صفحه 85 از 2682 نخستنخست ... 357576777879808182838485868788899091929394951351855851085 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال

دوستان من یه پیشنهاد دارم . بهتر نیست تمام کسانی که منتظر مدیکال هستند همه با هم یه نامه به مجلس و وزیر مهاجرت کبک بزنیم و اعتراض خودمون رو نسبت به طولانی بودن پروسه ایرانیان نسبت به کشورهای دیگه رو اعلام کنیم . یه نامه کلی که همه امضا کنند و با پست بفرستیم به دفترشون . شاید اینجوری یه خورده روند تسریع پیدا کنه.
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    دوستان من یه پیشنهاد دارم . بهتر نیست تمام کسانی که منتظر مدیکال هستند همه با هم یه نامه به مجلس و وزیر مهاجرت کبک بزنیم و اعتراض خودمون رو نسبت به طولانی بودن پروسه ایرانیان نسبت به کشورهای دیگه رو اعلام کنیم . یه نامه کلی که همه امضا کنند و با پست بفرستیم به دفترشون . شاید اینجوری یه خورده روند تسریع پیدا کنه.
    من موافقم. چون این که پروسه رو انقدر طول میدن که مجبور می شن اپدیت بگیرن که این خودش موضوع رو طولانی تر می کنه واقعاً قابل تحمل نیست. مخصوصاً واسه کسایی که برای رفتن عجله بیشتری دارن.

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshaad نمایش پست ها
    من موافقم. چون این که پروسه رو انقدر طول میدن که مجبور می شن اپدیت بگیرن که این خودش موضوع رو طولانی تر می کنه واقعاً قابل تحمل نیست. مخصوصاً واسه کسایی که برای رفتن عجله بیشتری دارن.
    اخه من از این ناراحتم که مدیکال هامون یه ماهه آماده میشن ولی میذارن لحظه ی آخر پستش می کنند . فقط اگه میشه دوستان یه متن پیشنهاد کنند تا بقیه کار رو انجام بدم
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

اخه من از این ناراحتم که مدیکال هامون یه ماهه آماده میشن ولی میذارن لحظه ی آخر پستش می کنند . فقط اگه میشه دوستان یه متن پیشنهاد کنند تا بقیه کار رو انجام بدم
    دوستان سلام .
    یه سوالی دارم .
    چرا پروسه ی پرفتن سی اس کیو تا مدیکال انقدر طولانی هست ؟
    کسی می دونه بین این مدت زمان طولانی چه خبره ؟

در ضمن من دارم یه نامه ای رو آماده می کنم .

Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني _ صادرات واردات

ابي جان به سي اس كيئي كه مي گيري بستگي داره . به سطح زباني كه آفيسر تعيين مي كنه و كه برات تعيين مي كنه . اگه فرانكفون شناخته بشي و ديمند باشي اين زمان مسلما كوتاه هتره . چون مي خوان كه زودتر از نيروي كار تو و حرفه اي كه بلدي و اونا بهش احتياج دارن ، استفاده كنن .
    اما اگه فرانسه زبان شناخته نشي ، حتي اگر ديمند هم باشي به نسبت اين پروسه طولاني تر ميشه . يكي از دلايلش مي تونه اين باشه كه اونا ترجيح ميدن شما بموني تو كشور خودت و با خرج خودت تا قبل از وارد شدن به خاك كانادا زبانت رو بهتر كني تا اينكه بخوان واسهع خودشون خرج تراشي كنن !!! واسه همينم هست كه هميشه گفته مي شه زبان فرانسه و انگليسي نقش مهمي رو روز مصاحبه ايفا مي كنن . چون واسه اوناهام بهتره كه كسي كه انتخاب ميشه زودتر وارد زندگي كاري كبك بشه تا چرخ صنعتشون بچرخه ....

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ebrahimi نمایش پست ها
    دوستان سلام .
    یه سوالی دارم .

NOC Code 1122 Professional Occupations in Business Services to Management
    تاريخ صدور فايل نامبر كبك
    5 بهمن 1388 / 2010 , 25 .Jan
    تاريخ ايميل دعوت به مصاحبه 4 خرداد 1389 / 2010 , 25 .May
    تاريخ مصاحبه ،
    صدور CSQ و فايل نامبر فدرال 6 مرداد 1389 / 2010 , 28 .Jul

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

دوستان سلام .
    یه سوالی دارم .

من اینو از خود سفارت شنیدم که گفت زمان آماده شدن مدیکال پرونده های دیمند و غیر دیمند یکسان هستش ولی پرونده های غیر دیمند رو اخرین لحظه می فرستند تا تغییری در پروسه ایجاد نشه

Junior Member

پرهام نازنين
    علت طولاني شدن روند پرونده ايرانيها طبق گفته خود رييس اداره مهاجرت كانادا بك گراند چك هست.تغييري هم نخواهند داد.(دعا كنيم طولانيترش نكنن)
    خودشون رسما اعلام كردن ايرانيها بايد چك بشن كه عضو گروههاي خاصي نباشن. به همين علت پرونده ها ديرتر از بقيه كشورها جلو ميره
    متاسفانه اين ملت هميشه قرباني شده

پرونده های غیر دیمند رو اخرین لحظه می فرستند تا تغییری در پروسه ایجاد نشه
    لحظه ی آخر یعنی چی ؟ و اینکه چه تغییری در پروسه ایجاد می شه ؟
    این جمله یه خورده برام نامفهومه .
    عذر می خوام ولی میشه بیشتر توضیح بدید ؟
    ممنون

در ضمن یه سوال دیگه هم دارم .
    الان این پروسه ی طولانی حداکثر و حداقل چند ماهه شده ؟

Junior Member

لحظه ی آخر یعنی چی ؟ و اینکه چه تغییری در پروسه ایجاد می شه ؟
    این جمله یه خورده برام نامفهومه .
    عذر می خوام ولی میشه بیشتر توضیح بدید ؟
    ممنون

در ضمن یه سوال دیگه هم دارم .
    الان این پروسه ی طولانی حداکثر و حداقل چند ماهه شده ؟
    طبق گفته سايت مهاجرت كانادا به طور ميانگين تا پاس ريكوست شدن 18 ماه طول خواهد كشيد. حداقلشم اصلا معلوم نيست.
    باور كنين ربطي به ديمند و غير ديمند هم نداره. من و 2تا از دوستام رشتمون 12 امتيازي هست و الان 1 سال از فايل نامبرمون هم ميگذره

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط vakilian1363 نمایش پست ها
    ا. به سطح زباني كه آفيسر تعيين مي كنه و كه برات تعيين مي كنه . اگه فرانكفون شناخته بشي و ديمند باشي اين زمان مسلما كوتاه هتره . چون مي خوان كه زودتر از نيروي كار تو و حرفه اي كه بلدي و اونا بهش احتياج دارن ، استفاده كنن .
    اما اگه فرانسه زبان شناخته نشي ، حتي اگر ديمند هم باشي به نسبت اين پروسه طولاني تر ميشه . يكي از دلايلش مي تونه اين باشه كه اونا ترجيح ميدن شما بموني تو كشور خودت و با خرج خودت تا قبل از وارد شدن به خاك كانادا زبانت رو بهتر كني تا اينكه بخوان واسهع خودشون خرج تراشي كنن خه ....
    v
    راستش من با نظر شما مخالفم
    چون اولا كه من دوستي دارم كه رشته غير ديمند هست و فرانكوفن شد در مصاحبه و الان دقيقا 1 ساله فايل فدرال داره و هيچ اتفاقي براي مديكالش نيوفتاده تا الان
    ثانيا دوست ديگري رو مي شناسم كه ديمند بود زبان فرانسه بسيار مبتدي داشت ولي الان پاس ريكوئيست شده و بزودي در كبك خواهد بود.
    بنابراين اينها بنظرم حدس هاي ماست و سفارت داره بخاطر حجم بالاي پرونده هاش هم وقت كشي مي كنه (به اصطلاح بك گراند چك و...) و از طرف ديگه با اجراي قانون رشته هاي اولويت داره برنامه هاي خودش رو ادامه ميده.
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)