکیلم پرسیدم و ایشون جزو وکلای سرشناس هست.
    ۲- نوشته بودید گذرنامه هاشون رو فرستادن ... راستش اول از ناآگاهیتون خندم گرفت ... اگه نمی دونید بدونید طبق قوانین جمهوری اسلامی خارج کردن مدارک هویتی دیگران توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی ممنوع و جرم است و اگه تو مبادی ورودی و خروجی چنین چیزی رو بگیرن اون گذرنامه ها رو باطل می کنن به همین دلیل هست که هیچکدوم از پست ها مثل TNT یا آرامکس یا ... گذرنامه شما رو تحویل نمی گیرن ... حتماً دوست بی اطلاعم می پرسه پس قبلاً چه جوری بود که پاسپورت ها رو می دادن به سفارت تهران و از تهران هم تحویل می گرفتن که باید بگم سفارت پاسپورت ها رو بسته دیپلوماتیک می کرده که قوانینش با پست معمولی فرق می کنه بنابراین با توجه به تعطیلی دفتر تهران فعلاً تنها روش قانونی برای دریافت ویزا مراجعه خود شخص به آنکارا هستش.
    ۳- نوشته بودید تو نامه سفارت برای دوستای شما نوشته بودن که یکی تو آنکارا هست ۱۵۰ دلار می گیره ویزاتون رو میاره !!! عزیزم خودت این جمله رو می خونی راجع به نویسنده اش چه فکری می کنی !؟ دفعه اولی هست که شما با نامه سفارت برخورد می کنی !؟ واقعاً فکر می کنی سفارت کانادا میاد تو نامه رسمیش تبلیغ یه آقایی تو آنکارا رو می کنه !؟ که مثلاً از اون ۱۵۰ دلار یه پورسانتی هم اون آقاهه به سفارت بده که امورات اداره مهاجرت بگذره!؟ واقعاً انتظار دارید کسی این حرف شما رو قبول کنه !؟
    ۴- وقتی شما پاس ریکوئست می شی یعنی منعی برای صدور ویزای شما وجود نداره حالا یه سؤال ... یعنی تو اطلاعات ما تاریخ CSQ وجود نداره که اونا کنترل کنن و به فرض محال اگه انقضای اون مهم باشه اول این مشکل رو برطرف کنن و بعد بگن پاس ریکوئستی مثل آپدیت هایی که می خوان ... فکر می کنی منطقیه که یه نفر پاشه کلی هزینه کنه بره آنکارا و بعد به قول شما بهش بگن شرمنده !!! ... چقدر اداره مهاجرت رو احمق فرض کردی؟!
    ۵- دوست بی اطلاعم که موجب نگرانی خیلی ها شدی توجه کن که با توجه به مسائل سال گذشته و تطویل زمان های بررسی پرونده ها همه با مشکل پایان اعتبار CSQ مواجه هستن. خود من که مدیکالم تازه ۱۰ روزه به پاریس رسیده تا سپتامبر اعتبار CSQ تموم می شه الان می فرمایید همه راه بیوفتیم بریم بگیم به ما CSQ جدید بدید !؟ به نظرتون منطقیه؟!
    از شما خواهش می کنم در انتقال مطالب دقت بفرمایید تا اعصاب دیگران رو بیشتر از این خرد نکنیم البته من مطمئن هستم قصدی در کار نبوده .... و لطف کنید اگه خواستید جواب من رو بدید با نوجه به اینکه به اندازه کافی توضیح دادید لطف کنید و همون طور که دوستان دیگه هم ازتون خواسته بودن و شما بی توجهی کردید فقط متن نامه رو اینجا قرار بدید ....

خوب دوستان عزیز
    این هم خبر جدید البته میدونم مربوط به این بخش نیست ولی کلا به هممون مربوط میشه ٰ یکی از دوستای من که فایل سپتامبر 2009 داشت و هفته قبل پاس ریکوئست شده بود ٰامروز گذرنامه هاشون رو به همراه یک نامه براشون فرستادند که شرمنده C.S.Q شما باطل شده دولت فدرال نمی تونه به شما ویزا بده ٰ باید با کبک مکاتبه کنید.................
    حالا هی بشینیم و منتظر باشیم تا C.S.Q باطل بشه و بعدش قید کانادا رو بزنیم و با خیال راحت زندگی کنیم.
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان من 6 ماه پیش فایل نامبر گرفتم الان که تو سایت می خوام وضعیت پروندم رو کنترل کنم می نویسد با اطلاعات شما چیزی پیدا نشد شاید هنوز پروسسی روی پرونده شما انجام نشده .الان سوالم اینه که این عادی هست یا نه بچه های در شرایط من چطورند؟شاید تو سایت باید طوری دیگر عمل کنم؟ اگه می شه کمکم کنید .......
    ویرایش توسط مهر : June 29th, 2012 در ساعت 09:55 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)