صفحه 901 از 2682 نخستنخست ... 401801851891892893894895896897898899900901902903904905906907908909910911951100114011901 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,001 تا 9,010 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    نامه مدیکال نامه تیپ هست و اگه مدرک خاصی براتون ذکر نکرده پس لازم نیست مدرکی بفرستید
    من نامه شما را خوندم شما فقط باید مدیکالتان را انجام دهید و لازم نیست مدرک دیگه ای بفرستید فقط هر کدام از اعضا خانواده باید پاسپورت جداگانه داشته باشند با اعتبار حداقل 1 سال
    سلام برای من یک سوال پیش اومده اگه کسی جواب بده ممنون میشم
    وقتی برای مدیکال مراجعه می کنیم باید پاسپورتمون 1 سال اعتبار داشته باشه؟ یا بعد از انجام وارسال مدیکال می تونیم برای تمدیدش اقدام کنیم؟

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamk نمایش پست ها
    سلام برای من یک سوال پیش اومده اگه کسی جواب بده ممنون میشم وقتی برای مدیکال مراجعه می کنیم باید پاسپورتمون 1 سال اعتبار داشته باشه؟ یا بعد از انجام وارسال مدیکال می تونیم برای تمدیدش اقدام کنیم؟
    زمانی که پاس ریکوئست شدید باید پاس شما حداقل 1 سال اعتبار داشته باشه

Senior Member

آپدیت جولای 2010 شروع نشده هنوز؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    آپدیت جولای 2010 شروع نشده هنوز؟
    هنوز شروع نشده-امیدوارم اپ با مدیکال ویاد
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    هنوز شروع نشده-امیدوارم اپ با مدیکال ویاد
    یک کم بعیده با مدیکال با هم بیاد ولی ما منتظر یک شروع طوفانی دیگر از سفارت هستیم .
    اسال مدارك به دفتر كبك تير 89, فايل نامبر كبك Sept 2010 ,مصاحبه April 14 ,فايل نامبر فدرال 18 آوريل 2011 ==دریافت آپدیت از پاریس 15 آوریل 2013==دریافت آپدیت توسط پاریس 25 آوریل ==IN PROCESS در سایت از 17 می 2013

ApplyAbroad Hero

سلام به همگی، دیشب تو خواب دیدم صبح سه شنبه است و وقتی ایمیلم رو چک کردم، مدیکالم رسیده! یه خورده سعی کردم تعبیرش کنم یادم افتاد قبلاً خواب دیدم که دوستم لاتاری قبول شده، اما نشد!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

همراهان عزیز با سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    همانطور که میدانید در فرمی که باید وارد بشه دوستان شماره کارت ملی (اگر اعتبار آن تمام نشده) و یا شماره شناسنامه با تاریخ انقضا 40 سال یا بیشتر ذکر کردند.ولی کارت ملی من اعتبارش تموم شده و وکیلم اجازه نوشتن شماره شناسنامرو نمیده و من الان یک ماه درخواست کارت ملی دادم ولی هنوز نیومده و اینجور که مشخصه حالا حالا ها هم نمیاد.
    وکیلم دلم رو خالی کرده که نمیتونی کاری جز انتظار داشته باشی. لطفا اگر شما دوستان اطلاعاتی دارید که شماره شناسنامه موردی ندارد لطفا من رو راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط ab_sarah نمایش پست ها
    همراهان عزیز با سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    همانطور که میدانید در فرمی که باید وارد بشه دوستان شماره کارت ملی (اگر اعتبار آن تمام نشده) و یا شماره شناسنامه با تاریخ انقضا 40 سال یا بیشتر ذکر کردند.ولی کارت ملی من اعتبارش تموم شده و وکیلم اجازه نوشتن شماره شناسنامرو نمیده و من الان یک ماه درخواست کارت ملی دادم ولی هنوز نیومده و اینجور که مشخصه حالا حالا ها هم نمیاد.
    وکیلم دلم رو خالی کرده که نمیتونی کاری جز انتظار داشته باشی. لطفا اگر شما دوستان اطلاعاتی دارید که شماره شناسنامه موردی ندارد لطفا من رو راهنمایی کنید.
    من اصلا هیچ وقت کارت ملی مو ندادم .اگه کارت ملی ندارید پس شناسنامه رو بدین .اونا شناسنامه براشون مهمه( .من فکر میکنم اابته)
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

Junior Member

همراهان عزیز با سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    سلام منم مثل شما همین مشکل رو دارم . از دوستان این فروم که پرسیدم راهنماییم کردند که تاریخ انقضاش هرچی که هست بزنید وقتی که توی فرم می زنم قبول نمی کنه میگه باید از تاریخ روز جلوتر باشه که منم بر اساس اینکه خود دولت تا 92 کارتها رو عوض نمی کنه و میگه که اعتبار داره ،2013 زدم و بعد در یک برگه سفید همین شرح رو به انگلیسی واسشون تایپ می کنم و می فرستم . به هر حال اونها هم گیر بی خود نمی دهند شما هرچه سریعتر فرمتو پر کن و ارسال کن . این مشکل همه ماهاست فقط مال یکی دو نفر که نیست وقتی ببینند مال همه همینطوره دیگه قبول می کنند.
    مصاحبه 10 ژوئن 2010
    فایل فدرال 14 ژوئن 2010.صفر امتیازی
    دریافت آپدیت دوم از پاریس 13 می 2013 . دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013
    رسید مدیکال 11 جولای 2013 . دریافت ایمیل پاس ریکوئست 6 سپتامبر 2013

همراهان عزیز با سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    دوست عزيز كارت ملي و تاريخ انقضاش هيچ اهميتي براي سفارت نداره شما ميتونيد شماره شناسنامه تون رو بزنيد و كاري به كارت ملي نداشته باشيد يا ميتونيد شماره كارت مليتون رو بزنيد با يك تاريخ چند سال دورتر چون اهميتي براشون نداره به حرف اين وكيلا زياد اعتباري نيست و بيشتر فكر بزرگ جلوه دادن كارشون هستند با چهار تا فرمي كه پر ميكنند زودتر اقدام كنيد و براي اين موارد جرئي پروندتون و به تاخيرندازيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)