صفحه 790 از 2682 نخستنخست ... 29069074078078178278378478578678778878979079179279379479579679779879980084089012901790 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,891 تا 7,900 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    ما الان با گرفتن نامه کارازمحل کار جدید مشکل داریم.اگه واقعا این موارد برای سفارت قابل کنترل نیست تغییری رو اعلام نکنیم.........؟؟؟؟؟
    نه بابا من 100 تا شغل عوض کردم تو این 28 ماه .لازم نیست .اخه چجور میفهمند من که تا حالا ندیدم بفهمند
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    بهتر است واقعیت را اطلاع دهید.و حتی اگر به قول شما کسی هم میخواهد عنوان کند که هیچ تغییری در شغل و تحصیلاتش نداشته است در نهایت باید فرم Schedule A را پر کند و یا یک اظهارنامه امضا دار مبنی بر اینکه هیچ تغییراتی نداشته است به سفارت ارائه کند
    نکنه میخوای باز همه فرم ها رو پر کنی و دوباره بفرستی ؟؟؟scheduleA برا چی دوباره پر باید کرد؟؟
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    ما الان با گرفتن نامه کارازمحل کار جدید مشکل داریم.اگه واقعا این موارد برای سفارت قابل کنترل نیست تغییری رو اعلام نکنیم.........؟؟؟؟؟
    شما سه راه دارید.
    1-یا بگویید هیچ تغییراتی در زمینه شغلتان از زمان افتتاح فایل فدرال نداشته اید و کماکان در شغل قبلی مشغول به کار هستید (در این صورت یک اظهارنامه ی امضا دار ساده و فرم Schedule A را باید پر کنید)
    2-یا بگویید از فلان تاریخ کارم را ترک کرده ام و تا الان بی کار هستم که با اینکه ممکن است بی اشکال باشد اما زیاد جالب نیست.در هر صورت اگر مجبورید همین کار را بکنید (باز هم فرم Schedule A را باید پر کنید)
    3-یا تمام تغییرات شغلی خود را مطابق واقعیت به سفارت اعلام کنید و کلیه مدارک شغلی جدید را ترجمه کرده و ارسال کنید (باز هم فرم Schedule A را باید پر کنید)

----------
    در صورتی که دارای سوابق بیمه باشید سفارت میتواند استعلام کند و این کار را به صورت تصادفی انجام میدهد.یعنی همه ی متتقاضیان را استعلام نمیگیرد و بعضی افراد را برای استعلام گرفتن به صورت تصادفی انتخاب میکند و این دیگر به شانس شما بستگی دارد.پس در این جور موارد کاملا واقعیت را اعلام کنید.
    ------
    اگر سوابق بیمه نداشته اید و ندارید میتوانید بگویید در همان محل کار قبلی هم اکنون نیز مشغول به کار میباشید به شرط آنکه اگر سفارت در هر زمان دیگری از شما درخواست سابقه کار کرد بتوانید از شرکت مربوطه گواهی سابقه کار بگیرید و مثلا شرکت منحل و تعطیل نشده باشد

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    نکنه میخوای باز همه فرم ها رو پر کنی و دوباره بفرستی ؟؟؟scheduleA برا چی دوباره پر باید کرد؟؟
    Schedule A نشان میدهد شما چه تغییراتی در سوابق تحصیلی ،شغلی و آدرس های محل سکونت خود داشته اید! حتی اگر تغییرات هم نداشته اید باز هم shchedule A عدم تغییرات و ثابت ماندن شرایط شما را به سفارت یادآوری میکند.ضمنا در نامه آمده است :
    Updated Schedule A یعنی باید این فرم را به تاریخ و اطلاعات روز آپدیت کرد

Junior Member halleh آواتار ها

دوستان عزيز اگه یادتون باشه توی چک لیست دمشق سوابق کاری ذکر نشده بود و برای باز کردن فایل فدرال ما سوابق کاریمون رو بدون هیچ مدرکی فقط توی فرم نوشتیم الان هم همینطوره....نیازی به دادن مدرک واسه ثابت کردن سابقه کاری نیست...
    رشته غیر دیمند ....فایل فدرال: 24 می 2010 ....دریافت آپدیت اول از آنکارا: جولای 2012 ...دریافت آپدیت دوم از پاریس: 12 آوریل 2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 22 آوریل 2013... مدیکال: 29 آوریل 2013 رسیدن مدیکال به پاریس: 16 می 2013 پاس ریکوئست: 26 ژوئن 2013

با سلام اين. روزا بازار اپديت فرستادن اينقدر داغه كه هيچ كدوم از بچه هاي سه ماهه اول يادي هم نميكنند كه بيش از شش ماهه اپديت فرستاده ايم دريغ از قطار مديكال كاش مديكال هم به همين سرعت ميفرستادند به هر حال اگه خبري شد اطلاع رساني كنيد با تشكر از همه دوستان منتظر و صبور

Member ShapourMahaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید قضیه تغییر شغل دیگه چیه؟؟؟؟مگه فدرال چنین چیزی رو میخواد سابقه کار مال کبک بود به فدرال ربطی نداره تا حالا نشنیدم تورو خدا فکر قلب مارو هم بکنید اگه چیزی لازم نیس بیخودی مطرح یا شایعه نکنید ضمنا 4 قطعه عکس چرا شد 8 تا در دو سایز؟؟؟اخه چرا هر کی از خودش یه چیز جدید ای باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااا
    دوستان خواهش میکنم اگه اطلاع درست دارین راهنمایی کنین، واقعاً 8 قطعه عکس در 2 سایز میخواد یا نه؟ نامه جدید سابقه کار چطور؟ واسه همه لازمه؟ در ضمن لیست کامل فرم ها رو میخوام. آخه هر کسی یه چیزی میگه!!!

آخه من دارم از اطلاعاتی که دوستان به اشتراک میذارن استفاده میکنم تا زمانی که نامه آپدیت مدارکم برسه، اشتباه نکنم.
    تاریخ ارسال مدارک:21/06/2010 تاریخ فایل نامبر کبک:22/07/2010 تاریخ مصاحبه:28/03/2011 تاریخ فایل نامبر فدرال:30/03/2011 تاریخ دریافت نامه آپدیت:12/04/2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 29/04/2013 تاریخ دریافت نامه مدیکال از پاریس: 03/10/2013 تاریخ تغییر وضعیت به دسیژن مید: 03/11/2013 تاریخ پاس ریکوئست: 18/11/2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط halleh نمایش پست ها
    دوستان عزيز اگه یادتون باشه توی چک لیست دمشق سوابق کاری ذکر نشده بود و برای باز کردن فایل فدرال ما سوابق کاریمون رو بدون هیچ مدرکی فقط توی فرم نوشتیم الان هم همینطوره....نیازی به دادن مدرک واسه ثابت کردن سابقه کاری نیست...
    حرف شما درست است و این به خاطر این است که فدرال کلیه سوابق کاری شما را از رکورد پرونده ی کبک برمیدارد و نمی خواهد بی جهت بار پرونده را سنگین تر کند.در مورد سوابق کاری جدید مختار هستید که بفرستید و عنوان بکنید و یا نفرستید.به دلیل اینکه مواردی از کبکی ها بوده اند که قبل از صدور مدیکال از آنها توضیحاتی در مورد سابقه کارشان خواسته شده است پیشنهادم ارسال سوابق کار تغییر کرده برای بستن دهان سفارت است.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ShapourMahaei نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم اگه اطلاع درست دارین راهنمایی کنین، واقعاً 8 قطعه عکس در 2 سایز میخواد یا نه؟ نامه جدید سابقه کار چطور؟ واسه همه لازمه؟ در ضمن لیست کامل فرم ها رو میخوام. آخه هر کسی یه چیزی میگه!!!

آخه من دارم از اطلاعاتی که دوستان به اشتراک میذارن استفاده میکنم تا زمانی که نامه آپدیت مدارکم برسه، اشتباه نکنم.
    نه دوست عزیز! فقط 4 قطعه برای هر نفر در همان سایز سه و نیم در چهار و نیم

نامه ی آپدیت در همین بحث آپلود شده است و لیست کلیه فرم ها در آن هست

من توضیحاتی در پست #7892 همین بحث گذاشتم شاید برای شما مفید واقع شود

Junior Member

] چرا همه دارند سوئ پیشینه رو ترجمه می کنند؟؟؟؟
    خیلی واضح نوشته مدرک اریجینال! \ پس نیازی به ترجمه نیست
    ارسال مدارک اولیه 2009/10/8 ,تاریخ فایل نامبر کبک 2009/10/15 CSQ و فایل نامبر :2010/04/19 آپدیت آنکارا :2012/7/16 , آپدیت پاریس :2013/4/10 مدیکال :2013/7/9 دریافت مدیکال توسط پاریس:2013/7/24

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)