صفحه 908 از 2682 نخستنخست ... 408808858898899900901902903904905906907908909910911912913914915916917918958100814081908 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,071 تا 9,080 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Banned

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوستان در هر صورت ما که فرانکوفون بودیم دیمند نشدیم ولی به نظر من بهتره این بحث رو تمام کنیم و به مسله اصلی خودمان بپردازیم و دعا کنیم هر چه سریعتر یه فرجی بشه ....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Border نمایش پست ها
    موافقمو من خودم هم فرانکوفن بودم رشته ام هم 6 امتیازی بوده...مصاحبه ما هم توی دمشق با خود کنسول (سیمون فارس) بود و امتیازمون رو بهمون نشون داد که به قول خودش جزء امتیازات خیلی بالا بوده ولی چه عرض کنم که همه مفسرند !!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من امتیاز کامل از زبان فرانسه گرفتم و سیمون انطباق پذیری را کامل داد که دیگه از این بالاتر نمیشه و باز هم دیمند نشدم و همین طور استاد زبان فرانسه که از بهترین ها هست با من رفت مصاحبه و دیمند نشد، اما بر فرض که آفیسر هم بتونه کسی را بدون در نظر گرفتن رشته دیمند کنه باید در تاپیک اصول مصاحبه بحث کرد و برای ما مسئله ای هست که دیگر قابل تغییر نیست و دردی از ما دوا نمی کند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    کاملا موافقم ، دیگه چه فرقی میکنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا این بیچاره یک چیزی گفت!

چهار نفر در مسجدى مشغول خواندن نماز بودند. شخصى از راه رسيد، شروع كرد به اذان گفتن . يكى از آن چهار نفر گفت : عمو! اين چه وقت اذان گفتن است . دومى گفت : بنده خدا! نمازت باطل شد، در نماز حرف زدى . سومى گفت : طعنه مزن ، خودت هم در نماز صحبت كردى . چهارمى گفت : خدا را شكر كه من ساكت بودم و نمازم باطل نشد!

(من پنجمی بودم!
    )

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    یه احتمال دیگه هم هست : شروع ارسال مدیکال استانبولی های شش و صفر امتیازی ، چون اگه به پرونده های زیر یک سال مدیکال رو به موقع بده دیگه نیازی نیست درخواست آپدیت کنه و این به نفعشون هم هست.
    واقعا جالبه جناب xman ، با اینکه دوستان مفصل جواب شما رو دادند ولی واقعا این حرف رو جدی زدید؟ یعنی این همه آدم که قرار بود 13-14 ماهه کاراشون انجام بشه و الان 32 ماهه که هنوز به ویزا هم نرسیدند و من خودم چون با تعداد زیادی از دوستان در تماس هستم و میبینم که چه زندگی هایی که داغون شده و بهم ریخته و بقیه ماجرا ...، باید صبر کنند که دوستانی که کاراشون تو استانبول انجام شده واسه اینکه آپدیت ندن زودتر برند!!! ؟ مطمئن باش 10 بار هم که از شما آپدیت بخوان براشون مهم نیست و هیچ نفعی هم براشون نداره و هرچقدر که بخوان میتونند شما رو معطل کنند! و تمام این زمان طولانی شدن پرونده ها بر میگرده به انتقال همین پرونده های دمشق و سر و سامان دادن به اونها و 100% مطمئن باش که تا صفی که جلوی شما هست حرکت نکنه ، کار شما انجام نمیشه ( خدا رو شکر هم مثل اینجا نیست که بخواد کسی پارتی بازی کنه و حق دیگران رو ضایع کنه...)

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

البته قبلا گفتم طبق کیپس بنده افیسر تا 30 سپتامبر پرونده منو بررسی میکنه دوستان قبل و بعد بنده هم همان حول حوش بررسی میشوند(یا زودتر یا بعد من) پس بزودی وضع مدیکال امثال من که 3 ماهه دوم هستند و آپدیت گرفتند مشخص میشه
    البته در کیپس نوشته بود مدارک آپدیت من رسیده و در مرحله Paper screening هست

سلام
    دوستان جدا کسی از update جدید ویا مدیکال جدید خبری نداره ؟
    من که واقعا از حرفهای بعضی از دوستان که به همدیگه تیکه می پرونن خسته شدم . به نظر من بهتره دنبال راهی برای اعتراض به دولت کانادا در رابطه با این تاخیر ها باشیم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

یک زمانی می گفتیم محموع زوایای یک مثلث 180 درجه است بعد یک بابایی آمد گفت نه بیشتر از 180 است یک بابای دیگری هم اومد گفت کمتر از 180 درجه است این شد که الان سه نوع هندسه داریم هر کدام هم کاربرد خودشون رو دارند

حالا یکی آمده گفته که می شود غیر از رشته دیمند شد
    اولا اینکه این موضوع دیگر به دردما نمی خورد
    ثانیا یا اشتباه کرده یا درست گفته، این خود ماییم که باید با عقلمان قضاوت کنیم من خودم بدون قضاوت کردن و بر اساس نطرات دیگران رفتم توی بانک ترکیه پرداخت کردم چوبش رو هم خوردم
    ثالثا بعضی از رشته ها هستند که 0 یا 6 امتیازی هستند و شده اند 12 امتیازی (ظاهرا مثل عمران)یا برعکس حالا ممکن است که لحظه مصاحبه طرف شانس آورده باشد و رشته اش در آن لحظه توسط کامپیوتر 12 امتیازی شناخته شده
    با این کامپیوتر هایی که من دیدم احتمال این اتفاق هم هست، نرم افزارهایشان یک سری موارد پیشفرض دارد حالا اگر پیشفرض اون رشته که 0 امتیازی بوده و 12 امتیازی شده رو کاربرش اشتباها در تاریخ صفر امتیازی بودن هم 12 بزنه دیگه تمومه

برای من که سابقه کاریم یک چیزیه ، چیز دیگری زد بعد من فهمیدم که اینها از قبل تعریف شده و ربطی به افیسر نداره

بیایم فقط برای همدیگر دعا کنیم که زودتر مدیکال بیاید و یک مرحله برویم جلو

ApplyAbroad Hero

دوستان سفارت داره کار میکنه، تو فروم از مدیکال تا پاس ریکوست (خان هفتم) 1 پاس ریکوست هست. مطمئن باشید به محض اینکه آپدیتهای 2010 رو بررسی کنن مدیکالهاشون میرسه، جز صبر کردن متاسفانه هیچ راهی نداره. البته اگر دوستان 2010 ایمیل پیگیری بزنند ضرر نداره.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

جالبه

با سلام
    ما هم بالاخره passport request شدیم
    به امید خبرای خوب واسه همه هموطنان

فايل نامبر فدرال :7فوريه 2010 غیر دیمند
    دریافت مدیکال 15 مارچ 2012
    تحویل مدیکال به پاریس : 18اپریل 2012
    پاس رکوئست : 27 / Aguest/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    جالبه

با سلام

خیلی جالبه ، من که سر از کارای سفارت در نیاوردم !! یه تعدادی از بچه های فوریه هنوز مدیکال نگرفتند ولی از اونطرف پاس ریکوئست هم داریم!!! این شانسی نیست و با اینکه همه 0 و 6 امتیازی هستند ولی 100% پرونده های افراد با هم فرق میکنه که این همه از نظر زمانی تفاوت هست....
    امیدوارم از اول سپتامبر که قراره این دفتر جدید شروع بکار بکنه ، خبرای خوبی واسه همه بیاد و از این بلا تکلیفی خارج شویم.
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

فکر کنم پرونده بقیه فوریه ایها ته یکی از اوون 4 تا کامیون مونده
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    جالبه

با سلام

پا شا جان خیلی خیلی تبریک.بالاخره تمام شد.
    به امید خبرهای خوب واسه همه دوستان چشم انتظار.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)