صفحه 828 از 2682 نخستنخست ... 32872877881881982082182282382482582682782882983083183283383483583683783887892813281828 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,271 تا 8,280 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    جهت اطلاع شما

يكي از دوستان من كه رشته صفر امتيازي هست و فايل نامبر تابستان 2010 ويزاش اومده و آخر ماه آگوست ميره كانادا ، پس جاي اميدواري هست كه تا پايان 2012 ، بچه هاي 2010 برن

سلام دوست عزیز پاشا
    منم مثل شما مدارکمو با آرامکس فرستادم الان بسته تو استانبول هست فردا فکر کنم تحویل داده میشه . شما پیگیری کردین که چرا بستتون نرسیده به انکارا . من فردا خبر میدم بهتون که مدارک به کجا تحویل داده میشه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    سلام دوستان ابدا قصد تشویش اذهان عمومی رو ندارم اما صرفا جهت طرحیه سوال ایا شما شنیدید کسی از ماه جولای اپدیت گرفته باشه؟؟؟؟؟اخه من در یه وبلاگ غیر معتبر خوندم شاید جون رو اشتباها نوشته جولای؟؟؟
    از دوستاني كه توي اين فروم هستند تاكنون كسي با فايل نامبر فدرال جولاي 2010 ايميل درخواست آپديت دريافت نكرده است و به جز وبلاگي كه شما گفتيد جايي هم نديدم كه كسي از سه ماه ه سوم 2010 آْپديت گرفته باشند .

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

دوستان لطف کنند از تبلیغ کردن وبلاگ های دیگه و وکیل های مهاجرت در این فروم خودداری کنند. بابا اونا اطلاعات خودشون رو از اپلای ابرود بدست آوردند حالا شما اطلاعات اونا رو اینجا مطرح میکنید
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

دوستان تصور میکنم برنامه صدور مدیکال برای نیمه اول و دوم سال 2010 به صورت منطقی باید براساس زمان دریافت آپدیتها باشه. یعنی هر کی زودتر آپدیت رو بفرسته و تغییر محسوسی نداشته باشه که نیاز به Security Check مجدد داشته باشه قاعدتا باید مدیکالش بر اساس همان زمانبندی سابق زمان دمشق ارسال بشه. البته این ذهنیت منه و خوشحال میشم که دوستان هم نظرشون رو اعلام کنند تا شاید بشه یه نیمچه برنامه ریزی داشته باشیم.
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اینطوری نیست که به ترتیب فایل نامبر ویزا بدن... من خودم هم کسانی رو میشناسم که ۲۰۱۰ بودن و از روش سرمایه گذاری و یکساله که الان کانادا هستند... ما فکر میکردیم پس به فاصله چند ماه ما هم باید کانادا باشیم... ولی بعد متوجه شدیم که ویزا دادنشون ترتیب نداره... و هنوز هیچ کس نفهمیده روی چه حسابیه...
    پس میتونه حرف ایشون درست باشه...

anihoo عزیز میشه بفرمایید این افراد سرمایه گذار که فایل ۲۰۱۰ داشتن فایلهاشون برای چه ماه هایی از ۲۰۱۰ بوده . مرسی

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    anihoo عزیز میشه بفرمایید این افراد سرمایه گذار که فایل ۲۰۱۰ داشتن فایلهاشون برای چه ماه هایی از ۲۰۱۰ بوده . مرسی
    راستش قضیه مال یک سال پیشه... فقط یادمه که میگفتیم اینا که توی سال ۲۰۱۰ هستن و فقط ۳-۴ ماه از ما جلوتر هستن پس ۳-۴ ماه بعد هم ما باید بریم!!! که عملا یکسال بیشتر شده و ما هنوز ایرانیم... اونا هم رفتن لندینگ کردن دو ماه موندن بعد برگشتن ایران به کار و زندگیشون برسن....
    یعنی قیافه ی ما این شکلی بود :|
    بعد از این ماجرا من یک کمی دقت کردم روی تاریخ ها و دیدم هیچ حساب و کتابی نداره... یعنی هرچی سعی کردم یه دلیل خوب برای زودتر و دیرتر شدن پرونده ها بیارم هرکدومشون یه ساز میزد... الان یکی دیگه هست مال ژانویه ۲۰۱۰ و البته اسکیل ورکر هنوز نه مدیکال نه آپدیت و نه هیچ خبر دیگه ای براش نشده....
    وکیلش توی فروردین بهش گفته بود مدارک جمع کن که تا یکی دو هفته دیگه برات آپدیت میاد!!! ولی نیومد!!
    از یکی دو تا وکیل هم سوال کردم گفتن حساب کتاب نداره...
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    دوستان لطف کنند از تبلیغ کردن وبلاگ های دیگه و وکیل های مهاجرت در این فروم خودداری کنند. بابا اونا اطلاعات خودشون رو از اپلای ابرود بدست آوردند حالا شما اطلاعات اونا رو اینجا مطرح میکنید
    آقا چه ربطی به تبلیغ داره یکی هم که پیدا میشه بدون هیچ چشم داشتی پرونده هارو پی گیری کنه شما مخالفید

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط monitor نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز پاشا
    منم مثل شما مدارکمو با آرامکس فرستادم الان بسته تو استانبول هست فردا فکر کنم تحویل داده میشه . شما پیگیری کردین که چرا بستتون نرسیده به انکارا . من فردا خبر میدم بهتون که مدارک به کجا تحویل داده میشه
    من هم به آرامکس ایران زنگ زدم در جواب گفتن رسیده ولی چون دفتر اصلی آرامکس ترکیه در استانبول هست میزنه Location آن بجای آنکارا , استانبول ولی راضی نشدم و به آرامکس ترکیه میل زدم وآنها تایید کردن رسیده و به سفارت کانادا تحویل شده

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    دوستان تصور میکنم برنامه صدور مدیکال برای نیمه اول و دوم سال 2010 به صورت منطقی باید براساس زمان دریافت آپدیتها باشه. یعنی هر کی زودتر آپدیت رو بفرسته و تغییر محسوسی نداشته باشه که نیاز به Security Check مجدد داشته باشه قاعدتا باید مدیکالش بر اساس همان زمانبندی سابق زمان دمشق ارسال بشه. البته این ذهنیت منه و خوشحال میشم که دوستان هم نظرشون رو اعلام کنند تا شاید بشه یه نیمچه برنامه ریزی داشته باشیم.
    نامه آپدیت مطالب شمارو تلویحا تایید میکنه
    You will be notified in writing of the officer’s decision. Please note that applications are dealt with in the order in which they are received and that processing times vary considerably. You should not expect to hear from us again for at least 120 days from receipt of your documents, and you may not hear from us until several months after this

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-az نمایش پست ها
    آقا چه ربطی به تبلیغ داره یکی هم که پیدا میشه بدون هیچ چشم داشتی پرونده هارو پی گیری کنه شما مخالفید
    عزیز من شما یه بار خبر رسانی کردید تموم ، دیگه هر کسی حق داره مسیر خودش رو انتخاب کنه دیگه هی اصرار و پافشاری نداره که،
    همین آقا هم که جواب ایمیل بعضی ها از جمله خودم و یکی از دوستام رو ندادن پس چجور پیگیر کارا هستن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)