صفحه 785 از 2682 نخستنخست ... 28568573577577677777877978078178278378478578678778878979079179279379479583588512851785 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,841 تا 7,850 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    شماره CSQ برای هر شخص متفاوته و البته تو آدم باهوشی که این فرمها رو طراحی کرده به این مساله توجه نکرده، numero du dossier شما از اول ثابت بوده و شما اون رو قبل از مصاحبه هم داشتید و Numero de reference رو بعد از مصاحبه گرفتید با خیال راحت همون رو به جای CSQ بنویسید، ضمناً یه نسخه از CSQ هم توی پرونده هست و آفیسر میتونه اون رو ببینه.
    من متن زیر رو تو 1کی از سایت ها پیدا کردم که پیرو بحت قبلی نظر خودم را اصلاح میکنم

با سلام به همه دوستان
    تمامی متقاضیانی که بعد از اسفند ماه سال ۸۹ پرونده مهاجرتی خود را به دمشق (قبل از تعطیلی) و مونترال ارسال نموده اند، ایمیلی از دفتر مهاجرت کبک کانادا حاوی مطالب زیر دریافت کرده اند:قبل از توضیحات مربوطه باید به ۲ نکته زیر اشاره کنم:
    ۱- با انتقال پرونده ها به مونترال شاهد نظم خوبی در صدور شماره رفرنس پرونده پس از مدت زمان ۶۰ الی ۱۲۰ روز پس از ارسال پروندها می باشیم.۲- ارسال شماره رفرنس پرونده شما قبل از زمان دریافت شماره پرونده یا فابل نامبر از طریق پست ( ۵ الی ۶ ماه بعد از ارسال) برای اعلام هر گونه تغییرات به وجود آمدهمحل درج فایل نامبر و شماره رفرنس پرونده مهاجرت شما (گوشه سمت راست -بالا در صفحه اول)

به انگلیسی: File number به فرانسه: No dossier
    به انگلیسی: Individual Reference No به فرانسه: N° de référence individuel

توضیحات نامه دریافتی
    موضوع نامه دریافتی : باز شدن پرونده شما
    شماره رفرانس پرونده یا No réf. ind در قسمت گوشه سمت راست نامه – این شماره رفرانس پرونده شماست برای اعلام هر گونه تغییر در پرونده خود مانند ازدواج افراد مجرد یا صاحب فرزند شدن افراد متاهل می باشدخلاصه متن نامه: تایید باز شدن پرونده مهاجرتی شما و اعلام در حال بررسی درخواست شما می باشیم.
    لینک اول: مربوط به زمان مصاحبه
    بخش A و لینک دوم : برای افراد مجرد که در مدت زمان بعد از ارسال پرونده اگر ازدواج کرده باشند، باید مدارک و فرم تعیین شده را با هزینه مربوطه را به آدرس انتهای ذکر شده ارسال نمایندبخش B : برای افراد متاهل که در مدت زمان بعد از ارسال پرونده اگر صاحب فرزند جدیدی شده باشند، باید مدارک و فرم تعیین شده را با هزینه مربوطه را به آدرس انتهای ذکر شده ارسال نمایند............................

سلام دوستان
    ضمن تبريك به كساني كه آپديدت گرفتن ميخواستم بدونم برا ما با فايل dec 2010 فكر ميكنيد كي آپديدت بياد؟
    با سپاس
    FFN: 20 Dec 2010
    Medical Email 27 Aug 2013 / uploaded 5 Sep 2013 / Pass Request : 11 Mar 2014

Junior Member

دوستان راهنمایی فرمایند؟
    شماره UCI را چه بزنیم؟ به نظرم باید خالی بگذاریم و قطعا با فایل نامبر فدرال که با B شروع میشه فرق داره.
    2- شماره CSQ بالاخره شماره پروندس یا شماره رفرنس. من چک کردم هر دو شماره را قبل از اینکه مصاحبه کبک بریم و CSQ بگیریم به ما داده بودند!!!!
    لطفا نظر دهید
    ارسال مدارک اولیه 2009/10/8 ,تاریخ فایل نامبر کبک 2009/10/15 CSQ و فایل نامبر :2010/04/19 آپدیت آنکارا :2012/7/16 , آپدیت پاریس :2013/4/10 مدیکال :2013/7/9 دریافت مدیکال توسط پاریس:2013/7/24

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط darya2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ضمن تبريك به كساني كه آپديدت گرفتن ميخواستم بدونم برا ما با فايل dec 2010 فكر ميكنيد كي آپديدت بياد؟
    با سپاس
    سلام،

اصلا معلوم نيست. منم خودم CSQ دسامبر دارم. با توجه به شرايط قبلي احتمالا دو دوره ديگه به ما مي رسه (چون به نظر هر 3 ماه رو با هم مدارک مي خوان).
    اميدوارم که با اضافه شدن کادر پرسنلي آنکارا اين قضيه زودتر اتفاق بيفته.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

دو تا سوال دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1- اگه وکیل داشته باشیم، آپ دیت فقط به وکیل ایمیل میشه یا به خودمونم ایمیل می کنند؟
    2- وکیل ما در کاناداست، وقتی مدارک مربوط به آپ دیت آماده شد، باید بفرستیم برای وکیل در کانادا و اون برامون بفرسته یا خودمون مستقیما میتونیم بفرستیم؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    دو تا سوال دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1- اگه وکیل داشته باشیم، آپ دیت فقط به وکیل ایمیل میشه یا به خودمونم ایمیل می کنند؟
    2- وکیل ما در کاناداست، وقتی مدارک مربوط به آپ دیت آماده شد، باید بفرستیم برای وکیل در کانادا و اون برامون بفرسته یا خودمون مستقیما میتونیم بفرستیم؟
    ۱- به وکیلتون فرستاده میشه.
    ۲- باید بفرستید برای وکیلتون. اما نمیدونم اگر خودتون مستقیم بفرستید چی میشه....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    خوب الان آپدیت رو میفرستیم و بعد سر فرصت پاسپورتمون رو عوض میکنیم.
    شماره پاسپورت شما باید توی فرمتون باشه
    به اضافه اینکه شما زمانی که میخوای آپدیت رو بفرستی یکبار که هزینه ارسال رو پرداخت میکنی، پس چرا کار رو به شکل کامل انجام ندی
    این رو هم در نظر بگیرید که اون فردی که پرونده شما رو بین چند صد یا چند هزار پرونده بررسی میکنه بهتره که این کار رو یکبار انجام بده تا اینکه شما یکبار مدارک رو بفرستی و بعد دوباره آپدیت کنی.
    من شخصاً فکر میکنم اینجوری احتمال تاخیر رو کمتر میشه کرد و شاید پرونده شما اینجوری یک مسیر رو 2بار طی نمیکنه
    بهتره خودمون با دست خودمون تاخیر توی پروندمون ایجاد نکنیم
    تحویل مدارک به سفارت : 20 جولای 2010 نامه فایل نامبر و دعوت به مصاحبه: 1 آگوست 2010
    تاریخ مصاحبه : 5 اکتبر 2010 تاریخ فایل نامبر فدرال : 7 اکتبر 2010

سلام
    كسي مي تونه بگه كه تا چه ماهي آپديت صادر شده براي 2010 ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_h20 نمایش پست ها
    شماره پاسپورت شما باید توی فرمتون باشه
    به اضافه اینکه شما زمانی که میخوای آپدیت رو بفرستی یکبار که هزینه ارسال رو پرداخت میکنی، پس چرا کار رو به شکل کامل انجام ندی
    این رو هم در نظر بگیرید که اون فردی که پرونده شما رو بین چند صد یا چند هزار پرونده بررسی میکنه بهتره که این کار رو یکبار انجام بده تا اینکه شما یکبار مدارک رو بفرستی و بعد دوباره آپدیت کنی.
    من شخصاً فکر میکنم اینجوری احتمال تاخیر رو کمتر میشه کرد و شاید پرونده شما اینجوری یک مسیر رو 2بار طی نمیکنه
    بهتره خودمون با دست خودمون تاخیر توی پروندمون ایجاد نکنیم
    سلام
    البته می توان شماره پاسپورت جدید را وقتی که می خواهیم مدیکال ارسال کنیم بفرستیم که قبلا هم همینطور بود درخواست آپدیت همراه با مدیکال می آمد
    FN Quebec :2009.Nov.9, Interview. 2010.May.20
    CSQ:2010.May.20 FN Federal:2010.Jun.01,
    File transferred to paris :2013.Feb.28 Update : 2012.Aug.02
    Medical:24/6/2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    سلام
    كسي مي تونه بگه كه تا چه ماهي آپديت صادر شده براي 2010 ؟
    تا جون-2010 یعنی سه ماهه دوم 2010
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)