صفحه 748 از 2682 نخستنخست ... 24864869873873974074174274374474574674774874975075175275375475575675775879884812481748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,471 تا 7,480 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    برای یکسال بعد از سی اس کیو این سایت برای دارندگان سی اس کیو مجانیه. من تقریبا هر هفته به تعداد زیادی میفرستادم. جوابها کاملا دلگرم کننده بود ولی تمام آنها میگفتند تا زمانی که اینجا نیستی کاری نمیشه کرد. هر وفت اومدی اینجا با ما تماس بگیر. حالا که دیگه اینقدر پروسه طول کشید که اون سایت هم بستش پروفایل منو و دیگه مجانی نیست و امکان اقدام آنلاین وجود نداره و باید به تک تک اونها ایمیل بزنید. با اینحال بد نیست. بهتر از بیحرکتی است اما منکه نتیجه ای نگرفتم.
    میشه بگید رشته شما چی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    بعله تقریبا یکسال پیش برای کسانیکه CSQ داشتن از اداره مهاجرت کبک ایمیل اومد که اگر در کبک آفر شغلی بگیرید در پروسه شما تسریع می شود ولی عملا کسی رو ندیدم که بتونه کار گیر بیاره اما در هر صورت امکانش رو اعلام کردن
    این متن ایمیلی هست که پارسال برامون اومد. بیشتر در مورد آشنایی با بازار کار قبل از مهاجرت و تسریع پروسه کاریابی بعد از مهاجرت هستش.
    موفق باشید
    Encore une fois, félicitations pour l’obtention de votre Certificat de sélection du Québec.
    Le succès de votre projet d’immigration au Québec passe par l’obtention d’un emploi rapidement après votre arrivée au Québec. Pour ce faire, vous pouvez commencer dès maintenant à vous faire connaître auprès des employeurs québécois à la recherche de travailleurs qualifiés.
    Comment?
    En vous inscrivant à la banque de candidatures hébergée dans le site d’Emploi Québec.
    Ce service, offert par le gouvernement du Québec, vous permet d’afficher votre profil dans le site Internet d’Emploi-Québec depuis votre pays d’origine. Les employeurs québécois à la recherche de candidates et candidats pourront ainsi consulter votre profil et potentiellement vous faire une offre d’emploi.
    Inscrivez-vous dès maintenant et améliorez vos chances de décrocher rapidement un emploi au Québec!
    www.placementinternational.gouv.qc.ca

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پتیشن اعتراضی همین الان 1000 امضا گرفت، باید منتظر جواب ماند و دوستان پیشنهاد بدهند اقدام بعدی چی میتونه باشه؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar9 نمایش پست ها
    این متن ایمیلی هست که پارسال برامون اومد. بیشتر در مورد آشنایی با بازار کار قبل از مهاجرت و تسریع پروسه کاریابی بعد از مهاجرت هستش.
    موفق باشید
    Encore une fois, félicitations pour l’obtention de votre Certificat de sélection du Québec.
    Le succès de votre projet d’immigration au Québec passe par l’obtention d’un emploi rapidement après votre arrivée au Québec. Pour ce faire, vous pouvez commencer dès maintenant à vous faire connaître auprès des employeurs québécois à la recherche de travailleurs qualifiés.
    Comment?
    En vous inscrivant à la banque de candidatures hébergée dans le site d’Emploi Québec.
    Ce service, offert par le gouvernement du Québec, vous permet d’afficher votre profil dans le site Internet d’Emploi-Québec depuis votre pays d’origine. Les employeurs québécois à la recherche de candidates et candidats pourront ainsi consulter votre profil et potentiellement vous faire une offre d’emploi.
    Inscrivez-vous dès maintenant et améliorez vos chances de décrocher rapidement un emploi au Québec!
    www.placementinternational.gouv.qc.ca
    چه جالب اصلا من نمي دونستم همچين چيزي رو و من اصلا همچين ايميلي دريافت نكرده بودم .شما اقدام كرديد براي پشنهاد كاري ، موفق شديد ؟اگه امكانش باشه كه من حتما تلاش مي كنم در اين زمينه . ميشه بيشتر منو راهنمايي كنيد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    پتیشن اعتراضی همین الان 1000 امضا گرفت، باید منتظر جواب ماند و دوستان پیشنهاد بدهند اقدام بعدی چی میتونه باشه؟
    توی وب سایت کنپارس قرار شده آقای مختاری مطلبی رو بنویسند درباره اینکه چه راهی برای اعتراض بهتره و چطوری این petition رو ارسال کنیم.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

رشته من عمرانه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddeljoo نمایش پست ها
    میشه بگید رشته شما چی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    چه جالب اصلا من نمي دونستم همچين چيزي رو و من اصلا همچين ايميلي دريافت نكرده بودم .شما اقدام كرديد براي پشنهاد كاري ، موفق شديد ؟اگه امكانش باشه كه من حتما تلاش مي كنم در اين زمينه . ميشه بيشتر منو راهنمايي كنيد؟
    همونطوریکه تو ایمیل اومده این مربوط به قبل از ورود به کبک هست و بیشتر جنبه اشنایی داره. به نظر من هم گرفتن job offer قبل از ورود به کبک هرچند غیر ممکن نیست اما کار مشکلیه. مثلا در مورد خیلی از مشاغل لازمه که شما عضو یک ordreخاص باشین تا بتونین برای اون job offer اپلای کنین. من هم مثل دوست دیگمون عضو شدم و رزومم رو اونجا گذاشتم. یه مدت مرتب واسم job offer ایمیل میشد ولی من اپلای نکردم. من هم در مورد اینکه میشه با job offer پروسه دریافت مدیکال و ویزا رو تسریع کرد اطلاعات موثقی ندارم. حالا اگر دوستی در این مورد تجربه ای داره در اختیار بفیه هم قرار بده.

دوستان یه خبر خوب از دکتر

http://mokhtari.canparsblog.com/?p=1077#more-1077

نقل قول نوشته اصلی توسط meteor127 نمایش پست ها
    دوستان یه خبر خوب از دکتر

http://mokhtari.canparsblog.com/?p=1077#more-1077

امیدوارم یک تحولی ایجاد بشه دیگه...

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar9 نمایش پست ها
    همونطوریکه تو ایمیل اومده این مربوط به قبل از ورود به کبک هست و بیشتر جنبه اشنایی داره. به نظر من هم گرفتن job offer قبل از ورود به کبک هرچند غیر ممکن نیست اما کار مشکلیه. مثلا در مورد خیلی از مشاغل لازمه که شما عضو یک ordreخاص باشین تا بتونین برای اون job offer اپلای کنین. من هم مثل دوست دیگمون عضو شدم و رزومم رو اونجا گذاشتم. یه مدت مرتب واسم job offer ایمیل میشد ولی من اپلای نکردم. من هم در مورد اینکه میشه با job offer پروسه دریافت مدیکال و ویزا رو تسریع کرد اطلاعات موثقی ندارم. حالا اگر دوستی در این مورد تجربه ای داره در اختیار بفیه هم قرار بده.
    با سلام
    یه سوال دارم لطفا هر کس میدونه جواب بده :
    آیا پیشنهاد کار(job offer) که می گیریم باید حتما در رابطه با رشته خودمون باشه یا می تونیم برای کار دیگه ایی (مثلا صندوق داری) هم پیشنهاد داشته باشیم .
    ممنون.
    متاهل - داراي يك فرزند-6 امتيازي(كامپيوتر)-مصاحبه كبك : فوريه 2011 - فايل نامبر فدرال : 27 مارس 2011 - دريافت ايميل آپديت 12 آوريل 2013 مديكال : 19 سپتامبر2013 پاس ريكوئست 10 اكتبر2013
    درخواست اطلاعات مهاجرتی جهت درج در ویزانما

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)