صفحه 935 از 2682 نخستنخست ... 435835885925926927928929930931932933934935936937938939940941942943944945985103514351935 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,341 تا 9,350 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    با پیروزی حزب quebecoise من فک میکنم اداره مهاجرت باید بهتر کار کنه تا بهانه ای به کبک نده

اینها حزب استقلال طلب کبک هستند که تا بحال 2 بار رفراندوم جدایی کبک از کانادا رو برگزار کردند. اما خوشبختانه این بار اونقدر اکثریت بدست نیاوردن
    که بتونن دوباره رفراندوم برگزار کنن. ممکن هم هست که کلا بساط مهاجرت رو جمع کنن ولی از طرفی ممکنه دولت فدرال رو به صلابه بکشن بخاطر این بی نظمی ها
    اما مساله مهاجرت اولویت ما در زندگی هست. اولویت ساکنان فعلی کبک مسائل اقتصادی و اعتراضات دانشجویی و کمیسیون انرژی و ... در طول مناظره ها و تبلیغات انتخاباتی کبک بطور جدی اصلا مساله مهاجرت مطرح نشد که نشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    اینها حزب استقلال طلب کبک هستند که تا بحال 2 بار رفراندوم جدایی کبک از کانادا رو برگزار کردند. اما خوشبختانه این بار اونقدر اکثریت بدست نیاوردن
    که بتونن دوباره رفراندوم برگزار کنن. ممکن هم هست که کلا بساط مهاجرت رو جمع کنن ولی از طرفی ممکنه دولت فدرال رو به صلابه بکشن بخاطر این بی نظمی ها
    اما مساله مهاجرت اولویت ما در زندگی هست. اولویت ساکنان فعلی کبک مسائل اقتصادی و اعتراضات دانشجویی و کمیسیون انرژی و ... در طول مناظره ها و تبلیغات انتخاباتی کبک بطور جدی اصلا مساله مهاجرت مطرح نشد که نشد.
    تا جایی که یادمه سیاست این حزب اولویت دادن به مهاجران فرانسوی زبان هست. اونم به این معنی که کسانی که در زندگی روزمره فرانسه استفاده میکنن امتیاز بیشتر یا اولویت بگیرن نسبت به بقیه! یعنی مهم نیست چقدر فرانسه بلدی! چون علاوه بر بلد بودن فرانسه باید با فرانسه زندگی کرده باشی!
    کلاً حزب خوبی نیست برای مهاجران. اون حزب خوبشون بود(برای مهاجران) که وضعمون این شد وای به حال این یکی!
    حالا خدا رو شکر با اکثریت نبردن وگرنه همین فردا رفراندوم میگذاشتن شیرین عقلها!

و حالا اوضاع کبک شیر تو شیر میشود:
    تیراندازی هنگام سخنرانی نخست وزیر جدید کبک یک کشته داد

در اثر تیراندازی در جریان سخنرانی پولین ماروا، رهبر حزب جدایی طلب کبک که با اعلام نتیجه انتخابات ایالتی، سمت نخست وزیری این ایالت را به دست آورده، یک نفر کشته و یک نفر زخمی شده اما به خانم ماروا آسیبی نرسیده است.
    در حالیکه خانم ماروا بر هدف نهایی حزب جدایی طلب کبک، یعنی جدایی کانادا و اعلام استقلال این ایالت فرانسوی زبان، تاکید می نهاد، ظاهرا مرد مسلح به تیراندازی مبادرت کرد و هنگام دستگیری توسط پلیس، شعار می داد: "انگلیسی ها به پا می خیزند."
    با اعلام نتیجه انتخابات پارلمان ایالتی، مشخص شده که حزب کبک به تعداد کافی کرسی دست یافته است که بتواند یک دولت اقلیتی تشکیل دهد و پس از یک فترت ده ساله، بار دیگر قدرت را در این ایالت در دست بگیرد.
    در عین حال، به گفته کارشناسان، بعید است که حزب بر تلاش برای جدایی از کانادا اصرار ورزد زیرا نظرسنجی ها حکایت از آن دارد که اکثر مردم کبک در حال حاضر ترجیح می دهند ایالتشان بخشی از کانادا باقی بماند.

منبع: http://www.bbc.co.uk/persian/rolling...n_quebec.shtml

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    شما رشته ات چی بوده؟ اکتبر 2009 فایل کبکتون هست و ژانویه 2010 csq گرفتین؟!!!! یعنی فقط 4 ماه طول کشید تا رفتین مصاحبه؟
    من بدون مصاحبه قبول شدم، پروسۀ کبک خیلی راحت بود و من نگران تاخیر تو ارسال فایل نامبر بودم که CSQ با پست رسید دستم، کلا دو ماه ونیم یا سه ماه بیشتر نشد، ولی چه فایده که عوضشو فدرال سرمون در اورد.
    فایل نامبر کبک: اکتبر 2009
    دریافت CSQ : ژانویۀ 2010
    فایل نامبر فدرال: 15 مارچ 2010
    رسیدن مدیکال به پاریس: 26 سپتامبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshaad نمایش پست ها
    من بدون مصاحبه قبول شدم، پروسۀ کبک خیلی راحت بود و من نگران تاخیر تو ارسال فایل نامبر بودم که CSQ با پست رسید دستم، کلا دو ماه ونیم یا سه ماه بیشتر نشد، ولی چه فایده که عوضشو فدرال سرمون در اورد.
    پس ویو شدین! یکم توضیح بدین شرایطتون چی بود که ویو شدین!
    حالا خدا رو شکر کنین که براتون ساده بود. فاصله فایل نامبر کبک من با فایل نامبر فدرالم 2 ساله!!!!!!!
    من فایل نامبر کبکم اکتبر 2010 است(یکسال بعد از شما) ولی فایل نامبر فدرالم ماله 1 هفته پیشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    شرمنده که هیچ ربطی به موضوع نداره ولی:
    پیروزی حزب استقلال طلب کبک در انتخابات پارلمانی

http://persian.euronews.com/2012/09/05/separatists-win-election-in-quebec/
    http://persian.euronews.com/2012/09/...n-celebration/

یعنی اگه منم برم اونور به حزب جدایی طلب کبک رای میدم.
    برای چی؟! جدایی کبک از کانادا اصلاً به نفع کبک نیست. اینها از روی تعصب دنبال جدایی هستن نه از روی حسابگری.

سلام
    من در سايت متن سخنراني خانم پولين ماروا را مطالعه مي كردم ظاهرا به شدت منتقد سياستهاي فدرال در مورد كبك است اميدوارم به هر حال اين اتفاق به نفع فرايند مهاجرت باشد و پروسه را بدتر نكنه .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    برای چی؟! جدایی کبک از کانادا اصلاً به نفع کبک نیست. اینها از روی تعصب دنبال جدایی هستن نه از روی حسابگری.
    البته کبک ثروتمند تر از میانگین کانادا هست و من فکر میکنم در صورت جدایی بنفعش هست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddeljoo نمایش پست ها
    البته کبک ثروتمند تر از میانگین کانادا هست و من فکر میکنم در صورت جدایی بنفعش هست
    خیر، درسته که GDP کبک زیاد هست ولی برای مقایسه GDP معیار خوبی نیست. و برای مقایسه باید از gdp per capita استفاده کرد.
    gdp per capita برای کبک 40,394 است که از میانگین 47,605 کانادا کمتر است

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddeljoo نمایش پست ها
    در کانادا قانونی وجود دارد که برمبنای آن ایالتهای ثروتمند بخشی از درآمد اضافی خود را به ایالتهای کم درآمد میدهند (قانون equalization). بر اساس این قانون ایالتها در کانادا به دو دسته "دهنده" و"گیرنده" تقسیم میشوند(خودشان میگویند have و havenot) که طبعا دهنده ها ثروتمند تر اند.
    کبک، مانیتوبا و ایالتهای آتلانتیک (نوا اسکوشیا - نیوبرانزویک و پرینس ادوارد آیلند) از ابتدای تصویب این قانون همیشه گیرنده (فقیر) بوده اند. آلبرتا و بریتیش کلمبیا همیشه دهنده بوده اند. ساسکاچوان ونیوفوندلند اخیرا به جرگه ایالتهای دهنده پیوسته اند وانتاریو از دوسال پیش گیرنده شده است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)