صفحه 830 از 2682 نخستنخست ... 33073078082082182282382482582682782882983083183283383483583683783883984088093013301830 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,291 تا 8,300 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif7 نمایش پست ها
    دوست عزیزومن هم فایل فدرالم 16 جون 2010 هست و هنوز اپ دیت نیومده برام........
    راست میگید؟ منم 14 ژوئن هستم .فکر می کردم فقط خودم این مشکل رو دارم.شما پیگیری نکردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    چشم داشت ؟ از هر نفر 4500$ گرفتن چشم داشته ؟
    ما با بدختی سال پیش یه نامه اعتراض نوشتیم که متن نامه ما به نام ایشون در سایتشون گذاشته شد و پتیشنی ترتیب دادند که هیچ اثری نداشت و فقط واسه دل گرم کردن مشتریان و جلوگیری از شکایت انها بود .
    کسانی که در این فرم تبلیغ کنند با خطر بن شدن ip شون برا همیشه روبرو خواهند شد

اره بابا .اینا اشک تمساحه.این روزا هیچ گربه ای در راه رضای خدا موش نمیگیره.این دوستانه به اصطلاح وکیل هم اگرم کاری مجانی انجام میدن که نمیدن فقط به خاطر بزرگ شدن اسمشون هست و همین.بماند که
    با راهنمایی های غلطشون تا حا لا زحمت 2-3 ساله 3 تا از دوستای منو به حدر دادن.خدا رو شکر ما که بی وکیل اقدام کردیم.این پتیشن هم بابا سر کاری .اینم گذاشتن که باز همه بشناسنشون و آمار دیدن سایتشون .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    اره بابا .اینا اشک تمساحه.این روزا هیچ گربه ای در راه رضای خدا موش نمیگیره.این دوستانه به اصطلاح وکیل هم اگرم کاری مجانی انجام میدن که نمیدن فقط به خاطر بزرگ شدن اسمشون هست و همین.بماند که
    با راهنمایی های غلطشون تا حا لا زحمت 2-3 ساله 3 تا از دوستای منو به حدر دادن.خدا رو شکر ما که بی وکیل اقدام کردیم.این پتیشن هم بابا سر کاری .اینم گذاشتن که باز همه بشناسنشون و آمار دیدن سایتشون .
    کاملاٌ موافقم دوست عزیز
    تمام وکیلهائی که در ایران کار مهاجرت می کنند به جرات می گم کلاهبردارن. من متاسفانه جزء کسانی هستم که گول آنها رو خوردم و اشتباهاتی که وکیل من در پروندم کرده (که مثلاٌ جزء شرکتهای معروف و مدعی در ایران هم هست) اگر خودم به تنهائی پیش می رفتم این اشتباهات احمقانه رو مرتکب نمی شدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

بچه ها دلار داره میره بالا میشه نظر بدید بخریم یا نخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ والا من ثروتم تا حالا نصف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام واسه بچه هايي كه از طريق فدرال اقدام كردن چپ و راست داره از ورشو مديكال مي اد اما واسه كبك از انكارا هيچ خبري نيست اين ديگه چه رسمشه دوستان شما هيچ خبري از امار مديكال واسه بچه هايي كه فايل فدرال ٢٠١٠ دارند خبري نداريد؟ اميدوارم اين تنبلا هم شروع به كار كنن مثل ورشو

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilso نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    سوال از دوستانی که فرم هارو برای آپدیت پرکردند: با توجه به اینکه در مدارک من UCI پیدا نشد، ناچارم در فرم IMM0008 جای اون رو خالی بگذارم. آیا کسی بوده که شماره UCI گرفته باشه یا جایی در پروندش قید شده باشه؟
    پیشاپیش ممنون از جواب
    سلام uci رو فایل نامبر های جدید میگیرن، فکر کنم روالشون قبلاً فرق داشته.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    بچه ها دلار داره میره بالا میشه نظر بدید بخریم یا نخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ والا من ثروتم تا حالا نصف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز جواب این سوال رو تو کل ایران فقط یک نفر میدونه اونم به ما ها جواب نمیده.
    le score de la branche : Zéro
    B.F : Septembre 2011
    la délivrance de mise à jour à Paris :june 2013
    Medical : Septembre 2013

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط artimess نمایش پست ها
    سلام واسه بچه هايي كه از طريق فدرال اقدام كردن چپ و راست داره از ورشو مديكال مي اد اما واسه كبك از انكارا هيچ خبري نيست اين ديگه چه رسمشه دوستان شما هيچ خبري از امار مديكال واسه بچه هايي كه فايل فدرال ٢٠١٠ دارند خبري نداريد؟ اميدوارم اين تنبلا هم شروع به كار كنن مثل ورشو
    همانطور كه گفتيد ورشو در حال ارسال مديكال است كه باز جاي شكرش باقي است ولي آنكارا ............
    من توي وبلاگي خوندم كه 90درصد فايل نامبر هاي فدرال كبك ژانويه 2010 مديكال دريافت كردند(صحت و سقمش رو نمي دونم )و از دوستان فوريه هم تك و توك مديكال گرفتند بقيه هم كماكان منتظر و در صف هستند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

سلام دوستان ، من هم با فایل نامبر فدرال مه 2010 و رشته 6 امتیازی ، دو هفته پیش ایمیل آپدیت گرفتم، فقط دو سوال داشتم.
    ممنون میشم اگه بگید برای اپدیت نیازی هست چنانچه قبلا ترجمه شناسنامه رو فرستادیم ، مجددا ارسال کنیم؟
    و برای شماره CSQ ، شماره numero du dosseir رو بزنیم یا numero fe reference individual
    ممنون

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

دوستان با عرض شرمندگی فراوان باید عرض کنم طرف 30 ژانویه بوده فایل فدرالش که 2-3 روزه مدیکال گرفته.
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)