صفحه 797 از 2682 نخستنخست ... 29769774778778878979079179279379479579679779879980080180280380480580680784789712971797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,961 تا 7,970 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    مشکلی نیست... با توجه به اینکه شما به امتیاز ایشون نیاز ندارید میتونید اعلام نکنید.... تازه مین هم که نیست. باز مین بود یه کمی مشکل بود. خودتون رو اذیت نکنید. اگر هم اعلام کنید هم مشکلی نیست. چون قبلش مدرکی وجود نداشته که بخواین اعلام کنید. الان صاحب مدرک شده.
    ولی اگه براتون سخت نیست کلا بنا رو بر راستی و صداقت بذارید... چکاریه پنهان کاری بکنید؟

سلام ممنون از راهنماییتون آخه به نظر شما نمیگن چرا اون موقع که دانشجو بوده در فرم ها قید نکردید اگه یادتون باشه در فرم های کبک و فدرال یک قسمت بود که اگر دانشجو بودید باید قید میکردیم و موضوع دیگه اینکه چنانچه ایشون ویزاشو گرفت بعدا اگر مدرکشو برای کار یا ادامه تحصیل ارائه بده متوجه نمیشن وایجاد دردسر نمیکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

جالب برای یکی از دوستان من روز یکشنبه ظهر ایمیل دعوت به مصاحبه اومده مگه یکشنبه ها سفارت تعطیل نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

بله اشكالش چيه !؟ البته تاريخ نامه ديروز هستش و امروز از طرف وكيلم به من ارسال شده ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    ببخشید شما گفتید الا پاس ریکوست شدم وبعدش گفتین 23 ژوئیه --؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

[QUOTE=ali57;828629]سلام دوستان من امروز پاس ريكوئست شدم !! اينم بالاخره گذشت براي همتون آرزوي سلامتي و موفقيت مي‌كنم. نامه مديكال 5 ژوئن و نامه پاس ريكوئست 23 ژوئيه 2012 ....[
    /QUOTE]

سلاام دوست عزیز تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید .از اپدیت تا مدیکال چند ماه طول کشید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

آپديت من مي 2011 ارسال شده بوده و بعدش خورد به قضاياي سوريه بعدش هم به مصاحبه دوم دعوت شدم ( به علت شركت محل كار ؛ خيلي كم به مصاحبه دوم دعوت مي‌شوند نگران نشيد ) و بقيه‌اش رو هم كه گفتم ... شرايط پرونده من با شما زياد قابل مقايسه نيست ...

سلاام دوست عزیز تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید .از اپدیت تا مدیکال چند ماه طول کشید؟[/QUOTE]
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

سلام دوستان ، من مي خوام برم تركيه و قصد دارم دو روز هم برم آنكارا و برم سفارت ، به نظرتون اينها جواب ميدهند بهمون يا بايد وقت گرفته باشيم . مي خوام حضورا پيگيري پرونده ام رو بكنم ، ايميل كه كلا اينها جوابهاي كلي مي دهند ، كسي تا بحال بدون وقت قبلي رفته سفارت ؟خبري چيزي كسي در اين مورد داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_diba نمایش پست ها
    با توجه به روند بررسی پرونده ها در همین ماه اخیر بعد از خبری که تا 2013 پرونده جدید نمیگیرن ، به نظرتون یا پیش بینیتون از این زمان بین csq تا مدیکال چقدر هست ؟
    سلام ، میشه لینک خبری که گفتید رو بگید آبا کبک اعلام کرده که تا 2013 دیگه پرونده نمیگیره؟
    CSQ:may/2010, federal file : Juillet/2010-update : 25/Avril/2013, update delivered: 07/mai/2013 medical : le 13/08/2013,
    Pass Request : 17/01/2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danyal نمایش پست ها
    سلام ، میشه لینک خبری که گفتید رو بگید آبا کبک اعلام کرده که تا 2013 دیگه پرونده نمیگیره؟
    طبق این خبر دولت کبک تا مارچ 2013 به جز رشته های 6 - 12 و 16 امتیازی هیچ گونه پرونده جدیدی از جمله سرمایه گذاری، کار آفرینی و اسکیل ورکر(رشته های صفر امتیازی) قبول نمی کنه.

http://www.immigration-quebec.gouv.q...s-receipt.html
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-az نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون آخه به نظر شما نمیگن چرا اون موقع که دانشجو بوده در فرم ها قید نکردید اگه یادتون باشه در فرم های کبک و فدرال یک قسمت بود که اگر دانشجو بودید باید قید میکردیم و موضوع دیگه اینکه چنانچه ایشون ویزاشو گرفت بعدا اگر مدرکشو برای کار یا ادامه تحصیل ارائه بده متوجه نمیشن وایجاد دردسر نمیکنه؟
    بالاخره شما یه اشتباهی کردید و دانشجو بودن رو اعلام نکردید... و خودتون هم میدونید که هر دروغی یه دروغ جدید به دنبال میاره... بهترین راه همون گفتن حقیقته...
    الان تمومش کنید بهتره خب...
    اما اول و آخرش این شما هستید که باید تصمیم بگیرید... اگه تصمیم گرفتید که بازهم حقیقت رو پنهان کنید دیگه وسواس نشون ندید و نگران نباشید. اگر هم راستش رو بگید که چه بهتر... بگید اون موقع اشتباه کرده بودیم چون مثلا میخواستیم انصراف بدیم و از این حرفها...
    تازه اگه سوال کنند که چرا نگفته بودید.... الان هم فقط اعلام مدرک کنید.. همین.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من مي خوام برم تركيه و قصد دارم دو روز هم برم آنكارا و برم سفارت ، به نظرتون اينها جواب ميدهند بهمون يا بايد وقت گرفته باشيم . مي خوام حضورا پيگيري پرونده ام رو بكنم ، ايميل كه كلا اينها جوابهاي كلي مي دهند ، كسي تا بحال بدون وقت قبلي رفته سفارت ؟خبري چيزي كسي در اين مورد داره ؟
    من شنيدم که الان نميشه. قبلا که تازه جا به جا شده بودن، گويا ميشده بري داخل ولي الان که سر و ساموني گرفتن، ميگن بايد وقت داشته باشي.
    به هر حال شما مختاري شانست رو امتحان کني. ما خوشحال ميشيم که موفق بشي.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)