صفحه 892 از 2682 نخستنخست ... 39279284288288388488588688788888989089189289389489589689789889990090190294299213921892 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,911 تا 8,920 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    دوستان من درخواست کیپس داده بودم امروز میلش رسید و موارد ذیل را جهت اطلاع میگم که شاید از قبل میدونستیدکلیه تاریچه مکاتبات من با سفارت در سوریه مشخص شده است و حتی من میل زدم بودم و گفتم پاسپورت همسرم عوض شده در آن مشخص شده که کپی پاسپورتی که با میل فرستادم کپی گرفته شده و به پرونده اضافه شده و تایید شده که کلیه هزینه های ویزا را پرداخت کردمزمان انتقال الکترونیکی پرونده از دمشق به انکارا 8 مارچ 2012 نوشته شدهتایید کرده مدارک آپدیتم رسیده سفارت و تاریخ بررسی مجدد افیسر 30 سپتامبر امسال هست که میشه 1 شنبه؟
    من که امیدوارم با توجه به ارسال آپدیت و نتیجه کیپس شما تا هفته آتی مدیکال دریافت کنید. انشاا..........البته شما تا 30 سپتامبر کمتراز 40 روز زمان دارید .

Junior Member

دوستان من درخواست کیپس داده بودم امروز میلش رسید و موارد ذیل را جهت اطلاع میگم که شاید از قبل میدونستیدکلیه تاریچه مکاتبات من با سفارت در سوریه مشخص شده است و حتی من میل زدم بودم و گفتم پاسپورت همسرم عوض شده در آن مشخص شده که کپی پاسپورتی که با میل فرستادم کپی گرفته شده و به پرونده اضافه شده و تایید شده که کلیه هزینه های ویزا را پرداخت کردمزمان انتقال الکترونیکی پرونده از دمشق به انکارا 8 مارچ 2012 نوشته شدهتایید کرده مدارک آپدیتم رسیده سفارت و تاریخ بررسی مجدد افیسر 30 سپتامبر امسال هست که میشه 1 شنبه؟
    شما جزء اولین کسایی هست که آپدیتون به سفارت رسیده (1َ Aug) و زمانی که برای شما مدیکال بیاد ماهایی که بعد از شما آپدیت فرستادیم باید با خوشحالی منتظر باشیم با توجه به جوابی که به شما دادند فکر می کنم باید آخر September منتظر مدیکال باشید یعنی 2 ماه بعد از رسیدن آپدیت و این خبر خوبیه با توجه به ایمیل آپدیت که نوشته بود 4 ماه
    Federal File No. & ‍CSQ : May 19, 2010
    Update : April 11,2013Medical: June 25, 2013
    Pass Request: August 13,2013

ApplyAbroad Hero

چرا امروز خبری از مدیکال نیست؟! اگه فردا هم مدیکالی نیاد دوباره دعواهای فروم شروع میشه!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ممنون. احتمالا زمستون دوباره درخواست میدم. شاید اون موقع درست شده باشه و اطلاعات بیشتری بگیرم. در ضمن تاریخ انتقال فایل من هم توی مارچ بوده. اشتباه کرده بودم.
    در مورد سوال اولتان فعلا اطلاعی ندارم ولی در خصوص مورد دوم من هم دقیقا مثل شما هستم. به نظرم زیاد حساس نباشید من کیپس دوستم را که از بچه های فدرال 29 رشته ای هست که هفته پیش پاس رکوئیست شد دیدم 51 صفحه و بود خیلی کامل از سیر تا پیازو براشون نوشته بود . اگه مورد جدی فهمیدم حتما به شما اطلاع میدم
    Homa Maker همان کد مربوط به NOC هست و جنرال هست
    SYNTHETIC NOC CODES (OM OP 97-21)

• 9911.0 Student
    • 9992.0 Retired
    • 9970.0 Homemaker
    • 9980.0 Dependant (other than student)
    • 9914.0 New Worker
    • 9999.0 Open Work Permit 0001.0 investor

Junior Member amirhossein79 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Birmingham, UK

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    زمان و روش پرداخت لندینگ فی رو هم اعلام کرده؟
    ما چون وكيل داريم من براش حواله ميكنم
    زمان ارسال همه چيز هم ٣٠ روز هست
    ارسال مدارک Août 2009 - مصاحبه Novembre 2009
    فایل نامبر Mars 2010
    آپدیت Décembre 2011
    مدیکال Août 2012

Member shamim-b آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    accounting

با سلام وتبریک به همه دوستان خوشخبر
    باز من دوهفته نبودم زلزله شد
    الان بچه های دیمند تا چه تاریخی براشون مدیکال اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگرنمی‌توانی شاه راه باشی، كوره راه باش، اگر نمی‌توانی خورشید باشی، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمی گیرند
    هر آنچه كه هستی، بهترینش باش
    CSQ:28 Feb 2011//FFN:1 Mar 2011//update:11april 2013//Delivery:15may 2013//MEDICAL:16 DES 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahan نمایش پست ها
    ا راهنمائی کنید
    دوست عزیز ممنون که جواب دادی فقط اول مدیکال من به فرانسه است و دوم اینکه یه چند تا پاراگراف زیاد تر از مال شما داره اون قسمت قرمز رنگ در مورد پاسپورت میشه لطفا راهنمائی کنید.

Passeports: Chaque personne doit avoir son propre passeport, y compris les enfants mineurs. Les passeports doivent avoir une validité résiduelle d’au moins un an à partir de la date de délivrance du visa.
    Chaque personne doit avoir son propre passeport
    هر شخص باید پاسپورت خودش را داشته باشد(همراه قبول نیست)

y compris les enfants mineurs
    که این مورد شامل بچه های کوچک هم میشود

Les passeports doivent avoir une validité résiduelle d’au moins un an à partir de la date de délivrance du visa
    پاسپورتها از روز تحویل ویزا باید حداقل یک سال اعتبار داشته باشند
    رشته: (دیمند12) ══◄ فایل نامبر کبک: 2011/6 ══◄ مصاحبه: 2012/2 ══◄ فایل نامبر فدرال: 2012/4 ══◄ مدیکال: 2012/8/15 ══◄ پاس ریکوئست 2012/12/6 ══◄ ورود به کانادا 2013/4

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim-b نمایش پست ها
    با سلام وتبریک به همه دوستان خوشخبر
    باز من دوهفته نبودم زلزله شد
    الان بچه های دیمند تا چه تاریخی براشون مدیکال اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برای دیمند تا فایل فدرال آوریل 2012 مدیکال اومده
    ویزانما رو ببینید
    رشته: (دیمند12) ══◄ فایل نامبر کبک: 2011/6 ══◄ مصاحبه: 2012/2 ══◄ فایل نامبر فدرال: 2012/4 ══◄ مدیکال: 2012/8/15 ══◄ پاس ریکوئست 2012/12/6 ══◄ ورود به کانادا 2013/4

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    مبارکه، ما که به شما همش میگیم وقتی داره میاد برای همه میاد! هر وقت نیومد نگران شین!
    با این حساب غیردیمند 2010 به ماه مارس هم رسید. حالا باید حساب کنیم از امروز چقدر طول میکشه برای همه مارسی ها بیاد. اون وقت میشه یه حساب کتاب کرد که برای بقیه چقدر طول میکشه.
    فایل شما چون 1 مارس هست میتونه نقطه مرجع محاسبات قرار بگیره! lol
    داریم خودمون رو میکشیم تا بفهمیم این سفارت داره چی کار میکنه!
    کم کم کارمون به تحلیل سری های زمانی و شبکه عصبی هم می رسه!
    سلیتود جان سری فوریه و انتگرال فوریه یادت رفت

Junior Member barbin آواتار ها

Dear Sir/Madam,

This refers to your application for permanent residence in Canada. Following the closure of the Immigration Section in Damascus, your application is now being processed in Ankara.

We are unable to process the cheque in the amount of $980 CAD in support of the Right of Permanent Residence Fee (RPRF) as it is stale-dated. In this regard, it is being returned via registered mail.

Please Pay the Right of Permanent Residence Fee for yourself and your spouse as per the instructions on our website:
    http://www.canadainternational.gc.ca...raitement.aspx
    .

Please note:

The above information/documents must be received in our office within 60 days from the date of this letter. Please quote your file number, as well as your telephone & fax numbers on all correspondence and on every document you send to us.
    این متن ایمیلی هست که امروز عصر از آفیس آنکارا امد. من همراه آپدیت هزینه لندینگ رو هم (مانی اردر) فرستادم که امروز درباره ازم خواستند البته بدون اینکه نامه مدیکال برای من صادر بشه. دوستان کسی می دونه که با یک مانی اردر 980 $ که آفیس آنکارا نقد نکرده و قرار پس بفرسته(احتمالا بدلیل اینکه تاریخش گذشته) من باید چکار کنم؟؟؟؟
    federal file number: 22 March 2010
    update: 13 December 2011
    medical: 10 July 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)