صفحه 741 از 2682 نخستنخست ... 24164169173173273373473573673773873974074174274374474574674774874975075179184112411741 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,401 تا 7,410 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من هم با تقویم چک کردم روز 12 فوریه 2010 جمعه هست که در سوریه روز تعطیل هست و فایل نامبری صادر نمیشد، جالبه که همیشه مدیکال برای کسایی میاد که همون روز عضو اپلای ابرود شدند و اولین پستشون خبر مدیکال هست.
    دوست محترم من اگه اینجا عضو شدم فقط براای اطلاع رسانی به بقیه بود و بس.امیدوارم این سایت مبارک شما باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    تبریک می گم. امیدوارم ویزاتون هم زودتر بیاد.

میشه فقط یک توضیح کوچولو بدین که این دوتا آپدیت شامل چه چیزایی بوده؟ یعنی دو بار نامه آپدیت براتون اومده بوده؟

ممنون
    دوست عزیز درباره کار توضیحاتی خواسته بودن.انکارا از اکثر بچه هایی که برای دمشق اپدیت فرستادن دوباره درخواست اپدیت کرد.درباره کار و تغییرات شخصی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    دوستانی که سریع تحت تاثیر قرار گرفتند و تبریک دادند خواهشا اگر براشون مقدور هست پستهاشونو حذف کنند تا بیش از این دشمن شاد نشده ایم.ممنون
    وااقعا برای شما متاسفم که بخاطر یک اشتباه تایپی من که بجای 11 نوشتم 12 اینهمه به من توهین کردین .واقعا متاسفم.می بخشید بدون اجازه شما توی این سایت اطلاع رسانی کردم

Member
    رشته و دانشگاه
    SOCIAL PLANNING

Smile پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط payam2020 نمایش پست ها
    دوست محترم من اگه اینجا عضو شدم فقط براای اطلاع رسانی به بقیه بود و بس.امیدوارم این سایت مبارک شما باشه
    ممنونم از اطلاع رسانیتون دوست عزیز واقعا خبری خوبی بود من مطمئنم به زودی قطار مدیکالها از آنکارا راه می افته حالا اشتباه تایپی پیش میاد موفق باشیییییییییییییییییییی

نقل قول نوشته اصلی توسط payam2020 نمایش پست ها
    وااقعا برای شما متاسفم که بخاطر یک اشتباه تایپی من که بجای 11 نوشتم 12 اینهمه به من توهین کردین .واقعا متاسفم.می بخشید بدون اجازه شما توی این سایت اطلاع رسانی کردم
    ببین کاربر محترم،کی تو این سایت بد دیگری رو می خواد،کار شما درست بشه انگار کارماها درست شده.ولی من مطمئنم که تمام بچه های سال 2010 رو اگه ساعت 3 صبح از وسط خواب های پریشانشون بیدار کنی و بگی تاریخ فایل فدرالت کی هست و شماره فایل نامبرت چیه واست درست و صحیح میگن و می گیرن می خوابن تا دوباره کابوس هاشونو ببینند.
    پس اینکه بگید اشتباه تایپی بوده تو کت ما نمیره بالام جان.
    امیدوارم که تاریخ فایلت هرچی هست اخبارت درست باشه اون هم واسه خودتون ، ما که بخیل نیستیم.
    اما اینجا همه بچه ها بسیار هوشیارند.
    نمی خوام بحث و بیخودی کش بیارم ولی ماها سه ساله تو این فروم سرک می کشیم و ماجراها دیده ایم خوب می تونیم تشخیص بدیم که کی راست میگه و کی دروغ.
    ولی برای نفس عمل شما به جهت اطلاع رسانی ارزش قائل هستیم و سپاسگزار ولی تائید خبر شما را به خود بچه های این فروم واگذار می کنیم .
    موفق باشید و بهترین ها را برایتان آرزومند هستیم.

Junior Member

سلام من تازه عضو شدم - فایل نامبرم اوریل 2010 هست و تا حالا اپدیت یا مدیکال نداشتم - من و همسرم می خواهیم به اربیل عراق سفر کنیم من شنیدم که سفر به بعضی کشورها برای پروسه مهاجرت مشکل ایجاد می کند اگر کسی اطلاعی در این باره داره لطفا به ما بگویید. مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojfar نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم - فایل نامبرم اوریل 2010 هست و تا حالا اپدیت یا مدیکال نداشتم - من و همسرم می خواهیم به اربیل عراق سفر کنیم من شنیدم که سفر به بعضی کشورها برای پروسه مهاجرت مشکل ایجاد می کند اگر کسی اطلاعی در این باره داره لطفا به ما بگویید. مرسی
    این شایعات زیاده. دوست من که عضو همین فروم بودند دوتا سفر لبنان و سفرهای خارجی زیادی داشتند. علاوه بر این توی اربیل هم حدود 3 -4 ماه اقامت داشتند. الان هم کانادا هستند. مشکلی ایجاد نمی شه.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojfar نمایش پست ها
    من هم دوست مهاجری دارم که به مکه, سوریه و کربلا رفته است. هیچ مشکلی در پروسه مهاجرتش پیش نیامد, فقط روز مصاحبه آفیسر بهش گفته بود انگار خیلی مذهبی هستی نه؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام
    در حال حاضر بعد از چند روز از ارسال مدارک فدرال فایل نامبر رو میدن؟ این فایل نامبر فدرال باپست میاد یا ایمیل؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddeljoo نمایش پست ها
    سلام
    در حال حاضر بعد از چند روز از ارسال مدارک فدرال فایل نامبر رو میدن؟ این فایل نامبر فدرال باپست میاد یا ایمیل؟
    با تشکر
    سلام
    1- حداکثر 1 ماهه میاد
    2- بی زحمت امضائت رو هم درست کن که اطلاعاتت باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)