صفحه 900 از 2682 نخستنخست ... 400800850890891892893894895896897898899900901902903904905906907908909910950100014001900 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,991 تا 9,000 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    به نظر من با دارالاترجمه هماهنگ كنيد در پرانتز بنويسد (خريد خدمت) و يا راه سخت تر را انتخاب كنيد بريد نظام وظيفه نامه بگيريد.
    قطعا نظام وظیفه نامه نمیده ولی راهش تو ذهنم اومده .من معاف سال 79 هستم و روی کارت قبلیم نوشته بر اساس قانون بودجه و توضیحاتی که میدم قطعا قانع میشوند

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط gartrood نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و ممنون از راهنماییها
    نامه دعوت به مدیکال من 16Auguest 2012اومده.رشته من دیمنده(لیسانس شیمی).تاریخ مصاحبم 9Fevrier 2012بوده.
    تو نامه دعوت به مدیکال من گفته شده مدارکی رو که در پایین ذکر شده رو به آدرسی که بالا اومده(سفارت کانادا در آنکارا)بفرستید.
    ولی من هرچی پایین رو نگاه میکنم هیچ مدرکی خواسته نشده ! حتیlanding feeهم خواسته نشده !
    این میلیه که برا من اومده : اگه میشه راهنماییم کنید واقعا نمیدونم الان باید چه مدارکی پست کنم ؟ یا lچرا landing feeخواسته نشده ؟

Madame/Monsieur :

La présente concerne votre demande de résidence permanente au Canada. À la suite de la fermeture de la section d’Immigration à Damas, votre dossier est maintenant en traitement au bureau d’Ankara. Afin de poursuivre l'étude de votre dossier nous vous prions de nous faire parvenir les documents mentionnés ci-dessous à l’adresse ci-haut. Veuillez ajouter une copie de la présente lettre au-dessus des documents requis.

• Veuillez subir les examens médicaux en suivant les instructions ci-dessous et en utilisant les formulaires médicaux ci-joints.

Votre dossier est en traitement au bureau des visas d’Ankara, les autres ambassade du Canada ne répondront à aucune question concernant votre demande que ce soit par télécopieur, courriel, lettre ou en personne.

Passeports: Chaque personne doit avoir son propre passeport, y compris les enfants mineurs. Les passeports doivent avoir une validité résiduelle d’au moins un an à partir de la date de délivrance du visa.

Je vous prie d’agréer nos salutations distinguées.

La section de L'Immigration
    Ambassade du Canada
    Cinnah Caddesi: 58
    06690, Çankaya
    Ankara, Turquie
    Courriel: www.canadainternational.gc.ca/turkey-turquie/visas/contact-contactez.aspx?lang=fra
    Site Web: www.turquie.gc.ca
    Consentement & clause d’exonération de responsabilité: En fournissant votre adresse électronique (dans votre demande de renseignements ou au moment de présenter votre demande), vous avez amorcé une communication par courrier électronique avec CIC. Par cette action, vous avez autorisé CIC à utiliser l’adresse électronique que vous nous avez fournie pour communiquer avec vous, y compris pour la transmission de renseignements personnels sur votre dossier/cas. Lorsque vous fournissez votre adresse électronique à CIC, il est entendu que vous êtes au courant que cette voie de communication peut ne pas être sûre. CIC ne peut être tenu responsable de la divulgation électronique de renseignements personnels à un tiers lorsque CIC a pris les mesures raisonnables pour s’assurer de l’identité d’une partie. CIC ne peut non plus être tenu responsable d’un mauvais usage de ces renseignements par un tiers.....

.
    نامه مدیکال نامه تیپ هست و اگه مدرک خاصی براتون ذکر نکرده پس لازم نیست مدرکی بفرستید
    من نامه شما را خوندم شما فقط باید مدیکالتان را انجام دهید و لازم نیست مدرک دیگه ای بفرستید فقط هر کدام از اعضا خانواده باید پاسپورت جداگانه داشته باشند با اعتبار حداقل 1 سال

من که چشمم از کارای اداری تو این مملکت ترسیده. کارت معافیتو میدیم یه مشکلی پیش میاد حالا بیا و درستش کن. من به شخصه حال دو سه ماه معطلی رو ندارم. وقتی هم بریم کانادا دیگه این کارت به درد نمی خوره. بنابراین (البته این نظر منه) همین کارت فعلی رو ترجمه می کنم برای زمان نیاز که انشاللع پیش نمیاد.
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    خب وقتی فرم ها رو پر میکنین معلومه که باید بزنین خدمت نکردین!!!!!!!
    همه همین کارو کردن. منتهی بعد از مدیکال گویا ازشون خواستن اگه معاف هستین مدرکی برای معافیتتون بدین.
    در مرحله فدارل مدرک نظام وظیفه توی چک لیست نبوده(منم نفرستادم) ولی بعداً اگه بخوان باید بفرستین! نمیشه بگی نمیفرستم که!!
    من نمیدونم شما فایلت کی هست ولی تو چک لیست سفارت تو دمشق بود وباید کارت پایان خدمت میدادید وگرنه در زمان مدیکال حتما از شما میخواهند و اگر ارائه ندید انها می دانند تو ایران سربازی اجباریه و کسی نره حتما معاف شده وباید مدرک معافیت ارائه بده

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    من که چشمم از کارای اداری تو این مملکت ترسیده. کارت معافیتو میدیم یه مشکلی پیش میاد حالا بیا و درستش کن. من به شخصه حال دو سه ماه معطلی رو ندارم. وقتی هم بریم کانادا دیگه این کارت به درد نمی خوره. بنابراین (البته این نظر منه) همین کارت فعلی رو ترجمه می کنم برای زمان نیاز که انشاللع پیش نمیاد.
    کارت های معافیت قدیم تا اول مهر اعتبارداره حالا شاید دوباره تمدید شود

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    من نمیدونم شما فایلت کی هست ولی تو چک لیست سفارت تو دمشق بود وباید کارت پایان خدمت میدادید وگرنه در زمان مدیکال حتما از شما میخواهند و اگر ارائه ندید انها می دانند تو ایران سربازی اجباریه و کسی نره حتما معاف شده وباید مدرک معافیت ارائه بده
    توی دمشق اجباری بود. ولی الان(سیدنی) احباری نیست، بعداً میخوان.

Junior Member

دوستان عزیز میشه لطف کنید بگید در این ایمیل مدیکال که برای ما اومده بگید به جز فرم 5562 و کارت پیان خدمت چیز دیگه ای خواستن یا نه ضمنا گفته فرم باید امضا بشه آخه جای امضا نداره این فرم و من و همسرم هر دو باید امضا کنیم ؟
    Madame/Monsieur :

La présente concerne votre demande de résidence permanente au Canada. À la suite de la fermeture de la section d’Immigration à Damas, votre dossier est maintenant en traitement au bureau d’Ankara. Afin de poursuivre l'étude de votre dossier nous vous prions de nous faire parvenir les documents mentionnés ci-dessous à l’adresse ci-haut. Veuillez ajouter une copie de la présente lettre au-dessus des documents requis.

· Veuillez fournir une copie certifiée de toutes les pages du livret ou du certificat de service militaire pour vous. En cas d’exemption, veuillez fournir un document officiel de dispense du service militaire délivré par l’autorité compétente.

· Les formulaires indiqués ci-dessous récemment rempli et à jour pour votre époux (se). Utilisez la version la plus récente, disponible ici: http://www.cic.gc.ca/francais/inform...s/qualifie.asp
    - Renseignements supplémentaires – Liste des voyages [IMM 5562]

**Vous devez répondre à toutes les questions en détails. Les détails doivent être fournis pour chaque mois / année depuis l’âge de 18 ans. Ne laissez aucune case en blanc et n’omettez aucune période de temps. Tous les formulaires doivent être signés et datés. Les formulaires incomplets vous seront retournés pour être complétés, ce qui retardera le traitement de votre demande.
    · Veuillez subir les examens médicaux en suivant les instructions ci-dessous et en utilisant les formulaires médicaux ci-joints.

Veuillez regrouper tous les documents requis et les soumettre en un seul envoi. N’envoyez les documents originaux que lorsqu’ils sont spécifiquement demandés. Veuillez noter que tous les documents, à l'exception du passeport, doivent être accompagnés par une traduction certifiée en français ou en anglais.

Si nous ne recevons pas ces documents dans les 30 jours suivant la date de cette lettre, l’examen de votre demande sera effectué en fonction des renseignements que vous avez déjà fournis. Tout manquement à cet égard pourrait donc entraîner le refus de votre demande.

Documents de l’Irak: Tous les documents d'état civil, à l'exception du passeport, doivent être émis par le registre de l’état civil du ministère des affaires intérieures d’Irak. Les certificats de police doivent être émis par le Département des enquêtes criminelles.

Documents Jordaniens: Tous les documents d'état civil, à l'exception du passeport, doivent être émis par le registre de l’état civil du ministère des affaires intérieures de la Jordanie. Les certificats de police doivent être émis par le Département du renseignement général.

Votre dossier est en traitement au bureau des visas d’Ankara, les autres ambassade du Canada ne répondront à aucune question concernant votre demande que ce soit par télécopieur, courriel, lettre ou en personne.

Passeports: Chaque personne doit avoir son propre passeport, y compris les enfants mineurs. Les passeports doivent avoir une validité résiduelle d’au moins un an à partir de la date de délivrance du visa.

Je vous prie d’agréer nos salutations distinguées.

Section d’Immigration (RZA)

Junior Member

واقعا ممنون از راهنماییتون
    خیالمو راحت کردین (:

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan506 نمایش پست ها
    دوستان عزیز میشه لطف کنید بگید در این ایمیل مدیکال که برای ما اومده بگید به جز فرم 5562 و کارت پیان خدمت چیز دیگه ای خواستن یا نه ضمنا گفته فرم باید امضا بشه آخه جای امضا نداره این فرم و من و همسرم هر دو باید امضا کنیم ؟
    Madame/Monsieur :
    .
    .
    .

فقط فرم Travel History و انجام آزمایشات مدیکال و مدرک پایان خدمت یا معافی از خدمت (اگه میتونید از نظام وظیفه نامه یا مدرکی بگیرید که چرا معاف شدید که چه بهتر وگرنه ضمن ارسال کارت پایان خدمتتان طی یک نامه باید علت معافی خودتان را بیان کنید و بگویید که این نامه را سازمان نظام وظیفه به من نمیدهد و جز قوانین اداری اش نیست ولی به فلان دلیل من معاف شدم..)
    امضا هم لازم نیست! این نامه ایی است که برای همه میفرستند و یکسری از قسمت ها شامل حال شما نمی شود.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط rimamb نمایش پست ها
    دوستان s'il vous plait به پير به پيغمبر كمك كنيد
    اگر بخواهيم هزينه لندينگ في با visa كارت پرداخت كنيم چي كار بايد بكنيم ، كدوم بانك پرداخت كنيم؟ چه سايتي؟ آيا كسي تا به حال هزينه لندينگ في با با visa كارت و موفقيت پرداخت كرده
    براي گرفتن ماني اوردر به يكي زنگ زدم گفت garanti bank فقط براي ترك زبان ها است و اگر ايراني ها از اين طريق پول واريز كنند ، سفارت آنكارا قبول نمي كنه؟
    اگه میخواید راحت و بی دغدغه پرداخت کنید از فکر پرداخت باکردیت کارت بیاید بیرون و مانی اوردر تهیه کنید.گرچه هزینه اش بیشتره اما اطمینانش خیلی بیشتره.
    با کردیت کارت هم میتونید پرداخت کنید اما برای پرداخت کردیت کارتی نیاز به بانک ندارید.باید فرم پرداخت را پر کرده و صاحب کردیت کارت هم آن را امضا کند و سپس برای سفارت ارسال کنید تا سفارت پول را برداشت کند.
    ( البته این فرم مخصوص پرداخت هزینه پروسسینگ است اما چون فرم دیگری در وب سایت سازمان مهاجرت برای پرداخت کردیتی تعریف نشده است میتوانید از همین فرم استفاده کنید ولی بالای آن بنویسید مخصوص پرداخت لندینگ فی و مبلغ مورد پرداخت را هم که در فیلد مربوطه باید ذکر کنید...)خیلی از مواقع سفارت در برداشت پول کردیت کارت ها مشکل دارد و این باعث تاخیر های چندین ماهه در پرونده ی شما خواهد شد.در هر صورت مختارید که کدام روش را انتخاب کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)