صفحه 926 از 2682 نخستنخست ... 426826876916917918919920921922923924925926927928929930931932933934935936976102614261926 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,251 تا 9,260 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام دوستان من هنوز به مصاحبه هم دعوت نشدم اما٬‌ برای برنامه ریزی خودم میخوام بدونم دارم برای جایی اپلای میکنم یکی از دوستان جایی گفته بود که انتظار برای مدیکال شده ۳۱ ماه اگر تا این حد طولانی باشه نوع برنامه ریز من برای رشته ای که انتخاب میکنم کمی تغییر میکنه (ازنظر طول مدت تحصیلی رشته ) . از طرفی یکی دیگه گفته بود میخواهند نیرو اضافه کنند و مدت را کم کنند؟ میخوام ببینم شما که الان بیشتر در جریان این مدیکال و اخبارش هستید یه راهنمایی بکنید. زمان متوسطش چقدره؟

شاد باشید
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    سلام دوستان من هنوز به مصاحبه هم دعوت نشدم اما٬‌ برای برنامه ریزی خودم میخوام بدونم دارم برای جایی اپلای میکنم یکی از دوستان جایی گفته بود که انتظار برای مدیکال شده ۳۱ ماه اگر تا این حد طولانی باشه نوع برنامه ریز من برای رشته ای که انتخاب میکنم کمی تغییر میکنه (ازنظر طول مدت تحصیلی رشته ) . از طرفی یکی دیگه گفته بود میخواهند نیرو اضافه کنند و مدت را کم کنند؟ میخوام ببینم شما که الان بیشتر در جریان این مدیکال و اخبارش هستید یه راهنمایی بکنید. زمان متوسطش چقدره؟

شاد باشید
    متاسفانه هیچ قانون از پیش نوشته ای وجود ندارد ، 31 ماه زمان (average) حدودی برای پرونده های گذشته است که پروسه شان تمام شده، و باز هم متاسفانه نمی توانید برنامه ریزی در حال حاظر انجام دهید ، ممکن است کوتاه شود ممکن است طولانی تر هم بشه .
    بهتره که بعنوان یه موقعیت بهش نگاه کنی نه شرایط زندگی . 2 سال پیش میشد تخمین زد ، برای خواهر و برادر من طی 2 سال انجام شد اما برای من 3 سال به پایان رسید ه و هنوز هیچ خبری از ویزا نیست .
    قوانین مهاجرتی قوانین دقیق و ثابتی نیستند و در شرایط متفاوت تغییر میکنند . باز نظر اساتید را جویا شوید بچه های اینجا معمولا اطلاعات خوبی دارند.

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

شاد باشید
    سلام دوست عزیز

این موضوع درست است که دفتر جدید زدن و کارها ممکن است سریعتر انجام بشه (میگم ممکن است چون تازه از اول سپتامبر دفتر قرار بوده باز بشه و نتیجه ای از کارهاش هنوز دیده نشده)ٰ اما من توصیه ای که به شما دارم این است که خیلی خوب است که شما داری برنامه ریزی می کنی اما من جای شما بودم زندگیم رو درگیر این موضوع نمی کردم. الان من بعد از این همه انتظار به این نتیجه رسیدم و نمی خوام دوستانم این اشتباه رو بکنن.
    شما باید روال معمولی زندگیت رو در پیش بگیری و در کنار اون نیم نگاهی به آیندت هم داشته باشی.

شاید کمکی نکردم ولی خواستم تجربم رو به شما بگم.

موفق باشی
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

شاد باشید
    بهتر هست مانند گرین کارت لاتاری به مهاجرت کانادا هم نگاه بشه، شما یک سرمایه گذاری می کنید و معلوم هم نیست نتیجش و زمانش کی هست. شما زمانی که به مرحله مدیکال برسید در هر کجای دنیا که باشید می توانید مدیکال را انجام دهید و عازم کانادا شوید و اگر مشغول کار خاصی هستید می توانید فقط یک ماه به کانادا بروید و کارت اقامت را دریافت کنید و تا سه سال بعد هم می توانید وارد کانادا شوید .در ضمن بعد از مدیکال هم یک سال فرصت ورود دارید. در مجموع اگر روی مهاجرت قانونی برنامه ریزی کنید زندگیتون تبدیل به یک استرس بی پایان می شود.مصاحبه را انجام داده و بدون توجه به پرونده مهاجرت زندگی کنید
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

سلام .. . دوست من کارشناس پرستاری 5 ماه پیش مصاحبه رفته بود دیروز مدیکالش اومد.....

سلام دوستان
    آيا كسي خبر داره بالاخره دفتر جديدشان شروع به كار كرده يا نه ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jms نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آيا كسي خبر داره بالاخره دفتر جديدشان شروع به كار كرده يا نه ؟
    تا این لحظه که خبر موثقی نداریم اما امیدواریم که درست باشه.

Junior Member

بچه ها اطلاعات يكي از دوستام از صفحه مربو به چك آنلاين پرونده حذف شده دوستم ف ن ف اكتبر 2010 آيا براش به زودي آپديت مياد
    رشته :6 امتيازي متاهل *فایل کبک مارچ 2010 *مصاحبه سپتامبر 2010* فایل فدرال نوامبر 2010 آپدیت از پاریس 15می *رسیدن آپدیت به پاریس5جون *
    مدیکال2جولای
    پاس ریکوست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sass نمایش پست ها
    سلام .. . دوست من کارشناس پرستاری 5 ماه پیش مصاحبه رفته بود دیروز مدیکالش اومد.....
    سلام. دیروز که تعطیل بوده؟!!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sass نمایش پست ها
    تاریخ مصاحبه مهم نیست تاریخ فایل نامبر فدرالشون کی بوده .اگه زحمتی نیست بپرسین و اعلام کنین .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)