صفحه 951 از 2682 نخستنخست ... 4518519019419429439449459469479489499509519529539549559569579589599609611001105114511951 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,501 تا 9,510 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

با سلام به همه دوستان
    ما امروز ویزامونو از انکارا توسط یکی از دوستان گرفتیم
    امیدوارم پیروز و موفق باشید
    فايل نامبر فدرال : فوريه ٢٠١٠
    دریافت مدیکال : مارج ٢٠١٢
    پاس رکوئست : اكوست ٢٠١٢
    لندينك مونترال : نوامبر ٢٠١٢ وتمام

ApplyAbroad Hero

سلام به همگی، دوستان اینفدر برای دلار غصه نخورید، کاری از دستمون بر نمیاد، بابا ماها که باید پوستمون کلفت شده باشه. برای خرید دلار هم حول نکنید، به نظر من هفته دیگه تا 2300 میاد پایین، هرکسی که دوست داره به نظرم اون موقع بخره بهتره، باز هم میگم دوستان چیزی نفروشید که دلار بخرید، وقتی دلار گرون میشه همه چیز با یه فاصله چند هفته ای گرون میشه، فقط پس اندازهای ریالی رو دلار کنید، اگر غیر از ریال چیزی دارید نگران نباشید.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط pourmohammad نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    از دوستتون پرسیدید که بقیه 2010 ها کی ویزا میدن -اصلا به ایرانی ها دیگه ویزا میدن------------این تحریم ها چه تاثیری میذاره
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

Junior Member

سلام به همه
    من امروز یه ایمیل از سفارت دریافت کردم که طی چند خط از من خواسته بود که لندینگ فی رو تا 30 روز آینده پرداخت کنم. البته من پس از انجام آزمایشات مدیکال نامه محتوی مانی اردر رو با آرامکس فرستادم و 31 آگوست به اداره مهاجرت کانادا در آنکارا رسیده . آیا دوستانی که اخیرا مدیکال دریافت کردن و پرداخت لندینگ فی ازشون درخواست شده بود، نامه مشابهی دریافت کردن؟
    12 امتیازی- ارسال مدارک 8 دسامبر 2010،دریافت ایمیل دعوت به مصاحبه 28 مارس 2011 و تاریخ CSQمصاحبه 24 می 2011، مصاحبه و دریافت CSQ --ه 13دسامبر 2011، فایل نامبر فدرال 3 ژانویه 2012، مدیکال 14 آگوست 2012، پاس ریکوست 4 فوریه 2013 و تمام

با سلام
    امروز شنیدم که فایل مهاجرت یکی از دوستان که مدارک آپدیت رو فرستاده بودند بسته شده ، فقط به دلیل نامه حساب بانکی که بنام همسرش که مین نبوده فرستاده شده و تلاش وکیلشون هم نتونسته بود قانع کننده باشه و...؟؟!!! و حتی بعد از پر کردن حساب هم فایده ای نداشته؟!!! البته این توضیح برای خودم هم خیلی مبهمه ولی کمی نگرانم کرد و...!! لطفا اگر کسی از اینگونه قضایا چیزی می دونه لطفا اطلاع رسانی کنه و.... که تا چه حد می تونه درست باشه؟؟ البته ایشون فایل کبک نبودند و رشته شون دندانپزشکی بوده و...
    ممنون

بپرسید شاید فدرالی بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmon نمایش پست ها
    با سلام
    امروز شنیدم که فایل مهاجرت یکی از دوستان که مدارک آپدیت رو فرستاده بودند بسته شده ، فقط به دلیل نامه حساب بانکی که بنام همسرش که مین نبوده فرستاده شده و تلاش وکیلشون هم نتونسته بود قانع کننده باشه و...؟؟!!! و حتی بعد از پر کردن حساب هم فایده ای نداشته؟!!! البته این توضیح برای خودم هم خیلی مبهمه ولی کمی نگرانم کرد و...!! لطفا اگر کسی از اینگونه قضایا چیزی می دونه لطفا اطلاع رسانی کنه و.... که تا چه حد می تونه درست باشه؟؟ البته ایشون فایل کبک نبودند و رشته شون دندانپزشکی بوده و...
    ممنون
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmon نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    در فدرال داشتن یک موجودی مشخص یکی از شرطهای اصلی مهاجرت متقاضیان فدرال هست.
    بطور معمول موقع مدیکال از متقاضیان فدرال گواهی موجودی میخواند که طبق اطلاع من باید حدود 6 ماه موجودی از یک حد مشخصی بیشتر باشه تا اداره مهاجرت قانع بشه این موجودی جزء دارای اونهاست.
    خوب حالا اگر نتونند این موضوع رو ثابت کنند و موجدیشون کمتر از یک حد مشخص و یا حتی کمتر از یک زمان مشخص باشه ، براحتی رد میشن. فقط بخاطر گواهی موجودی . چون جزء شروط اصلی است. (برای متقاضیان فدرال)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی، دانشگاه تهران

تبریک میگم امیدوارم از بقیه دوستان هم خبرای خوب بشنویم

نقل قول نوشته اصلی توسط pourmohammad نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

خوشحالم که می بینم در کنار همه گفتگوهای مفید (چه سیاسی و چه اقتصادی) خبرهای خوب هم داریم میشنویم. برای من بالشخصه شنیدن این خبرهای خوب در واقع یه تلنگری برای آمادگی بیشتر برای کندن از اینجا و مهاجرت هست. (هر وقت از کلمه مهاجرت استفاده میکنم یاد سریال مهاجران ، دکتر و سگ آقای پتیبل می افتم. یادش بخیر)
    به نوبه خودم به اون عزیزانی که مدیکال گرفتن یا بهترش ویزا تبریک میگم. امیدوارم آمادگی رفتن رو داشته باشین. من که خودم حسابی کار دارم. فقط خدا رحم کنه که بتونم یه سر وسامونی بدم.
    راستی برای دلار من دارم روزی ، بطرز بسیار مضحکی ، 50 تا 100 بسته به درآمد و مخارجم میخرم. همین پیشنهاد رو برای دوستان گرامی دارم.
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    خوشحالم که می بینم در کنار همه گفتگوهای مفید (چه سیاسی و چه اقتصادی) خبرهای خوب هم داریم میشنویم. برای من بالشخصه شنیدن این خبرهای خوب در واقع یه تلنگری برای آمادگی بیشتر برای کندن از اینجا و مهاجرت هست. (هر وقت از کلمه مهاجرت استفاده میکنم یاد سریال مهاجران ، دکتر و سگ آقای پتیبل می افتم. یادش بخیر)
    به نوبه خودم به اون عزیزانی که مدیکال گرفتن یا بهترش ویزا تبریک میگم. امیدوارم آمادگی رفتن رو داشته باشین. من که خودم حسابی کار دارم. فقط خدا رحم کنه که بتونم یه سر وسامونی بدم.
    راستی برای دلار من دارم روزی ، بطرز بسیار مضحکی ، 50 تا 100 بسته به درآمد و مخارجم میخرم. همین پیشنهاد رو برای دوستان گرامی دارم.

آقا اگر روزی 100 تا 50 دلار میخری که وضعت خیلی خوبه. ما هم دوست داریم ولی چه کنیم که نمیتونیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)