صفحه 749 از 2682 نخستنخست ... 24964969973974074174274374474574674774874975075175275375475575675775875979984912491749 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,481 تا 7,490 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh1386 نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال دارم لطفا هر کس میدونه جواب بده :
    آیا پیشنهاد کار(job offer) که می گیریم باید حتما در رابطه با رشته خودمون باشه یا می تونیم برای کار دیگه ایی (مثلا صندوق داری) هم پیشنهاد داشته باشیم .
    ممنون.
    حتما میشه. اشکالی که ممکنه به ذهن برسه یعنی اینکه رشته شما مربوط به این شغل نیست، در واقع مسئله استخدام کننده است که باید مسئولین اونجا رو متقاعد کنه که شما فرد مورد نظرش هستید.
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meteor127 نمایش پست ها
    دوستان یه خبر خوب از دکتر

http://mokhtari.canparsblog.com/?p=1077#more-1077
    سلام
    ممنون . خبر خوبی هست. بخصوص توی این شرایط .
    پس تا دو ماه دیگه هم خبری خاصی نمیشه. بعدش باید نشست و دید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    حتما میشه. اشکالی که ممکنه به ذهن برسه یعنی اینکه رشته شما مربوط به این شغل نیست، در واقع مسئله استخدام کننده است که باید مسئولین اونجا رو متقاعد کنه که شما فرد مورد نظرش هستید.
    سلام
    مشکل بزرگ این کار ، نیاز به گرفتن مجوز کار در هر بخش از قسمتهای تعیین شده است.
    بعنوان مثال از آرایشگر تا یک پزشک باید اول مجوز مربوطه رو بگیره بعد اقدام به کار کنه.
    در نتیجه گرفتن کار در زمینه غیر تخصصی بخصوص گرفتن Job offer بسیار مشکل است.

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

سلام دوستان اینجا کسی هست که بعد از گرفتن فایل نامبر فدرال ازدواج کرده باشه ؟ می خواستم بدونم مراحلش چه جوریه و اینکه فایل نامبر جدید بهمون می دهند یا همون قبایه , منظورم اینه که من الان تقریبا 22ماه که منتظرم و دیگه چون معلوم نیست کی مدیکالم باید و مجبوذم دیگه ازد.اج کنم چون زندگیم داره بهم میریزه , می خوام بدونم اگه این کار رو بکنم فایل نامبر جدید برام صادر میشه به تاریخ الان یعنی 2012 و قبلی باطل میشه و همه این 22 ماه هدر میره ؟ اگه کسی اینکار رو انجام داده میشه به من بگه ماجراش چه جوریه و مراحلش به چه شکله ؟

Junior Member amirhossein79 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Birmingham, UK

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    سلام دوستان اینجا کسی هست که بعد از گرفتن فایل نامبر فدرال ازدواج کرده باشه ؟ می خواستم بدونم مراحلش چه جوریه و اینکه فایل نامبر جدید بهمون می دهند یا همون قبایه , منظورم اینه که من الان تقریبا 22ماه که منتظرم و دیگه چون معلوم نیست کی مدیکالم باید و مجبوذم دیگه ازد.اج کنم چون زندگیم داره بهم میریزه , می خوام بدونم اگه این کار رو بکنم فایل نامبر جدید برام صادر میشه به تاریخ الان یعنی 2012 و قبلی باطل میشه و همه این 22 ماه هدر میره ؟ اگه کسی اینکار رو انجام داده میشه به من بگه ماجراش چه جوریه و مراحلش به چه شکله ؟
    بله من اين كار رو انجام دادم
    فقط CSQ جديد براي شما و همسرتون صادر ميشه يه ٥٥٠ دلار هم ميدي ولي شماره فايل فدرال سر جاش ميمونه و اون ٢٢ ماه هم حساب ميشه
    صادر شدن CSQ جديد براي ما ٩ماه طول كشيد در ضمن!!!!!
    ارسال مدارک Août 2009 - مصاحبه Novembre 2009
    فایل نامبر Mars 2010
    آپدیت Décembre 2011
    مدیکال Août 2012

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    اول با تلفن دفتر مونترال تماس بگیرید و بپرسید کاملا شما را راهنمایی می کنند،نحوه اماده کردن مدارک به این ترتیب هست:همسر تمام مدارک را مثل یک متقاضی معمولی اماده می کنند،فقط در فرم هفت صفحه ای apply as: Accompanying spouse or de facto spouse را تیک می زنند. شما هم فرم تمکن مالی را با فرم اصلی پر می کنید، ترجمه جدید شناسنامه و سند ازدواج به همراه CSQ و مانی اردر و یک نامه که در ان نام و شماره پرونده کبک و فدرال ذکر شده را می گذارید که در نامه توضیح می دهید که ازدواج کردید و خواستار سی اس کیو جدید برای خود و همسرتان هستید، در ضمن در همه صفحات فرم ها بالای سمت راست شماره پرونده کبک را بنویسید ولی قسمت خاکستری صفحه اول را خالی بگذارید و در فرم خودتون عکس هر دو نفر را بگذارید اما در فرم همسر فقط عکس همسر، این مدارک را به این ادرس در کانادا بفرستید تا CSQ جدید برای شما صادر شود:

Direction de l'immigration économique – International
    Service Amérique du Nord, Maghreb et Moyen-Orient

Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles
    285, rue Notre-Dame Ouest, 4e étage
    Montréal (Québec) H2Y 1T8
    CANADA

تلفن :

0015148735760 داخلی 5 مال کبکه و داخلی 1 انگلیسی صحبت میکنه

آدرس اینترنتی :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/biq/damascus/reach.html

بعد از دو ماه که CSQ جدید صادر شد با پست به دستتون میرسه سپس من با دو مانی اردز 490 و 550 دلاری به سفارت کانادا در سوریه فرستادم بعد سه ماه یک نامه امد در خانه از آدرس سفارت کانادا که فقط یک رسید بانکی بود و یک کاغذ سفید که نوشته بود همسر و مشخصات زده بود و یک تیک الان با قانون جدید که مدارک اول میره سیدنی نمیدونم چه باید کرد اما همان طور که گفتم تلفنی گام به گام شما را راهنمایی می کنند
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

سلام
    ممنون از جواببتون
    حالا اگر یکی قبل از مدیکال بچه دار بشه مراحلش چیه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جواببتون
    حالا اگر یکی قبل از مدیکال بچه دار بشه مراحلش چیه؟
    کلیه مدارک لازم در مورد هر گونه تغییر در شرایط متقاضی جهت اعلام به کبک در فرم زیر توضیح داده شده:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...520-MA-dyn.pdf
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    کلیه مدارک لازم در مورد هر گونه تغییر در شرایط متقاضی جهت اعلام به کبک در فرم زیر توضیح داده شده:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...520-MA-dyn.pdf
    ممنون آیا برای بچه هم CSQ صادر میشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    ممنون آیا برای بچه هم CSQ صادر میشه؟
    بعله اونهم یه نفر به حساب میاد
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)