صفحه 937 از 2682 نخستنخست ... 437837887927928929930931932933934935936937938939940941942943944945946947987103714371937 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,361 تا 9,370 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

حالا اخر ما نفهمیدیم این حزب که برده خوبه یا نه؟من کلا میگم کاری به مهاجرت ندارم--کبک اگه از کانادا جدا شه که خوب نیست اون وقت میشه یک ایالت فرانسوی ؟میشه اطلاع رسانی کنن اونایی میدونن این حزب دقیقا چیه؟ ایا به حال کبک فرقی اساسی داره یا نه؟
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    حالا اخر ما نفهمیدیم این حزب که برده خوبه یا نه؟من کلا میگم کاری به مهاجرت ندارم--کبک اگه از کانادا جدا شه که خوب نیست اون وقت میشه یک ایالت فرانسوی ؟میشه اطلاع رسانی کنن اونایی میدونن این حزب دقیقا چیه؟ ایا به حال کبک فرقی اساسی داره یا نه؟
    کبک ابدا جدا نخواهد شد (برای کبک دیوانگی محض است) حتی اگر رفراندوم هم برگزار کنند و رای مثبت بدهند. تمام این حرفها فقط شعار است که بتوانند پول بیشتری از دولت فدرال بگیرند. این حزب قبلا هم در دهه 90 روی کار بود. از نظر اقتصادی روی کار آمدن این حزب یک مقدار باعث فرار سرمایه ها از کبک میشود (البته نه مثل دفعه پیش) و از نظر مهاجرتی هم احتمالا تاکید بیشتر بر پذیرش فرانسه زبانها. درضمن توجه کنید که این حزب فقط یک حکومت اقلیت برده و دستش برای کارهایی که میخواهد بکند باز نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    درسته. و علاوه بر اون هزینه نگهداری کاخهایی که توی کانادا برای ملکه است که شاید سالی 1 بار هم نیاد استفاده کنه و پولش رو مالیات دهندگان میدن.
    ملکه درکانادا کاخ اختصاصی ندارد و هروقت به کانادا میاید در ساختمان متعلق به فرماندار کل اقامت میکند. کلا هزینه حکومت سلطنتی برای کانادا خیلی بالا نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    اگه équivalence کنی آره ولی اگه Évaluation کنی نه.
    چون:

اگه منظورتون اینه که مثلاً بدین Évaluation comparative des études effectuées hors du Québec بشه و امتیاز رو بگیرین خیر. از امتیاز و اولویت خبری نیست.
    چون:
    L’Évaluation comparative n’est ni un diplôme ni une équivalence de diplôme.

اینکه چه جوری équivalence کنیم معلوم نیست ولی اینکه چه جوری Évaluation کنیم معلومه.
    در هر صورت برای کسی که فابل فدرال گرفته فایده ای نداره
    ممنون از توضیحاتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    حزب خوب نداریم
    برای بهداشت و تحصیل خوبه. برای اقتصاد و ثبات بده.
    بحث جدایی فعلاً منتفی هست چون با اقلیت پیروز شده. و جای نگرانی نیست. دفعات پیش که اکثریت رو داشت رفراندوم برگزار کرد ولی رای نیاورد. تنها علتی که این حزب بعد از 9 سال پیروز شده اینه که سره قضیه شهریه ها و تظاهرات مردم به حزب لیبرال پشت کردن و این حزب از موقعیت استفاده کرد. به همین سادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ملکه درکانادا کاخ اختصاصی ندارد و هروقت به کانادا میاید در ساختمان متعلق به فرماندار کل اقامت میکند. کلا هزینه حکومت سلطنتی برای کانادا خیلی بالا نیست.
    ممنون که اصلاح کردین. نمیدونم حتماً من بد برداشت کردم که کاخه. ولی با این که این هزینه زیاد نیست از بعد روانی اش مردم سره این قضیه شاکی هستن.

Junior Member

سلام ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    من و همسرم هر دو 26 ساله هستیم /
    هر دو مدرک masters degree in maintenance and testing of aviation and space technology داریم/
    من IELTS 6.5 دارم
    ذر مورد تجربه کار باید بگم که ما یک شرکت تحقیقاتی در زمینه رشته مربوط داریم.
    3 سوال دارم:
    1: با توجه به ابنکه در ایران ساکن نیستیم این رشته ما 12 امتیازی هست یه 16؟

2:با توحه به اینکه من GENERAL DIRECTOR شرکتم هستم ایرادی از لحاظ تجربه کار نداره؟البته شرکت قانونی با بیمه رد شده و 2 پروژه هم داشتم( کلا 5 ماه داره کار می کنه)
    3: آیا PRACTICAL TRAINING که 4 ماه بوده در دوره تحصیل در دانشگاه می تونه جز تجربه کار حساب بشه؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

دوباره سفارت ساکن شد و صحبتهای بی فایده و بی ربط شروع شد اینبار دوستان سیاستمدار شده اند.!!!!!!!!!!
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

Junior Member

سلام دوستان وضعیت پرونده ما در سایت امروزIn processشد مدیکالمون هم 5 سپتامبر رسید پاریس کسی میتونه بگه اینکه تو سایت نوشته تاریخ 31 اوت پروسس پروندتون شروع شده در حالی که دو روز قبلش مدیکال برامون صادر کردن یعنی چی ؟
    رشته دیموند
    تاریخ مصاحبه:10 فوریه دریافت سی اس کیو 10فوریه 2012فایل نامبر فدرال 17 اپریل2012 مدیکال اوت2012 پاس رکوئست 10 اکتبر2012

واقعاً زمان 31 ماه زیاده ! 31 ماه انتظار برای ویزا ! بنظرم می خوان کاری کنند از خاورمیانه دیگه کسی اقدام نکنه
    تا خود زمان مصاحبه هم که حداقل 18 ماهه که می شه بیشتر از چهار سال
    من آذر 90 رفتم مصاحبه یعنی ویزام می شه خرداد 1393 ! واقعا مسخره ست الان شروع کنم برای استرالیا اقدام کنم زودتر کارم درست می شه
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...killed-que.asp

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)