صفحه 928 از 2682 نخستنخست ... 428828878918919920921922923924925926927928929930931932933934935936937938978102814281928 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,271 تا 9,280 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    وقتی که پرونده ها دمشق بود سه شنبه شب سایت ecas آپدیت میشد و یکشنبه و دوشنبه روزهای مدیکال بود.
    اي كاش آنكارا هم از اين قانون طبعيت كند و روزهاي دوشنبه به بعد تا آخر هفته را مديكال باران كند .

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hm110 نمایش پست ها
    با سلام
    2سوال داشتم ما فایل نامبر فوریه 2011 هستیم.
    آیا با توجه به اینکه مشخص نیست کی مدیکال میاد و زمان طولانی هم گذشته و ما تا به اینجا صبرکردیم الان برای بچه دار شدن زمان مناسبی است یا خیر؟ یا زمان باقی مانده را هم صبر کینم؟
    سوال 2- کلا بچه دار شدن قبل از مدیکال بهتراست یا بعد از مدیکال؟ لطفا دوستانی که آگاهی صددرصد دارند پاسخ کامل دهند ممنون می شوم
    شما باید در نظر داشته باشید که هیچ معلوم نیست مدیکال کی بیاد و یا اینکه چه اتفاقی قراره توی زندگی شما بیفته... بنابراین نباید تمام زندگی رو محدود به کانادا بکنید... باید زندگی عادی خودتون رو داشته باشید. ولی اینکه زمان مناسبی برای بچه دار شدن هست یا نه این بستگی به شرایط زندگی شما داره و قابل پیش بینی نیست.
    اما در مورد مدیکال... اگر خانمی موقع مدیکال باردار باشد انجام مراحل مدیکال تا زمان فارغ شدن ایشون عقب میفتد.
    بنابراین اگر شما از زمان دقیق مدیکال اطلاع داشته باشید و اون زمان خیلی نزدیک باشد پس باید بچه دار شدن رو به بعدش موکول کنید. و خب البته همونطور که دوستمون اشاره کردند بهرحال چند ماه کارتون عقب میفته....
    اما اینکه بچه توی کانادا بدنیا بیاد میشه کانادایی و خب این خیلی خوبه یه حرفه و اینکه واقعا چقدر مونده تا اون روز و شما چقدر عجله دارید و چقدر برای بچه دار شدن فرصت دارید یه حرف دیگه...
    همه رو در نظر بگیرید و تصمیم گیری کنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddeljoo نمایش پست ها
    تاریخ مصاحبه مهم نیست تاریخ فایل نامبر فدرالشون کی بوده .اگه زحمتی نیست بپرسین و اعلام کنین .

تاریخ فایل نامبر فدرالش : 20 آوریل 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط hm110 نمایش پست ها
    با سلام
    2سوال داشتم ما فایل نامبر فوریه 2011 هستیم.
    آیا با توجه به اینکه مشخص نیست کی مدیکال میاد و زمان طولانی هم گذشته و ما تا به اینجا صبرکردیم الان برای بچه دار شدن زمان مناسبی است یا خیر؟ یا زمان باقی مانده را هم صبر کینم؟
    سوال 2- کلا بچه دار شدن قبل از مدیکال بهتراست یا بعد از مدیکال؟ لطفا دوستانی که آگاهی صددرصد دارند پاسخ کامل دهند ممنون می شوم
    دوست عزیزم سلام
    دوستان نظرات محترمانه خودشون رو خدمت شما فرمودند. اما تجربه شخصی بنده که در حال حاضر همسرم ماه چهارم بارداریشون رو میگذرونند متفاوت با فرمایش دوستان هست. من به یکی از پزشکان معتمد (Panel Physician) زنگ زدم و مشاوره ایشون رو تقاضا کردم. عین فرمایش ایشون بر این مبنا بود که چون انجام عمل رادیوگرافی برای جنین میتونه ضرر داشته باشه (حتی با وجود استفاده از Shield) تمامی آزمایشات بغیر از این مورد انجام میشه و دلیل عدم انجام آزمایش فوق طبق دستورالعملی که مبنای کار پزشکان هست به پاریس یا لندن اعلام میشه. چون در فرمی که ارسال می کنند دقیقا هفته بارداری مشخصا بیان میشه و حتی آخرین سونوگرافی جنین هم پیوست میشه. بعد از زایمان شما فرم (اگه در عنوانش اشتباه نکنم) Additional Family Member رو به همراه ترجمه شناسنامه شما و فرزند و پاسپورت فرزند رو برای بخش کبک ارسال و در پاسخ یک CSQ برای شما فرستاده میشه که همراه با یک نسخه از فرم فوق الذکر و مدارک اشاره شده برای فدرال ارسال می کنید تا فدرال باقی آزمایشات مدیکال خانم و معاینات فرزند تازه متولد شده رو انجام بده. طبق صحبتهای این پزشک و پزشک دومی که جهت اطمینان تماس گرفته بودم و همین مطالب رو فرموده بودند تمام این پروسه حدود 30 تا 45 روز طول میکشه. در ضمن این هم خاطر نشان کنم که در صورت بارداری هفت ماه به بالا هیچ ایرلاینی اجازه پرواز نمیده.
    شرایط بارداری همسر بنده بدلیل سن ایشون بود وگرنه من هم در مورد بارداری پیشنهاد میکنم توی خاک کانادا باشه بهتره. بهرحال یکی از خدمات، انچام معاینات 30 روز اول بعد از زایمان بوسیله پزشک بصورت رایگان هست.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
    ارادتمند شما
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    دوست عزیزم سلام دوستان نظرات محترمانه خودشون رو خدمت شما فرمودند. اما تجربه شخصی بنده که در حال حاضر همسرم ماه چهارم بارداریشون رو میگذرونند متفاوت با فرمایش دوستان هست. من به یکی از پزشکان معتمد (Panel Physician) زنگ زدم و مشاوره ایشون رو تقاضا کردم. عین فرمایش ایشون بر این مبنا بود که چون انجام عمل رادیوگرافی برای جنین میتونه ضرر داشته باشه (حتی با وجود استفاده از Shield) تمامی آزمایشات بغیر از این مورد انجام میشه و دلیل عدم انجام آزمایش فوق طبق دستورالعملی که مبنای کار پزشکان هست به پاریس یا لندن اعلام میشه. چون در فرمی که ارسال می کنند دقیقا هفته بارداری مشخصا بیان میشه و حتی آخرین سونوگرافی جنین هم پیوست میشه. بعد از زایمان شما فرم (اگه در عنوانش اشتباه نکنم) Additional Family Member رو به همراه ترجمه شناسنامه شما و فرزند و پاسپورت فرزند رو برای بخش کبک ارسال و در پاسخ یک CSQ برای شما فرستاده میشه که همراه با یک نسخه از فرم فوق الذکر و مدارک اشاره شده برای فدرال ارسال می کنید تا فدرال باقی آزمایشات مدیکال خانم و معاینات فرزند تازه متولد شده رو انجام بده. طبق صحبتهای این پزشک و پزشک دومی که جهت اطمینان تماس گرفته بودم و همین مطالب رو فرموده بودند تمام این پروسه حدود 30 تا 45 روز طول میکشه. در ضمن این هم خاطر نشان کنم که در صورت بارداری هفت ماه به بالا هیچ ایرلاینی اجازه پرواز نمیده. شرایط بارداری همسر بنده بدلیل سن ایشون بود وگرنه من هم در مورد بارداری پیشنهاد میکنم توی خاک کانادا باشه بهتره. بهرحال یکی از خدمات، انچام معاینات 30 روز اول بعد از زایمان بوسیله پزشک بصورت رایگان هست. امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم. ارادتمند شما
    من در مورد چگونگی انجام آزمایشات و کم و کیفشون اطلاع دقیق ندارم و دوستمون اطلاعاتشون موثق تره اما چیزی که مطمئن هستم و دقیقاً نامه اون از اداره مهاجرت کبک به دستم رسیده اینه که CSQ ها در صورت تغییر شرایط خانوادگی باید عوض بشه، متنی که اداره مهاجرت برای من در اون زمان فرستاد رو عیناً ذکر میکنم :

comme il y a changement de situation familiale, nous devons refaire l'analyse de votre demande. Pour ce faire, vous devez nous renvoyer tous vos CSQ titulaires originaux

این مطلب رو طور دیگه ای هم میشه استنتاج کرد : تعداد نفرات درون CSQ قید شده وقتی شما فرزندی ندارید و وقتی فرزندتون به دنیا بیاد دیگه سه نفر هستید پس اینجا مشکلی وجود داره (عدم تطابق تعداد نفرات با اونچه در CSQ قید شده) که با فرستادن یک CSQ جدید برای فرزند تازه به دنیا اومده، حل نمیشه و نیاز داره که CSQ های شما و همسرتون هم عوض بشه در ضمن من بهتون اطمینان میدم سفارت کانادا در آنکارا هم به محض اینکه متوجه تولد فرزند جدید بشه اتوماتیک پرونده رو معلق میکنه تا تکمیل مجدد پرونده نکته دیگری هم که به ذهنم میرسه در تکمیل فرمایشان دوست دیگرمون اینه که مسلماً شما باید ابتدا به شرایط خودتون نگاه کنید و درست ترین تصمیم رو بگیرید، ما هم اینجا اگر چیزی رو بررسی میکنیم صرفاً از جنبه مهاجرتی و کیفیت برخورد قوانین مهاجرته و از شرایط شما بی خبر هستیم
    تحویل مدارک به سفارت : 20 جولای 2010 نامه فایل نامبر و دعوت به مصاحبه: 1 آگوست 2010
    تاریخ مصاحبه : 5 اکتبر 2010 تاریخ فایل نامبر فدرال : 7 اکتبر 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

دوستان یک مشورتی میخوام بکنم لطفا جوابمو بدین .من از وقتی که CSQگرفتم 4بار سفر توریستی داشتم که 3تاش به یک کشور بوده همشون هم 1 هفته ای بوده .الان هم قصد دارم یک بار دیگه برم با توجه به اینکه بعضی از دوستان میگن .ممکن هست که مراحل سکیوریتی چک وبک گراند چکم طولانی تر بشه این سفر اخر را برم یا نه؟ این روزا تقریبا هر روز منتظر مدیکالم .
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_h20 نمایش پست ها
    من در مورد چگونگی انجام آزمایشات و کم و کیفشون اطلاع دقیق ندارم و دوستمون اطلاعاتشون موثق تره اما چیزی که مطمئن هستم و دقیقاً نامه اون از اداره مهاجرت کبک به دستم رسیده اینه که CSQ ها در صورت تغییر شرایط خانوادگی باید عوض بشه، متنی که اداره مهاجرت برای من در اون زمان فرستاد رو عیناً ذکر میکنم :

comme il y a changement de situation familiale, nous devons refaire l'analyse de votre demande. Pour ce faire, vous devez nous renvoyer tous vos CSQ titulaires originaux

این مطلب رو طور دیگه ای هم میشه استنتاج کرد : تعداد نفرات درون CSQ قید شده وقتی شما فرزندی ندارید و وقتی فرزندتون به دنیا بیاد دیگه سه نفر هستید پس اینجا مشکلی وجود داره (عدم تطابق تعداد نفرات با اونچه در CSQ قید شده) که با فرستادن یک CSQ جدید برای فرزند تازه به دنیا اومده، حل نمیشه و نیاز داره که CSQ های شما و همسرتون هم عوض بشه در ضمن من بهتون اطمینان میدم سفارت کانادا در آنکارا هم به محض اینکه متوجه تولد فرزند جدید بشه اتوماتیک پرونده رو معلق میکنه تا تکمیل مجدد پرونده نکته دیگری هم که به ذهنم میرسه در تکمیل فرمایشان دوست دیگرمون اینه که مسلماً شما باید ابتدا به شرایط خودتون نگاه کنید و درست ترین تصمیم رو بگیرید، ما هم اینجا اگر چیزی رو بررسی میکنیم صرفاً از جنبه مهاجرتی و کیفیت برخورد قوانین مهاجرته و از شرایط شما بی خبر هستیم
    قبل از هر چیز عرض کنم این بحث تاپیک مخصوص خودش رو داره. فقط در اینجا خواستم نظرمو براساس یه وضعیت دموکراتیکی عرض کرده باشم.
    طبق فرمایشات شما یه سوال پیش میاد. چرا پزشک نیمی از آزمایشات رو انجام میده و آزمایش رادیوگرافی رو موکول به بعد از زایمان میکنه؟ در صورتی که فرمایش شما صحیح باشه (منظورم قسمت بلد شده هست) سفارت باید تمامی آزمایشات و معاینات تمامی افراد پرونده رو موکول به بعد از زایمان کنه. در حالیکه اینطور نیست به استناد صحبت دو پزشک. فقط رادیوگرافی انجام نمیشه و این آزمایش موکول به زمانی بعد از زایمان میشه. در این مدت طبق اعلام شما csq نفر اصلی تعویض و همراه با CSQ فرزند تازه متولد شده ارسال میشه. این به معنی تعلیق پرونده و یا ارسال سایر تغییرات مثل شغل، مخل سکونت و ... که در زمان آپدیت میخوان نیست. من در این مورد خیلی پرس و جو کردم. کما اینکه نامه ای هم برای کبک فرستادم تا کاملا قضیه روشن بشه. در مورد فرمایش این دوست عزیزمون که در صورت وجود تغییر در شرایط پرونده، پرونده مجددا بررسی میشه (جمله فرانسوی) باید عرض کنم این مربوط به زمانی میشه که 1. مدیکال شما نزدیک نباشه. 2. باعث کسر امتیاز از پرونده شما بشه. (در حالیکه مستحضرید تولد فرزند 4 امتیاز هم اضافه میکنه که طبیعتا توی این مرحله بی معنیه). این شرایط با توجه به بازه زمانی بسیار طولانی که در مورد پرونده های کبک پیش اومده برای فدرال قابل پیش بینی بوده. کمااینکه در تاپیکی در بالا بهش اشاره کردم یکی از دوستان بسیار لطف کردند و دقیقا عین دستورالعمل پزشکان رو در این مورد توی فروم گذاشتند.
    باز عرایض بنده براساس وضعیتی که من باهاش روبرو شدم هست شاید دوستان منابع موثق تری داشته باشن.
    ارادتمند شما
    ویرایش توسط Payam1981 : September 4th, 2012 در ساعت 12:10 AM
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من لیسانس شیمی هستم و تقریبا 10رور قبل مدیکالم رو انجام دادم.
    الان قصد دارم apply کنم ار universite de montreal
    تو مدارکی که خواسته یکیش اینه : Preuve de statut de résident du Québec : Le certificat de sélection du Québec (CSQ) ou une lettre officielle du ministère des Relations avec les citoyens et de l'Immigration du Québec attestant que vous détenez un CSQ. Si vous n'en détenez pas, vous devez consulter le formulaire d'attestation du statut de résident du Québec afin de déterminer quels sont les documents à fournir.
    الان من باید کپی سی اس کیو که تو مصاحبه کبک تو استانبول بهم دادن رو پست کنم؟
    هرینه بررسی پرونده رو میشه با MONEY ORDER فرستاد؟
    یه نکته عجیب اینکه تو مدارک درخواستی این دانشکاه نه lettre de recommandation نه lettre de motivationنه proposalخواسته ! تنها شناسنامه و مدارک تحصیلی و فرمapply
    اینجا کسی هست که برای universite de montrealاقدام کرده باشه؟واقعا تنها همین مدارک رو میخوان یا من درست نفهمیدم !
    من برای M.Sc. chimie میخوام اقدام کنم
    اکه سریع راهنماییم کنید ممنون میشم برای اینکه dead lineدانشکاه تا 15 سپتامبر و من تا حالا هیج کارد نکردم !

دیشب یکی از دوستان دیمند (شیمی)تماس گرفتن و خبر ایمیل مدیکالش رو داد.....
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

Junior Member

سلام به همه
    دیروز وکیلم تماس گرفت گفت مدیکالت اومده وضعیت در سایت: application recieved

رشته :شیمی FNF:26/jun/2012 csq:23/march/2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)