صفحه 939 از 2682 نخستنخست ... 439839889929930931932933934935936937938939940941942943944945946947948949989103914391939 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,381 تا 9,390 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    بابا این بحث ها از قرن 16 تا الان که کانادا کشف شده وجود داشته. چرا انقدر زود جوگیر می شین؟!
    سلام دوستان
    امروز در کبک حزبه کبکوا برندی انتخابات شد و احتمال اینکه کبک از کانادا جدا بشه خیلی زیاد هست البته ی ۲ ، ۳ سالی زمان میبره اما احتمالش زیاده و این حزب قول داده که به زودی رفراندوم بزاره ،
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز در کبک حزبه کبکوا برندی انتخابات شد و احتمال اینکه کبک از کانادا جدا بشه خیلی زیاد هست البته ی ۲ ، ۳ سالی زمان میبره اما احتمالش زیاده و این حزب قول داده که به زودی رفراندوم بزاره ،
    تا جایی که من می دونم برنده شدن اون حزب به خاطر دفاع از رفراندوم نبوده به خاطر پافشاری روی نقطه ضعف های حزب های دیگه بوده که معمولا هم اقتصادی هستن. معمولا هم این جور حزب ها خودشون هم که روی کار میان کار زیادی نمی کنن و دوباره جایگزین می شوند. این بازی ها برای این بوده که این حزب رای اون اقلیت تندرو رو به دست بیاره و با کوبیدن سیاست های طرفهای مقابل هم رای های معترضین به وضع موجود رو به دست بیاره. وگرنه در مجموع طیف جدایی طلب در اقلیت هستن... به نظرم دیگه زیاد این موضوع رو کشش ندیم بهتر باشه چون تو خود کانادا که 4 قرن کش اومده!!

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

یکی از اهداف حزب جدید به دست گرفتن امر مهاجرت میباشد که امید وارم برای ما بهتر بشه-و فدرال را به جنبش در بیاره زود تر 2010 ها رو تموم کنه -البته با این جدایی طلب ی حزب جدید ،فک کنم رفتیم کبک ،زودی بریم فدرال ومستقر بشیم
    اهداف حزب جدیدبر گرفته از سایت پارس کانادا)
    1-تاکید بیشتر به زبان فرانسه
    2-بدست گرفتن امور مهاجرت
    3-کاهش شهریه ها
    4-جدایی از کانادا واستقلال طلبی کبک
    (خدا عاقبت ما رو به خیر کنه ،هنوز پامون نرسیده داره همه چی داره به هم میریزه ،میگم بی خیالش بشیم ما 2010 ها بگیم شما رو به خیر وما را به سلامت)
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

ApplyAbroad Hero

ضمن تشکر از دوستانی که اطلاعات سیاسی اجتماعی که برای شخص بنده خالی از لطف نیست را به اشتراک میگذارند عرض میکنم که احتمال جدایی کبک ابداً وجود نداره، خیال همه راحت، دفعه دوم که همه پرسی کردن درصد موافق ها کمتر هم شده، منتها این حزب عزیز کلاً اهل شلوغ بازی، الآن هم که در اقلیت هست، اصلاً نمیتونه رفراندوم برگزار کنه، چه برسه که موفق بشه.
    خدمت اون دوستانی هم که مخالف این بحثها هستند عرض کنم که وقتی خبری از مدیکال و آپدیت نیست، هر صحبتی در مورد کانادا مفیده که حداقل بین csq و مدیکال اطلاعات کسب کنیم چه اشکالی داره که مثلاً بگیم تو مونترال تخم مرغ از کجا بخریم بهتره! حداقل وقتی میایم میبینم 5-6 صفحه به فروم اضافه شده، دلمون خوش میشه که تنها نیستیم.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member

دوستان برای رشته های دیمند توی csq کد 130 درج می شه دیگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

از مدیکال خبری نیست مثلی که فدرال متوقف کرده پرونده های کبک را.
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    ضمن تشکر از دوستانی که اطلاعات سیاسی اجتماعی که برای شخص بنده خالی از لطف نیست را به اشتراک میگذارند عرض میکنم که احتمال جدایی کبک ابداً وجود نداره، خیال همه راحت، دفعه دوم که همه پرسی کردن درصد موافق ها کمتر هم شده، منتها این حزب عزیز کلاً اهل شلوغ بازی، الآن هم که در اقلیت هست، اصلاً نمیتونه رفراندوم برگزار کنه، چه برسه که موفق بشه.
    خدمت اون دوستانی هم که مخالف این بحثها هستند عرض کنم که وقتی خبری از مدیکال و آپدیت نیست، هر صحبتی در مورد کانادا مفیده که حداقل بین csq و مدیکال اطلاعات کسب کنیم چه اشکالی داره که مثلاً بگیم تو مونترال تخم مرغ از کجا بخریم بهتره! حداقل وقتی میایم میبینم 5-6 صفحه به فروم اضافه شده، دلمون خوش میشه که تنها نیستیم.
    جناب بابک خان سلام
    دقیقا حرف حساب زدی. اتفاقا وقتی این چند صفحه اخیر رو که مطالعه میکنی دقیقا متوجه میشی که دور از جون همه دوستان از حالت .... به یه آدم آگاه تبدیل شدی که همین مسئله شاید روزی توی کبک به برقراری ارتباط قویتر با سایرین (غیر ایرانیها) منجر بشه. نمیدونم هر وقت هم که بحث جالبی مطرح شد. از گوشه و کنار میشنویم توی این تاپیک نیست، مدیران محترم یه فکری کنند و الی آخر. نمیدونم تا کی این بچه بازیها باید ادامه داشته باشه. 1 مارس مدیکال گرفت خب چی شد؟ حرف نزنیم؟ بمیریم که شاید یه خبری بشه و همه شروع کنیم به تبریک گفتن؟ و در کنارش صفحه الکی ایجاد نکنیم که وقت شایسته و گرانبهای دوستان گرفته نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بحث چند وقت پیش در مورد زایمان همسر قبل از مدیکال خیلی به من کمک کرد. شاید برای دوستان دیگه هم همینطور بوده باشه. الان در مورد بحث سیاسی هم همینطوره. برای یه سری مفیده. چون برای ما مفید نیست باید اعتراض کنیم اون هم به این شکل که بحث بیمورده؟ تاپیک جدید باز کنید؟ و ... ظاهرا ما ها مثل یه رمه عاری از شعور داریم میریم به سوی بهشت. (کشیش آگوستوس در کلیسای جامع لندن یک روز پس از امضای منشور ماگنا کارتا)
    دوستان برای تک تک عزیزانم توی این خاک و چه هر جای دیگه احترام قائلم. عرایضم رو به خودم بود و از دوستانی مثل شما بابک جان، برنادت و پاشا و نادعلی و دوست بسیار خوبمون که بسیار خوب تحلیل کردند ghlobe شخصا تشکر می کنم.
    در ضمن دوستان برای بررسی روند رو به رشد دلار در طی چند وقت اخیر بد نیست به نمودار کندل استیک این وبسایت نگاهی بندازن که متوجه رشد چشمگیرش بشن:
    http://www.mazanex.com/

ارادتمند و آرزومند روزهای بسیار بسیار خوش برای همه
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

سلام
    عجیبه تو 2 هفته اخیر نه خبری از مدیکال( غیر دیمند) به آنصورت بوده و نه update ی ؟ کسی از دفتر دوم سفارت خبری داره ؟
    من که خیلی نگرانم !!!!!

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

درود

بخشی از بحث و جدل های بی ارتباط به این تاپیک حذف شد. در صورت نیاز دوستان تاپیک جدیدی ایجاد کرده و اخبار مربوطه را در آن به اشتراک بگذارند و از بحث و جدل بی مورد خودداری کنند.
    قبلا از همکاری شما متشکرم

شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط seul نمایش پست ها
    سلام
    عجیبه تو 2 هفته اخیر نه خبری از مدیکال( غیر دیمند) به آنصورت بوده و نه update ی ؟ کسی از دفتر دوم سفارت خبری داره ؟
    من که خیلی نگرانم !!!!!
    نگرانی نداره مطمئن باشید بزودی خبری میشه
    اینهمه دوستان دیمند دارند مدیکال و ویزا میگیرند پس سفارت فعال شده حسابی حالا ما غیر دیمند ها با توجه به سیاست کبک باید صبور باشیم و ایت موضوع بار ها بحث شده و نتیجه نداده
    اگه در زمان دمشق سرعت غیر دیمند زیاد بود به این علت بود که دوستان دیمند هنوز بطور کامل مسیر شان را پیدا نکرده بودند ولی در 1 سال اخیر دوستان دیمند خیلی بیشتر از ما هستند و اولویت هم با انهاست پس فقط باید منتظربود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)