صفحه 791 از 2682 نخستنخست ... 29169174178178278378478578678778878979079179279379479579679779879980080184189112911791 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,901 تا 7,910 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh نمایش پست ها
    ] چرا همه دارند سوئ پیشینه رو ترجمه می کنند؟؟؟؟
    خیلی واضح نوشته مدرک اریجینال! \ پس نیازی به ترجمه نیست
    سلام
    علاوه بر ترجمه باید اصلش رو هم بفرستید.
    اگر ترجمه نشه بدبخت آفیسر از کجا عدم سوء پیشینه شما رو متوجه بشه.

این هم از سایت اداره مهاجرت
    If the original certificate is not in English or French, then you will need to submit both the certificate and the original copy of the translation prepared by an accredited translator.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics - tehran

با سلام .. شما یا دقیق نخوندین این نامه سفارت و .. یا اینکه مفهوم جمله هاش و کامل درک نکردین .... پر رنگ نوشته : You do not need to resubmit any documents that you have already submitted to us ,unless there are changes. پس اگه تغییری ندارین هیج کدوم از فرم ها لازم نیست پر بشه ... نوشته : (Updated general application form (IMM008 قبلا این فرم ها رو فرستادیم دیگه .... اشتباه میگم ؟ همون عکس و عدم سو پیشینه با یه نامه(که تغییری پیش نیومده) کافی باید باشه براشون

Junior Member vandad آواتار ها

Lightbulb دلیل ارائه گواهینامه بروز شغلی

دقت کنین دوستان فرم 5569E ویرایش جدید فرم قدیمی IMM0008_1E هست.
    دوستانی که تمایل به آپدیت کردن این فرم دارند بهتره "اگر شغلشون در این مدت عوض شده" گواهی بروز ارائه کنند چون در قسمت هشتم این فرم personal history می بایست نام شرکت و شغل جدید گفته شود. در غیر اینصورت نیازی به ارائه گواهی شغلی نیست.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi1 نمایش پست ها
    با سلام .. شما یا دقیق نخوندین این نامه سفارت و .. یا اینکه مفهوم جمله هاش و کامل درک نکردین .... پر رنگ نوشته : You do not need to resubmit any documents that you have already submitted to us ,unless there are changes. پس اگه تغییری ندارین هیج کدوم از فرم ها لازم نیست پر بشه ... نوشته : (Updated general application form (IMM008 قبلا این فرم ها رو فرستادیم دیگه .... اشتباه میگم ؟ همون عکس و عدم سو پیشینه با یه نامه(که تغییری پیش نیومده) کافی باید باشه براشون
    ---------
    باز هم میگویم هر شخص مختار است خودش تصمیم بگیرد که نامه ی آپدیت را چگونه تجزیه و تحلیل کند من بهینه ترین پیشنهادات خود را دادم
    در هر صورت توجه داشته باشید برای باز کردن پرونده ی فدرال در چک لیست مدارک مخصوص نوشته شده است
    Schedule A
    و لی در چک لیست فعلی ذکر شده است Updated Schedule A
    من منکر این نیستم که یک اظهارنامه ی ساده شاید بتواند کار همه ی فرم های مهاجرتی را راه بیاندازد! ( شاید هم راه نیندازد و بعدا دوباره از شما فرم بخواهند) اما این چه کاری است که خود را دو به شک کنیم؟بهتر نیست به جای این کار فرم های مهاجرتی را آپدیت کنیم که کار همان اظهار نامه را انجام دهند؟

Junior Member halleh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    حرف شما درست است و این به خاطر این است که فدرال کلیه سوابق کاری شما را از رکورد پرونده ی کبک برمیدارد و نمی خواهد بی جهت بار پرونده را سنگین تر کند.در مورد سوابق کاری جدید مختار هستید که بفرستید و عنوان بکنید و یا نفرستید.به دلیل اینکه مواردی از کبکی ها بوده اند که قبل از صدور مدیکال از آنها توضیحاتی در مورد سابقه کارشان خواسته شده است پیشنهادم ارسال سوابق کار تغییر کرده برای بستن دهان سفارت است.
    این رو روی چه حسابی میگید که پرونده ما رو از کبک میگیرن؟؟؟ برای اینکه بارشون سنگینتر نشه؟
    رشته غیر دیمند ....فایل فدرال: 24 می 2010 ....دریافت آپدیت اول از آنکارا: جولای 2012 ...دریافت آپدیت دوم از پاریس: 12 آوریل 2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 22 آوریل 2013... مدیکال: 29 آوریل 2013 رسیدن مدیکال به پاریس: 16 می 2013 پاس ریکوئست: 26 ژوئن 2013

من واقعا خرف های دوستان برام عجیبه!!!! وقتی خودشون حرفی راجع به کار نزدند و جز غرم ها نخواستند آخه شما از کجا این خرف ها رو می زنید؟ حتی تو فرم 008 که دوباره پر می کنیم هم سوالی از نام محل کار یا مشخصات محل کار نیست فقط یه جا می پرسه که عنوان شغلیتون چیه و عنوان شغلی که می خواین تو مانادا دنبال منید چیه... خواهشا وقتی چیزی تو لیست نیست از خودتون نگین.. حتی اظهارنامه عدم تغییر هم یه حرف من درآوردیه... کسایی هم که پاسشون رو عوض کردند همین که در فرم جدید شماره پاس جدید رو بنویسند کافیه و هیچ نیازی به کپی کردن هیچ صفحه ای از پاس قدیم نیست، این حرف ها کار های اضافی و غیر ضروری و الکیه که بعضی دوستان از روی وسواس کردند و اصلا لازم نیست... فقط و فقط فرم 008 رو با دقت کامل پرکنید فرم سفر ها رو هم و سو پیشینه و عکس ها و کپی نامه ازسالی سفرت که شماره پرونده تان را دستی گوشه اش یادداشت کردید، و پایان خدمت تاکید می کنم اگر عضو جدیدی به خانوادتان اضافه یا خدای ناکرده کم نشده یا "بچه بالای 18 سال در حال تحصیل" که شما مسوولش باشید، ندارید؛ چیز دیگه ای لازم نیست...

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط halleh نمایش پست ها
    این رو روی چه حسابی میگید که پرونده ما رو از کبک میگیرن؟؟؟ برای اینکه بارشون سنگینتر نشه؟
    محتویات پرونده ی شما در سیستم های اطلاعاتی سازمان مهاجرت کانادا به صورت کامپیوتری درج میشود.و افسران فدرال اگر بخواهند میتوانند کلیه این اطلاعات را از بخش کبک به راحتی استخراج کنند.زمان تشکیل فایل فدرال افسر کبک سوابق کاری شما را بررسی کرده و شما را قبول کرده است و نیازی به ارائه مجدد این مدارک به فدرال نیست.دیگر مدارکی که به فدرال ارسال میشوند هم جز روتین اداری این سازمان هستند و باید در بایگانی پرونده ی شما موجود باشند.ممکن است در آینده این چک لیست هم تغییر کند و مدرکی مثل مدارک دانشگاهی را هم دیگر از شما نخواهند (چون قبلا در کبک ارائه شده است)
    در هر صورت تنها دلیلم برای اینکه بایستی سوابق کاری جدید را بفرستید این است که فدرال مجددا باید سوابق جدید شما را در بک گراند چک لحاظ کند و پرونده های کبکی متعددی را دیده ام که قبل از صدور مدیکال در مورد سوابق کاری از آنها توضیح خواسته شده است. واین کار را برای اطمینان بخشی ، بهتر است انجام دهید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    من واقعا خرف های دوستان برام عجیبه!!!! وقتی خودشون حرفی راجع به کار نزدند و جز غرم ها نخواستند آخه شما از کجا این خرف ها رو می زنید؟ حتی تو فرم 008 که دوباره پر می کنیم هم سوالی از نام محل کار یا مشخصات محل کار نیست فقط یه جا می پرسه که عنوان شغلیتون چیه و عنوان شغلی که می خواین تو مانادا دنبال منید چیه... خواهشا وقتی چیزی تو لیست نیست از خودتون نگین.. حتی اظهارنامه عدم تغییر هم یه حرف من درآوردیه... کسایی هم که پاسشون رو عوض کردند همین که در فرم جدید شماره پاس جدید رو بنویسند کافیه و هیچ نیازی به کپی کردن هیچ صفحه ای از پاس قدیم نیست، این حرف ها کار های اضافی و غیر ضروری و الکیه که بعضی دوستان از روی وسواس کردند و اصلا لازم نیست... فقط و فقط فرم 008 رو با دقت کامل پرکنید فرم سفر ها رو هم و سو پیشینه و عکس ها و کپی نامه ازسالی سفرت که شماره پرونده تان را دستی گوشه اش یادداشت کردید، و پایان خدمت تاکید می کنم اگر عضو جدیدی به خانوادتان اضافه یا خدای ناکرده کم نشده یا "بچه بالای 18 سال در حال تحصیل" که شما مسوولش باشید، ندارید؛ چیز دیگه ای لازم نیست...
    شما تا الان با چند پرونده کبکی در این مرحله مواجه بوده اید که حرف های دیگران را من در آوردی میخوانید؟؟ حداقل همان نامه را درست مطالعه کنید تا تفاوت بین Schedule A و Updated Shedule A را متوجه شوید.
    بنده حداقل 500 پرونده ی کبکی را از زیر دست گذرانده ام. و از خودم حرفی در نمی آورم و هر حرفی میزنم برای این است که نمیخواهم از افراد مجددا چند ماه بعد یک مدرک اضافه بخواهند و علاوه بر تاخیر در بررسی پرونده شان هزینه ی پست اضافی متحمل شوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    چيزي كه براي من خيلي عجيبه اظهار نظر بعضي اعضا اين فروم در مورد سابقه كار و بيمه است خدا رو شكر كه اين دوستان جزو كادر سفارت نيستند!!!!!!!!
    اولا كه اصلا نيازي به ارسال مدارك كاري و بيمه نيست دوما كي تا حالا ديده افسرفدرال بره تو سايت تامين اجتماعي سوابق كاري شما رو چك كنه سوما اين سايت اصلا در دسترس نيست فعلا چهارما با تغيير پسورد امكان دسترسي به اين اطلاعات را ميشه محدود كرد و در آخر مثل اينكه دوستان فراموش كردند مرحله selsction بعد از CSQ به پايان ميرسه و هر گونه اعلام تغيير در سوابق كاري جز ايجاد تاخير در پروسه كار ديگه اي نميكنه.
    le score de la branche : Zéro
    B.F : Septembre 2011
    la délivrance de mise à jour à Paris :june 2013
    Medical : Septembre 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    محتویات پرونده ی شما در سیستم های اطلاعاتی سازمان مهاجرت کانادا به صورت کامپیوتری درج میشود.و افسران فدرال اگر بخواهند میتوانند کلیه این اطلاعات را از بخش کبک به راحتی استخراج کنند.زمان تشکیل فایل فدرال افسر کبک سوابق کاری شما را بررسی کرده و شما را قبول کرده است و نیازی به ارائه مجدد این مدارک به فدرال نیست.دیگر مدارکی که به فدرال ارسال میشوند هم جز روتین اداری این سازمان هستند و باید در بایگانی پرونده ی شما موجود باشند.ممکن است در آینده این چک لیست هم تغییر کند و مدرکی مثل مدارک دانشگاهی را هم دیگر از شما نخواهند (چون قبلا در کبک ارائه شده است)
    در هر صورت تنها دلیلم برای اینکه بایستی سوابق کاری جدید را بفرستید این است که فدرال مجددا باید سوابق جدید شما را در بک گراند چک لحاظ کند و پرونده های کبکی متعددی را دیده ام که قبل از صدور مدیکال در مورد سوابق کاری از آنها توضیح خواسته شده است. واین کار را برای اطمینان بخشی ، بهتر است انجام دهید.
    دوست عزيز من توي يك دفتر مهاجرتي به عنوان مترجم كار ميكنم نميدونم اين اطلاعات مربوط به سابقه كاري رو را از كجا آوردين ولي كاملا اشتباهه لطفا بيشتر تحقيق كنيد و بعد اطلاع رساني كنيد كه با عث نگراني و دردسر ديگران نشيد البته در مورد Updated Schedule A حق با شماست اين فرم دوباره بايد به روز پر بشه واگر درش نسبت به فرم قبلي تغييري داده نشه بهتره.
    le score de la branche : Zéro
    B.F : Septembre 2011
    la délivrance de mise à jour à Paris :june 2013
    Medical : Septembre 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)