صفحه 837 از 2682 نخستنخست ... 33773778782782882983083183283383483583683783883984084184284384484584684788793713371837 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,361 تا 8,370 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط homan77 نمایش پست ها
    منم تقریبا مثل شماهام منتهی بخاطر یک دوست خیلی عزیز که لطف کرد مدارکمو به سفارت نداد،هنوز ایرانم . csq من 16 نوامبر2009 است ،دوستام حدود 10 ماه رفتن . فایل نامبر من پس از 4 ماه دربدری عاقبت ثبت شد 31 مارچ 2010، آپدیتم هم که هم زمان با شما اومد ، انشالله مدیکالامون هم بزودی می آد.
    آنكارا مديكال فايل نامبر هاي فدارل فوريه 2010 را شروع كرده و مطمئن باشيد همين روزها شما هم مديكالتون را خواهيد گرفت .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ CAIPS

تبریک میگم دوست عزیز
    به نظر من شما هر چه سریعتر مانی اردر لندینگ فی رو براشون بفرستید و از اونجا که اشاره به هیچ مدرک دیگه ای نکرده لزومی نداره هیچ مدرکی بفرستید اما در یک نامه مجزا اطلاعات شخصی و پروندتون رو به طور کامل بعلاوه نامه ای که براتون فرستادند رو ارسال کنید و منتظر پاسخ اونها باشید.

[QUOTE=chemstude;852955]دوستان متن نامه دریافتی از آنکارا رو براتون گذاشتم: در ضمن اطلاعات پروسه مهاجرت من در امضام قید شده+ رشته: شیمی

This refers to your application for permanent residence in Canada . Following the closure of the Immigration Section in Damascus, your application is now being processed in Ankara.
    12 امتیازی- ارسال مدارک 8 دسامبر 2010،دریافت ایمیل دعوت به مصاحبه 28 مارس 2011 و تاریخ CSQمصاحبه 24 می 2011، مصاحبه و دریافت CSQ --ه 13دسامبر 2011، فایل نامبر فدرال 3 ژانویه 2012، مدیکال 14 آگوست 2012، پاس ریکوست 4 فوریه 2013 و تمام

سلام دوستان
    آیا اصل نامه سوپیشینه هم باید فرستاده بشه یا اینکه لازم نیست؟ دارالترجمه ای که سوپیشینه رو ترجمه کرده اصل اون رو بهش ضمیمه نکرده.الان گیج شدم که اصل اون رو بفرستم یا نه؟؟؟؟؟
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

آره اصلش حتما باید باشه و حتما دار ترجمه باید اتچ اش کرده باشه و مهرش رو گوشه تا شده خورده باشه.. برو سراغ دار ترجمه تا برات درستش کنه!

البته اگه کپیش رو اتچ کرده اصلش رو هم خودت بذاری کافیه....

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط chemstude نمایش پست ها
    سوال منم دقیقا" همینه!!! کدوم مدارک؟!!! هیچ اشاره ای نشده
    دوست عزیز این 1 نامه تیپ هست شما فقط لندینگ فی را بفرستید و مدرک دیگری لازم نیست
    همچنین نامه ای برای دوست بنده که فدرال اقدام کرده بود امده و نمونه آنرا دیده بودم پس نگران نباشید

Junior Member

سلام

بچه ها، کسی میدونه پس از گرفتو ن CSQ تحت شرایطی میشه همسر رو به پرونده اضافه کرد؟ اگه راهنمایی کنید، ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ CAIPS

نقل قول نوشته اصلی توسط chemstude نمایش پست ها
    تنها این جمله:
    We received your application for permanent residence
    و بعد هم تاریخ دریافت ...
    دوست عزیز این نامه ای که برای شما اومده یک فرمت کلی هستش.شما فقط باید لندینگ فی رو پرداخت کنی و به همراه این نامه براشون ارسال کنی.عین همین متن برای من اومده بود وقتی که بار دوم از من اپدیت خواستن.البته از من یک سری مدارک دیگه هم خواسته بودن که عنوان شده بود.افقط همون چیزی رو که خواستن براشون بفرست.اون جملات اخر کلیشه هست برای همه نامه ها
    ویرایش توسط majid_sun : August 8th, 2012 در ساعت 09:54 PM

Junior Member

دوست عزیز این نامه ای که برای شما اومده یک فرمت کلی هستش.شما فقط باید لندینگ فی رو پرداخت کنی و به همراه این نامه براشون ارسال کنی.عین همین متن برای من اومده بود وقتی که بار دوم از من اپدیت خواستن.البته از من یک سری مدارک دیگه هم خواسته بودن که عنوان شده بود.افقط همون چیزی رو که خواستن براشون بفرست.اون جملات اخر کلیشه هست برای همه نامه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_sun نمایش پست ها
    یعنی شما هم قبل از دریافت مدیکال لندینگ فی رو فرستادین؟ مگه نباید این مبلغ رو بعد از مدیکال و قبل از ویزا پرداخت کرد؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)