صفحه 92 از 2682 نخستنخست ... 428283848586878889909192939495969798991001011021421925921092 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط ario-tech نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز،
    1- می خواستم بدونم اگر ما ها که سی اس کیو داریم و منتظر مدیکال هستیم، پذیرش دانشگاه بگیریم، می تونیم زودتر ویزای مهاجرتمون رو بگیریم یا با ویزای دانشجویی باید بریم و بعد بقیه کارهامون (مثل مدیکال و ...) رو انجام بدیم؟
    به عبارتی پذیرش دانشگاه از کانادا، چه تاثیری در سیکل مهاجرتمون داره.
    2- آیا اگر بجای استان کبک، در استان دیگری لندد کنیم، مشکلی پیش می آید؟ (اگر در فرومی در این باره بحث شده ممنون میشم اگر آدرسش رو بدین)
    از همه متشکرم.
    شما هر وقت که بخواهید چه سی اس کیو داشته باشید و چه نه می تونید برای پذیرش اقدام کنید و پروسه اش هم به مهاجرت اصلاً ربطی نداره و مهاجرت رو اصلاً سرعت نمی ده. من دوستی در خود مونترال دارم که بعد از ورود به آنجا به عنوان دانشجو، در خواست مهاجرت داده و پرونده اش را باز کرده. اما پروسه آنها هم تقریباً 1 سال یا بیشتر طول میکشه.
    اما نکته مهم در مورد گرفتن پذیرش که من خیلی در موردش سرچ کردم اینه که در صورتی که پی آر داشته باشی به عنوان دانشجوی رزیدنت و کبکی محسوب میشی و شهریه ات تقریباً 30درصد شهریه دانشجوهای خارجی است و از همه کمک هزینه های دولتی هم برخوردار می شوی. اما اگر الان اقدام کنید سی اس کیو را قبول نمی کنند و به عنوان دانشجوی خارجی با شهریه خیلی بالا پرونده تان بررسی و پذیرش می گیرید.
    در صورت تمایل به گرفتن اطلاعات بیشتر در این زمینه می تونید به فروم تحصیلات در کانادا مراجعه کنید.
    Federal Date: 20-10-2009
    Federal Update: 27-1-2011
    8-12-2011 :Medical Receive
    Pass Request Email: 3-4-2012

سلام
    از طريق ايميل . انشاا.. براي همه دوستان هم هرچه زود ارسال بشه

Junior Member

سلام به همه اعضای این سایت.من 9 نوامبر 2009 فایل نامبر گرفتم ولی هنوز هیچ خبری از آپدیت نیست.بقیه اگه خبر دارن بگن.
    مرسی

سلام ؛
    من آپديت مدارك آمده . ولي نمي دونم بايد گواهي اشتغال به كار هم بفرستم يا نه ؟ اشاره كرده اگر تغييري داشتيد( در كار و....) اطلاع بدهيد ولي من تغييراتي نداشتم باز هم بايد گواهي اشتغال به كار بفرستم يا خير ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leila7777 نمایش پست ها
    سلام sep عزیز:
    می تونم بپرسم شما نام آپدیت دریافت کردی؟از طریق ایمیل یا پست؟
    سلام
    اين ايميلي بود كه در جواب پيگيري پروندم از سفارت گرفتم بتاريخ 30/11/2011
    Dear Sir/Madam,
    Please be advised that this application is in queue for review. We are now processing applications received prior to November 2009. Only once the application has passed the background screening stage will medical instructions be issued. In the meantime, if there is any change in the information submitted for the application please inform us as soon as possible.
    For updated information on our standard processing times and for other information, we welcome you to visit our web site.

Regards,

Junior Member

سلام
    می خواستم اگه امکانش هست بگید دقیقا واسه آپدیت مدارک ازتون جی خواستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط pure نمایش پست ها
    سلام به همه اعضای این سایت.من 9 نوامبر 2009 فایل نامبر گرفتم ولی هنوز هیچ خبری از آپدیت نیست.بقیه اگه خبر دارن بگن.
    مرسی
    سلام
    من هم فايل نامبر 3 نوامبر 2009 هستم ولي هنوز خبري نيست.انشا اله كه هر چه زودتر نامه هاي ما هم بياد.

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshaad نمایش پست ها
    با سلام.
    جسارتاً در مورد دوم با ویزای کبک لندینگ لزوماً نباید تو کبک باشه. هر جای دیگه ای از کانادا می شه لندینگ کرد ولی باید بلافاصله (همون روز یا فردا) به دفاتر محلی مربوط به اداره مهاجرت کبک مراجعه کنید.
    اگه دوستان جدید اطلاعاتی در مورد maladi cart و pr در صورت لندینگ در محلی جز کبک دارند لطفا بذارند فکر کنم یه مبحث جدید باشه .اکثرا فکر می کردیم که حتما باید لندینگ تو کبک باشه.
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    اگه دوستان جدید اطلاعاتی در مورد maladi cart و pr در صورت لندینگ در محلی جز کبک دارند لطفا بذارند فکر کنم یه مبحث جدید باشه .اکثرا فکر می کردیم که حتما باید لندینگ تو کبک باشه.
    من چندين بار از وكيلم پرسيدم و گفته لندينگ حتما بايد كبك باشه.حتي از وكيل ديگه هم پرسيدم و همينو گفته.ميشه بگين كجا ديدين كه ميشه لندينگ از كبك نباشه؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

آیا نامه آپدیت برای همه میاد یا نه؟ من هنگام تحویل مدارک فدرال ، گواهی کاری ندادم جون در چک لیست نبود، ولی بعد شنیدم که هر کی همراه مدارک فدرال گواهی کار نده بعد از مدتی ارش تو نامه آپدیت گواهی کار میخوان ولی از کسایی که گواهی بدن و تاریخ سو پیشینه شون از 6 ماه نگذره آپدیت نمیخوان و مستقیم و بدون دردسر ایمیل مدیکال میاد..این مطلب درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد آقا نمایش پست ها
    سلام ؛
    من آپديت مدارك آمده . ولي نمي دونم بايد گواهي اشتغال به كار هم بفرستم يا نه ؟ اشاره كرده اگر تغييري داشتيد( در كار و....) اطلاع بدهيد ولي من تغييراتي نداشتم باز هم بايد گواهي اشتغال به كار بفرستم يا خير ؟
    ممنون
    ارسال مدارک : 14 آگوست 2010//فایل نامبر : 6 سپتامبر 2010///ایمیل مصاحبه 30 نوامبر/// تاریخ مصاحبه: 25 ژانویه 2011//فایل نامبر فدرال: 26 ژانویه / / 2011 / دریافت مدیکال : 9 نوامبر 2011 / رسیدن نتایج مدیکال به پاریس : 30 نوامبر 2011 / دريافت ويزا : 11 فوريه 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)