صفحه 834 از 2682 نخستنخست ... 33473478482482582682782882983083183283383483583683783883984084184284384488493413341834 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,331 تا 8,340 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member ع پ ک آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پاسخ CAIPS

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    من احتمال میدم شاید تاریخ فایل نامبرشون رو اشتباه نوشتن و ۲۰۱۰ باشه.
    این مشخصات این دوستمون هست که با فایل فدرال 2012 براش آپدیت اومده

ارسال مدارک: 29 دسامبر 2010-فایل نامبر: 25 آوریل 2011- روز مصاحبه: 24 نوامبر 2011- فایل فدال: فوریه 2012- نامه آپ دیت: آگست 2012- دیمند-12 امتیازی

http://www.applyabroad.org/forum/mem...1863-chemstude

Junior Member

سلام دوستان.
    دوستم با فایل نامبر فوریه 2010, دیروز نامه ی مدیکالش اومد 7 ماه می شد که براش آپدیت اومده بود....

Junior Member

دوستان متن نامه دریافتی از آنکارا رو براتون گذاشتم: در ضمن اطلاعات پروسه مهاجرت من در امضام قید شده+ رشته: شیمی

This refers to your application for permanent residence in Canada . Following the closure of the Immigration Section in Damascus, your application is now being processed in Ankara.

Please return this letter with the requested documents to the address above:

· Pay the Right of Permanent Residence Fee for yourself as per the instructions on our website:

http://www.canadainternational.gc.ca...raitement.aspx

Please gather all requirements and submit all requested documents at the same time in a single package. Only send original documents when requested. All documents (except passports) that are in a language other than English or French must be accompanied by original certified translations into English or French.

If we do not receive the documents requested within 60 days of the date of this letter, your application will be assessed on the basis of the information already before the officer. Failure to provide the requested documents could result in the refusal of your application.

Your file is being processed in Ankara. No representations, faxes, telephone calls or correspondence can or will be answered by other Canadian Embassies; all inquiries must be sent directly to the visa office in Ankara.

Please quote your file number, as well as your telephone & fax numbers on all correspondence and on every document you send to us.
    ویرایش توسط chemstude : August 8th, 2012 در ساعت 11:11 AM

Junior Member

راستش اسم up date رو خودم روش گذاشتم...چون فکر میکردم همینی باشه که بقیه دوستان گرفتن. اما حالا خودم هم گیج شدم..اگه نقص مدرک هست چرا به هیچ مدرکی اشاره نشده و فقط application fee خواسته! از طرفی متعجبم چرا اشاره ای به مدیکال و این حرفا نکرده کلا سواله این نامه برام!!!
    راستی ممنون از تبریک دوستان و همچنان منتظر راهنمایی دوستان با تجربه هستم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_lp57 نمایش پست ها
    با سلام، واسه شما که خیلی نگذشته که نامه آپدیت خواستن، مگه این نیست که نامه آپدیت واسه یکسال به بالا داده میشه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

salam dustane azize, email medicale yeki az dustane man ba file federale 9 feb. emruz sobh oomad.khastam etela resani konam. be omide khabareye khub dar roozaye ayande.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط chemstude نمایش پست ها
    دوستان متن نامه دریافتی از آنکارا رو براتون گذاشتم: در ضمن اطلاعات پروسه مهاجرت من در امضام قید شده+ رشته: شیمی

This refers to your application for permanent residence in Canada . Following the closure of the Immigration Section in Damascus, your application is now being processed in Ankara.

Please return this letter with the requested documents to the address above:

· Pay the Right of Permanent Residence Fee for yourself as per the instructions on our website:

http://www.canadainternational.gc.ca...raitement.aspx

Please gather all requirements and submit all requested documents at the same time in a single package. Only send original documents when requested. All documents (except passports) that are in a language other than English or French must be accompanied by original certified translations into English or French.

If we do not receive the documents requested within 60 days of the date of this letter, your application will be assessed on the basis of the information already before the officer. Failure to provide the requested documents could result in the refusal of your application.

Your file is being processed in Ankara. No representations, faxes, telephone calls or correspondence can or will be answered by other Canadian Embassies; all inquiries must be sent directly to the visa office in Ankara.

Please quote your file number, as well as your telephone & fax numbers on all correspondence and on every document you send to us.
    سلام. دوست عزیز، این نامه به این معنی است که شما هزینه پرونده رو پرداخت نکردید، شاید مانی اردر شما مشکلی داشته، بررسی کنید که چرا سفارت مدعی هست شما هزینه پرونده رو پرداخت نکردید.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط chemstude نمایش پست ها
    راستش اسم up date رو خودم روش گذاشتم...چون فکر میکردم همینی باشه که بقیه دوستان گرفتن. اما حالا خودم هم گیج شدم..اگه نقص مدرک هست چرا به هیچ مدرکی اشاره نشده و فقط application fee خواسته! از طرفی متعجبم چرا اشاره ای به مدیکال و این حرفا نکرده کلا سواله این نامه برام!!!
    راستی ممنون از تبریک دوستان و همچنان منتظر راهنمایی دوستان با تجربه هستم.
    با تشکر

من از چند تا از از دوستان پرسيدم جوابش اين بود:
    اینی که من می‌بینم دقیقاً مشخص نیست منظورشون کدوم مرحله از رسیدگی به پرونده‌هست. اگر ژانویه‌ی 2012 فابل فدرالشون باز شده باشه، قاعدتاً باید آپدیت مدارک رو خواسته باشن (که درخواست بعضی از مدارک که جزییاتش در متنیا لینکها مشهود نیست، گواه همین مطلب میتونه باشه)، اما از طرف دیگه، درخواست پرداخت هزینه اقامت دائم در کانادا (لندینگ فی) رو کرده‌ن که این نشونه‌ی خیلی خوبیه. یعنی پرونده‌ی ایشون به مرحله‌ی تأیید کامل رسیده که «لندینگ فی» رو از ایشون خواسته‌ن! شاید هر دو مورد فوق، فارغ از زمان بندی خودشون، در این نامه جمع شده باشه. در هر حال، خیلی نامه‌ی مثبتی هست.‬

منم شرايطم مثل شماست فقط ليسانس هستم و متاهل . 5 دسامبر مصاحبه ام بوده و 6 فوريه 2012 فايل فدرالم.
    دريافت مدارك در سفارت:12/12/2010 تاريخ مصاحبه جديد : 6 دسامبر 2011 استانبول-ديمند- تاريخ دريافتcsq : شش دسامبر 2011- تاريخ ارسال مدارك فدرال به سيدني :21 دسامبر2011 فايل نامبر فدرال: 6 فوریه 2012- مدیکال : 9 آگوست - پاس ريكوئست : 8 فوریه 2013

chemstude عزيز اگر مداركي رو كه ازتون خواستن تا 60 روز بديد ذكر كنيد ممنون ميشم. اگر لينكي چيزي هم تو نامه تون ذكر شده لطف كنيد بگذاريد.
    دريافت مدارك در سفارت:12/12/2010 تاريخ مصاحبه جديد : 6 دسامبر 2011 استانبول-ديمند- تاريخ دريافتcsq : شش دسامبر 2011- تاريخ ارسال مدارك فدرال به سيدني :21 دسامبر2011 فايل نامبر فدرال: 6 فوریه 2012- مدیکال : 9 آگوست - پاس ريكوئست : 8 فوریه 2013

یکی از آشناها با فایل نامبر 25 ژانویه 2010 مدیکال گرفته. ایشال... نوبت هممون بشههههههههههههههههه

Senior Member

با سلام، برای دو تا از دوستان یکی از همکارام با فایل نامبرهای 7 ژانویه و 10 فوریه 2010 که توی دسامبر آپدیت داده بودند ایمیل مدیکال اومده. رشتشون هم فکر کنم صفر و شش امتیازی باشه. به امید خبرهای خوب برای همه.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)