صفحه 844 از 2682 نخستنخست ... 34474479483483583683783883984084184284384484584684784884985085185285385489494413441844 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,431 تا 8,440 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddeljoo نمایش پست ها
    اگه اینطور باشه بعد از دیمندها
    حالا باید ببینیم چقدر دیمند هست.چون 2 ماه اول همه دیمند بودن .من که فکر میکنم با توجه به پست های چند ماه اخیر اغلب 0 و 6 امتیازی هستن و چون تا فوریه 2012 دیمندها مدیکالشون رسیده نباید تعداد زیادی دیمند مونده باشه.باید منتظر بشیم و ببینیم.
    دوست عزیز من جز دسامبری ها هسنم که مصاحبه شدم .اون موقع اکثرا دیمند بودن ولی شما می دونید که سابقا تو سوریه نسبت صدور مدیکال برای 6 امتیازیها چطور بوده؟البته نسبت به 12 امتیازی ها؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

پس 2010 باید برن ...........
    میبینی 20013 هم میرن ما منتظر مدیکالیم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوست عزیز من جز دسامبری ها هسنم که مصاحبه شدم .اون موقع اکثرا دیمند بودن ولی شما می دونید که سابقا تو سوریه نسبت صدور مدیکال برای 6 امتیازیها چطور بوده؟البته نسبت به 12 امتیازی ها؟
    نسبتی وجود نداره اول دیمندها کارشون راه میافته و بعد اگه دیمندی نباشه 0و6 امتیازی ها.اگه وسطش یک دیمند سروکله اش پیدا بشه باز جلوی لیست قرار میگیره و مدیکالش ارسال میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

اخه دوست عزیز. دیمند ها تموم نمی شه منظورتون ماه خاصی یه ؟اگه اینطوری باشه الان همه اکثرا دیمند هستند .پس مال ماها هیچوقت نمی رسه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

اخه دوست عزیز. دیمند ها تموم نمی شه منظورتون ماه خاصی یه ؟اگه اینطوری باشه الان همه اکثرا دیمند هستند .پس مال ماها هیچوقت نمی رسه ؟
    متاسفانه یا خوشبختانه اینطوریه ولی تعداد دیمندهای مانده زیاد نیست.ولی از طرف دیگه الان من 6 امتیازی 2010 میشناسم که نامه آپدیت براش اومده و دیمند 2011 که تو همین فروم اعلام کرده که هنوز هیچ خبری نیست !!!!!!!!(هر دو دمشق هم بودن)

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

متاسفانه یا خوشبختانه اینطوریه ولی تعداد دیمندهای مانده زیاد نیست.ولی از طرف دیگه الان من 6 امتیازی 2010 میشناسم که نامه آپدیت براش اومده و دیمند 2011 که تو همین فروم اعلام کرده که هنوز هیچ خبری نیست !!!!!!!!(هر دو دمشق هم بودن)
    اولا که مثل اینکه صف ما جداست در ثانی ما باید خودمون رو در صف با مدیکال های 2012 ارزیابی کنیم 2010 و2011 در شرایط جداگانه ویزا دریافت می کنن .اگه این فرض درست باشه به نظرتون ما کی پروسس مان تمام می شه ؟راستی فایل شما برای کیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

اولا که مثل اینکه صف ما جداست در ثانی ما باید خودمون رو در صف با مدیکال های 2012 ارزیابی کنیم 2010 و2011 در شرایط جداگانه ویزا دریافت می کنن .اگه این فرض درست باشه به نظرتون ما کی پروسس مان تمام می شه ؟راستی فایل شما برای کیه؟
    به نظر من بعد از دیمندهای 2012 نوبت ما میرسه و تا پایان 2012 باید مدیکالهامونو بگیریم.ولی نمی تونم این رو هضم کنم.ما فایل فدرالمون مال 1 آگوست 2012 هست و 6 امتیازی.

ApplyAbroad Hero

اگه اینطور باشه بعد از دیمندها
    حالا باید ببینیم چقدر دیمند هست.چون 2 ماه اول همه دیمند بودن .من که فکر میکنم با توجه به پست های چند ماه اخیر اغلب 0 و 6 امتیازی هستن و چون تا فوریه 2012 دیمندها مدیکالشون رسیده نباید تعداد زیادی دیمند مونده باشه.باید منتظر بشیم و ببینیم.
    اینطور نیست دوست عزیز من جزء اولین نفرات بودم و دیمند هم نیستم متاسفانه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    اینطور نیست دوست عزیز من جزء اولین نفرات بودم و دیمند هم نیستم متاسفانه.
    خوب اغلب دیمند بودن

ApplyAbroad Hero

سلام به همگی، با عرض تبریک به دوستانی که مدیکال گرفتند.
    من فکر میکنم بحث دو صف جداگانه درست نیست، بلکه سفارت به چند دلیل ترجیح داده یه تعداد مدیکال صادر کنه، اول اینکه آپدیت گرفتن و دوباره بررسی کردن یک پرونده به هر حال کار راحتی نیست، سفارت ترجیح داده سریعاً برای پرونده هایی که هنوز قدیمی نشدند و سکوریتی چک ساده ای دارند، بدون نیاز به آپدیت مدیکال بده که بعداً مجبور نشه دوباره سکوریتی چک رو انجام بده، ثانیاً یه تعداد زیادی آدم پیگیر هست که میخوان بدونن پرونده ها در چه حاله، مطمئناً با صدور چند تا مدیکال و پاس ریکوست از حجم پیگیری و فشار کاریشون کم میشه، ثالثاً شاید روال سکوریتی چک در آنکارا نسبت به دمشق تغییراتی داشته، بنا بر این حتی پرونده هایی که در دمشق کنترل شدند مجدداً باید بررسی بشه، بنا براین بهترین گزینه، مدیکال دیمند های 2012 هست.
    امیدوارم برای دوستان 2010 و 2011 زودتر مدیکال و ویزا برسه که واقعاً انتظار سختیه این انتظار بعد از 2 سال.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)