صفحه 898 از 2682 نخستنخست ... 39879884888888989089189289389489589689789889990090190290390490590690790894899813981898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,971 تا 8,980 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط hazhir نمایش پست ها
    تا اونجایی که من می‌دونم اگه شما معافیت از خدمت دارین میتونین بنویسین که خدمت نکردین، در واقع دروغ هم نگفتین. من خودم خرید خدمت هستم و در فرم‌ها اعلام کردم که خدمت نکردم و کارت معافیت هم نفرستادم چون مطمئنم فرستادن کارت معافیت شرایط رو سخت تر می‌کنه. باز هم خود دانید.
    خب وقتی فرم ها رو پر میکنین معلومه که باید بزنین خدمت نکردین!!!!!!!
    همه همین کارو کردن. منتهی بعد از مدیکال گویا ازشون خواستن اگه معاف هستین مدرکی برای معافیتتون بدین.
    در مرحله فدارل مدرک نظام وظیفه توی چک لیست نبوده(منم نفرستادم) ولی بعداً اگه بخوان باید بفرستین! نمیشه بگی نمیفرستم که!!

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    کارت معافیت های قدیمی باطل شده(از اردیبهشت) و دادگستری مهر نمیزنه. اقدام کنین الکترونیکی اش رو بگیرین.
    زود میاد(الان فکر کنم یکی دو ماهه بیاد)
    ولی یه کپی یا ترجمه از قبلی نگه دارین ضرر نداره.
    من سه ماه دادم تعویض خبری نیست هنوز
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط hazhir نمایش پست ها
    تا اونجایی که من می‌دونم اگه شما معافیت از خدمت دارین میتونین بنویسین که خدمت نکردین، در واقع دروغ هم نگفتین. من خودم خرید خدمت هستم و در فرم‌ها اعلام کردم که خدمت نکردم و کارت معافیت هم نفرستادم چون مطمئنم فرستادن کارت معافیت شرایط رو سخت تر می‌کنه. باز هم خود دانید.
    من هر دو کارت را برای سفارت فرستادم هم قدیمی و هم جدید بعد از دریافت ، اگر امکان این را دارید که جدید را بفرستید حتما سعی کنید که بفرستید سری که درد نمی کنه .........
    برای من 2 ماه کارت جدید امد .
    باز هم خود دوستان استاد هستند ......

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا سوال در مورد فرم های آپدیت داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید
    من هیچ تغییری در وضعیت زندگی و کارم و مسافرتهام نداشتم آیا نیازی هست که فرم ها رو پر کنم؟
    توی بند 2 همراه با عکس نوشته processing fee منظور چه پولی هست که من باید پرداخت کنم؟چون هزینه های قبلی کامل پرداخت شده . نوشته واسه csq جدید؟؟؟؟
    مصاحبه 10 ژوئن 2010
    فایل فدرال 14 ژوئن 2010.صفر امتیازی
    دریافت آپدیت دوم از پاریس 13 می 2013 . دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013
    رسید مدیکال 11 جولای 2013 . دریافت ایمیل پاس ریکوئست 6 سپتامبر 2013

Junior Member

سلام. من ۱۴ نوامبر۲۰۱۱ استامبول مصاحبه داشتم و قبول شدم. رشته من امار هست و دیمند. ۴ دسامبر ۲۰۱۱ از دمشق فایل نامبر فدرال گرفتم ولی هنوز مدیکال نگرفتم. با توجه به اینکه بچه های دیمند با فایل نامبر مارچ و فوریه ۲۰۱۲ مدیکال گرفتن خیلی نگرانم. کس دیگری با شرایط من هست. من از طریق فکس و ایمیل پیگیری کردم از دفتر انکارا ،ولی جوابی دریافت نکردم. لطفا من رو راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    من سه ماه دادم تعویض خبری نیست هنوز
    یه پیگیری بکن. من اردیبهشت فرستادم(فکر کنم 12 اردیبهشت بود) 2 ماه نشده فکر کنم اومد(البته کارت خیلی مسخره ای هست)

ApplyAbroad Veteran

از مدیکال های فایل نامبر های مارچ 2010 به جز یک مورد دیگه خبری نیست ؟

آيا با كرديت كارت ، يك نفر خارج از ايران ميتونه پوله لندينگ في رو واريز كنه ، بعد رسيدشو براي ما ايميل كنه ما هم اينجا پرينت بگيريم با پست بفرستيم آنكارا؟يا فقط با ماني اوردر ميشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shari3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال در مورد فرم های آپدیت داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید
    من هیچ تغییری در وضعیت زندگی و کارم و مسافرتهام نداشتم آیا نیازی هست که فرم ها رو پر کنم؟
    توی بند 2 همراه با عکس نوشته processing fee منظور چه پولی هست که من باید پرداخت کنم؟چون هزینه های قبلی کامل پرداخت شده . نوشته واسه csq جدید؟؟؟؟
    اعتبار CSQ ها 3 ساله هست و بعد از اون دوباره باید تمدید بشن. ولی خب با توجه به زمان مصاحبه شما هنوز 3 سال نشده. مگه اینکه منظورشون این بوده که تا بیان مدیکال بدن سه سال رو رد کرده که امیدوارم اینطور نباشه! بهتره تاریخ اعتبار روی CSQ رو یک نگاهی بندازید...

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddeljoo نمایش پست ها
    تا بحال به کسی بابت خدمت در سپاه گیر دادن؟
    سلام،

معلوم نيست اصلا،

يکي از دوستان من پروژه دانشگاهش با صنايع دفاع بوده و سربازيش هم با سپاه بوده، ويزاش اومده و هفته ديگه ميره کانادا.

اميد داشته باش
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)