صفحه 883 از 2682 نخستنخست ... 38378383387387487587687787887988088188288388488588688788888989089189289393398313831883 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,821 تا 8,830 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    چه خوب خواهد شدولی روند بررسی پرونده های غیر دیمند فقط به افیس بستگی نداره بلکه سهمیه ویزا هم مهمه که نمیدونم چندتا با لاخره به ما میرسه
    فکر کنم تعداد 45000 رو از تعداد کل ویزاهای دیمند اون سال کم میکنند و هر چی باقی میمونه رو تقسیم بر کل غیر دیمند هایی که نوبتشون رسیده میکنند.
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    فکر کنم تعداد 45000 رو از تعداد کل ویزاهای دیمند اون سال کم میکنند و هر چی باقی میمونه رو تقسیم بر کل غیر دیمند هایی که نوبتشون رسیده میکنند.
    با محاسبه های انجام شده که قبلا دوستان همینجا انجام دادن پرونده های 2010 تا پایان امسال بررسی میشن انشاءاله.

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

بچه ها من مجبورم سفرای کاری خارج از کشور به چند تا کشور داشته باشم یکیشم پاکستانه.این مسئله مشکلی ایجاد نمی کننه برام تو روند صدور مدیکال؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    با محاسبه های انجام شده که قبلا دوستان همینجا انجام دادن پرونده های 2010 تا پایان امسال بررسی میشن انشاءاله.
    خدا از دهنت بشنوه. من برام خیلی حیاتیه که برم. همین الانم دارم از هم پاشیدن تدریجی زندگیمو تماشا می کنم. در وضع خیلی بدی هستم. شاید اگه بیشتر از ده یازده ماه طول بکشه دیگه کار از کار بگذره. راستی منظورت سال میلادی بود یا هجری؟ بررسی یعنی چی منظورت؟ یعنی بتونن برن؟ اگه پیش بینیت درست باشه یه شیرینی خوب پیش من داری.
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    خدا از دهنت بشنوه. من برام خیلی حیاتیه که برم. همین الانم دارم از هم پاشیدن تدریجی زندگیمو تماشا می کنم. در وضع خیلی بدی هستم. شاید اگه بیشتر از ده یازده ماه طول بکشه دیگه کار از کار بگذره. راستی منظورت سال میلادی بود یا هجری؟ بررسی یعنی چی منظورت؟ یعنی بتونن برن؟ اگه پیش بینیت درست باشه یه شیرینی خوب پیش من داری.
    اگه سفارت سرعت بده به کاراش و دفتر جدیدشون خوب کار کنه، چرا که نه؟
    به هر حال شما که تا اینجا صبر کردید پرش رفته کمش مونده! من شنیدم که 6 ماه دیگه پرونده های 2010 رو تموم میکنن حالا باید منتظر باشیم ببینیم چی میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان من حقیقتا خیلی امیدوار نیستم تا اخر 2012 پرونده های 2010 رو کامل تمام کنن .نمی دانم دوستان از چه رفرنسی این خبر رو می گن ؟ولی به نظر من تا پایان ابان دوستانی که اپدیت فرستادن به مدیکال می رسن و دوستان جولای اگوست و سپتامبر به اپدیت میرسن البته این دوستان خیلی شانس بیارن تا پایان 2012 مدیکال می گیرن ودوستان اکتبر نوامبر دسامبر نیمه اول 2013 به مدیکال و ویزا میرسن البته فکر کنم تا فروردین یا اردیبهشت به ویزا برسن و بعد از انها می رسیم به صف کوتاه اوایل 2011 که فکر کنم تا تیر انشاله به ویزا برسن و ما ها تا شهریور به ... فکرشم نمی تونم بکنم .دیگه خسته شدیم .دوستانی که می گویند از اول سپتامبر ذفتر جدید کارش رو شروع می کنه از کجا می گن .؟منبع خاصی هست ؟

ApplyAbroad Veteran

به هر حال شما که تا اینجا صبر کردید پرش رفته کمش مونده! من شنیدم که 6 ماه دیگه پرونده های 2010 رو تموم میکنن حالا باید منتظر باشیم ببینیم چی میشه.
    من که خیلی امیدوارم پرونده ای 2010 تا پایان سال به سرانجام برسه .فردا هم روز کاری سفارت شروع میشه و باید منتظر خبر های خوب باشیم از طرف دیگه تا اول سپتامبر هم زمان کمی مونده است . اگه مدیکال دوستان فوریه و مارچ 2010 تموم بشه باید خیلی زود ارسال مدیکال سه ماهه دوم را شروع کنندو........مطمئن باشیم که اتفاق خواهد افتاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    من که خیلی امیدوارم پرونده ای 2010 تا پایان سال به سرانجام برسه .فردا هم روز کاری سفارت شروع میشه و باید منتظر خبر های خوب باشیم از طرف دیگه تا اول سپتامبر هم زمان کمی مونده است . اگه مدیکال دوستان فوریه و مارچ 2010 تموم بشه باید خیلی زود ارسال مدیکال سه ماهه دوم را شروع کنندو........مطمئن باشیم که اتفاق خواهد افتاد.
    معمولا فاصله مديكال تا ويزا چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    بچه ها دمتون گرم. نمی دونید تو این وضعیت نا امید کننده من این حرفا چقدر برام قوت قلبه. موفق باشید. می دونم حرف احمقانه ای زدم (در مورد شیرینی) ولی باور کنید وقتی آدم مستاصل میشه و امیدش از همه جا قطع میشه به هر چیزی متوسل میشه. من خودمم نمی دونم دادن شیرینی چه تاثیری داره ولی ظاهرا این تنها اقدامیه که ازم بر میاد هر چند بی فایده. (البته رو حرفم هستما)
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    بچه ها دمتون گرم. نمی دونید تو این وضعیت نا امید کننده من این حرفا چقدر برام قوت قلبه. موفق باشید. می دونم حرف احمقانه ای زدم (در مورد شیرینی) ولی باور کنید وقتی آدم مستاصل میشه و امیدش از همه جا قطع میشه به هر چیزی متوسل میشه. من خودمم نمی دونم دادن شیرینی چه تاثیری داره ولی ظاهرا این تنها اقدامیه که ازم بر میاد هر چند بی فایده. (البته رو حرفم هستما)
    دوست عزیزم من کمتر پیش میاد بنویسم ، اما وکیل من هم که ایران نیست ، همین حرف رو زدن که خیلی میتوانم امید وار باشم که مدیکالم زود تر بیاد . و قبل از سال جدید مدیکال بگیرم اگر چه قانون مشخصی وجود ندارد ، و از روی مدیکال دیگر کلاینت ها این نتیجه گرفته شده .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)