صفحه 757 از 2682 نخستنخست ... 25765770774774874975075175275375475575675775875976076176276376476576676780785712571757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,561 تا 7,570 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

یه سوال برای تغییرات ما توی این مدت چندین سفر خارجی داشتیم باید کپی پاس خودم وهمسرم رو بفرستم یا نه؟ چون قید نکرده فقط در مورد پاسپورت گفته اپ دیت جدید اگه هست !
    13/04/2010 :C.S.Q: 27/01/2010 B.Fill
    Update from Ankara: 16/07/2012 transfer to Paris: 28/02/2013 Update from Paris : 03/04
    /2013
    Medical:18/07/2013 PR:24/09/2013 Landing to Ottawa,Canada: 31/10/2013

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

میشه بگین چه مدت فرصت داده تا مدارکو بفرستید؟

اولا هر تحرکی از سوی این دوستان کانادایی مایه خرسندیست اما اینقدر من به این سیستم بدبین شدم که زیاد خوشحال نمیشم. دفعه قبل با آپدیت دوستان سه ماهه اول 2010 خیلی ذوق کردم. به هر صورت به دوستان آوریل تبریک میگم. انشاالله به این وسعت و سرعت برای دوستان مدیکال و پاس ریکویست بفرستن ثانیا در مورد مدارک، من اطلاعی از فرم های فعلی ندارم اما اون قدیم ندیما که ما پر کردیم یه document checklist داشت که در اون صراحتا برای کبک مدارک تحصیلی و کار رو نمیخواست ولی به صراحت برای اتباع ایرانی عزیز کارت خدمت میخواست و ما اون موقع اون مدارک رو دستی تحویل میدادیم و هر نقصی داشت فوری میگفتن ولی به ما هیچی نگفتن. اسم اون چک لیست هم E7099 بودش. نمیدونم هنوزم هست یا نه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    باز باعث خوشحالی هست دیدن حرکاتی از آنکارا
    نکته جالب در ابن متنها درخواست ترجمه کارت پایان خدمته و مدارک تحصیلی است
    در تاپیک پرکردن مدارک فدرال کلی جر و بحث شد که نامه پابان خدمت لازم و مدارک تحصیلی لازم نیست ولی توی این برگه ها بصراحت مدارک پایان خدمت و مدارک تحصیلی رو خواسته اند.
    و جلب تر که یکی از دوستان هنوز بشدت روی این موضوع اصرار داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    SOCIAL PLANNING

واقعا خبر خوب و امیدوار کننده بود ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    اولا هر تحرکی از سوی این دوستان کانادایی مایه خرسندیست اما اینقدر من به این سیستم بدبین شدم که زیاد خوشحال نمیشم. دفعه قبل با آپدیت دوستان سه ماهه اول 2010 خیلی ذوق کردم. به هر صورت به دوستان آوریل تبریک میگم. انشاالله به این وسعت و سرعت برای دوستان مدیکال و پاس ریکویست بفرستن ثانیا در مورد مدارک، من اطلاعی از فرم های فعلی ندارم اما اون قدیم ندیما که ما پر کردیم یه document checklist داشت که در اون صراحتا برای کبک مدارک تحصیلی و کار رو نمیخواست ولی به صراحت برای اتباع ایرانی عزیز کارت خدمت میخواست و ما اون موقع اون مدارک رو دستی تحویل میدادیم و هر نقصی داشت فوری میگفتن ولی به ما هیچی نگفتن. اسم اون چک لیست هم E7099 بودش. نمیدونم هنوزم هست یا نه.
    سلام
    من شخصا از هر خبری که در مورد پیشرفت دوستان برسه خوشحال میشم ( ونه ذوق ) و منتظر میمونم که آیا این روند ادامه پیدا میکنه یا نه.
    نه تنها پروسه مهاجرت ، شرایط کنونی زندگی در ایران این رو به خود من یاد داده که از هر خبری خوبی ذوق نکنم (البته خوشحال میشم) و از هر خبر بدی نا امید نشم.
    در مورد مدارک الان در چک لیست حرفی از کارت پابان خدمت و مدارک تحصیلی زده نشده.
    الیته متن قبلیم رو تصحیح میکنم . در متن مدرک تحصیلی رو برای فرزندان خواسته که این مورد در چک لیست نیز عنوان نشده است.
    ویرایش توسط daniel_b : July 16th, 2012 در ساعت 07:19 PM

دوستان همه ما کارت پایان خدمت و شناسنامه رو همون اول ارائه دادیم و با توجه به اینکه گفته شده مدارک تکراری رو دوباره نفرستید، فکر میکنم دیگه نیاز به ارسال اونها نباشه. فقط سوء پیشینه رو باید دوباره تهیه کنیم که خودش گفته باید آپدیت باشه.
    فایل نامبر: 6 اکتبر 2009 تاریخ مصاحبه : 13 آوریل 2010 دمشق
    فایل نامبر فدرال: 14 آوریل 2010
    آپدیت:4 آوریل 2013
    مدیکال 10 جولای 2013 ویزا: 19 آگوست 2013

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora798 نمایش پست ها
    پيشنهاد ميكنم اگر قبلا كارت معافيتون رو ترجمه كرديد پيش همون دارالترجمه بريد و به استناد برگه رسيدي كه از پليس +10 گرفتيد ازش بخواهيد يك ترجمه مثل نمونه قبل بهتون بده تا ارسال كنيد در غير اين صورت 2 تا 3ماه طول ميكشه كه اصل كارت به دستتون برسه.

کارت جدید من 1 ماهه اومد.

راجع به آپدیت و مدارک درخواستی، به نظرم چون فلسفه آپدیت برای اطلاع دادن تغییرات است، صرفا مدارکی که تغییری در آنها رخ داده رو دوباره باید فرستاد. مثلا اگر کسی ازدواج کرده یا بچه دار شده. مدرک تحصیلی جدیدی گرفته. سفر خارجی جدید رفته. هر کدام از اینها هم که تغییری نداشته بهتر است که در قالب یک جمله نوشته بشه که سایر مدارک تغییراتی نداشته اند.

در مورد مدارکی که با توجه به شرایط ایزان تعویض شده اند مثل کارت پایان خدمت، شناسنامه و کارت ملی، به نظرم نیازی به ترجمه مجدد نیست چون فقط شکل ظاهری مدارک عوض شده اند و تغییری در محتوا ندارند.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه

من فک میکنم
    عنوان قید شده REquest for update یعنی اگه تغییری دارید مدارک زیل را بفرستید .چون به عنوان مثال همگی مدرک تحصیلی وکارت پایان خدمت و... ارائه دادیم واگه تغییری در ان ایجاد شده بایستس دوباره بفرستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    کارت جدید من 1 ماهه اومد.

راجع به آپدیت و مدارک درخواستی، به نظرم چون فلسفه آپدیت برای اطلاع دادن تغییرات است، صرفا مدارکی که تغییری در آنها رخ داده رو دوباره باید فرستاد. مثلا اگر کسی ازدواج کرده یا بچه دار شده. مدرک تحصیلی جدیدی گرفته. سفر خارجی جدید رفته. هر کدام از اینها هم که تغییری نداشته بهتر است که در قالب یک جمله نوشته بشه که سایر مدارک تغییراتی نداشته اند.

در مورد مدارکی که با توجه به شرایط ایزان تعویض شده اند مثل کارت پایان خدمت، شناسنامه و کارت ملی، به نظرم نیازی به ترجمه مجدد نیست چون فقط شکل ظاهری مدارک عوض شده اند و تغییری در محتوا ندارند.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

در مورد شناسنامه اگه تعویضی صورت گرفته باشه شماره سریال شناسنامه تغییر میکنه و لازمه که دوباره بفرستید. چون سریال شناسنامه هم مهمه.
    در مورد پاسپورت که همه میدونید شماره پاسپورت و عکس تغییر میکنه. بقیه رو تجربه ای ندارم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member
    رشته و دانشگاه

you do not need to resubmit any documents that you have already submitted to us.,unless there are changes.

این جمله دقیقا ذکر شده .میشه نظر بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)