صفحه 953 از 2682 نخستنخست ... 4538539039439449459469479489499509519529539549559569579589599609619629631003105314531953 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,521 تا 9,530 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    با این سیستم دیمند و غیر دیمندی که راه انداختن حق غیر دیمند ها ضایع شد. همه میدونیم دیمند ها هم بی کارند اونجا. پس این چه سیستمیه؟!!!
    حق با شماست
    جهت اطلاع سفارت کاملا فعال هست ولی یادمون بشه اولویت با رشته های دیمند هست اگه به روند صدور مدیکال این دوستان نگاه کنیم خواهیم دید به هر میزان که مدیکال میاد ویزا هم خواهد امد پس هرچی ته ان ماند میشه سهمیه مدیکال و ویزای رشته های غیر دیمند. افتتاح ساختمان جدید دردی را دوا نمیکنه تا وقتیکه سهمیه ویزا زیاد باشه چون صدور مدیکال به پشتوانه سهمیه ویزاست و اگه محدود باشه صدور مدیکال دوستان دیمند در اولویت هست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    سلامٰ

بچه ها من دیروز یک موضوعی رو از شخصی شنیدم که می گفت گویا سفارت کانادا بخش فدرال در یکی از ماه های آگوست یا سپتامبر 2010 ، به علت تعمیرات تعطیل بوده و در نتیجه فایل فدرال برخی افراد که در ماه مورد نظر سی اس کیو گرفتن در ماه های دیرتری گرفته شده.

بازم تاکید می کنم که شنیدم

می خواستم بدونم این داستان صحت داره؟
    من فکر کنم تو امضای بچه ها دیدم که فایل فدرالشون تو ماههای آگوست و سپتامبره و به این موضوع شک دارم.

اگر صحت داشته باشه که پس بچه های سه ماهه سوم 2010 خیلی سریع کارشون درست میشه و میره تو سه ماهه چهارم به سرعت. امیدوارم.
    دقیقا یادم نیست چه تاریخی بود ولی یکی دو ماه قبل از ما (اکتبر2010) دفتر کبک مشکلی در صدور CSQ داشت و بهشون نمی داد و این افراد مجبور شدن بیان ایران و بعد از دریافت CSQ مدارک بفرستن ولی اینکه فدرال مشکل داشته باشه یادم نمیاد
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    با این سیستم دیمند و غیر دیمندی که راه انداختن حق غیر دیمند ها ضایع شد. همه میدونیم دیمند ها هم بی کارند اونجا. پس این چه سیستمیه؟!!!
    سلام دوست عزیز، حق یه چیز نسبی هست، همه ما زمانی که اقدام کردیم میدونستیم که کار دیمندها زودتر انجام میشه و کم و بیش همه سعی کردیم خودمون رو دیمند هم جا بزنیم (حداقل خود من و دوستانم تلاش کردیم که نشد) بنابراین نمیشه گفت حق ما ضایع شده، جز صبور بودن هیچ چاره ای نداریم. بنده شخصاً سعی میکنم مسئله مهاجرت رو وارد زندگی فعلی خودم نکنم که حرص هم نخورم، اینجوری فکر میکنم که شانس آوردم csq گرفتم اگه شانس بیارم ویزا هم بگیرم خیلی خوبه، اگر هم نشد لااقل یک کم زبان خودنم و یعدها هم بچه ام فحشم نمیده چرا سعی نکردی مهاجرت کنی، میگم سعی کردم و نشد.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

بچه ها CSQ خواهر من 8 ماه و نیم دیگه اعتبارش تموم میشه! پس چرا هیچ خبری نیست؟؟
    فایل نامبر فدرالش هم 24 آگوست 2010 هست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط gh2niazi نمایش پست ها
    بچه ها CSQ خواهر من 8 ماه و نیم دیگه اعتبارش تموم میشه! پس چرا هیچ خبری نیست؟؟
    فایل نامبر فدرالش هم 24 آگوست 2010 هست!
    خیلی با حالی من 29 روز دیگه csq باطل میشه هیچ خبری هم نیست ..
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

آپدیت هم براتون نیومده؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط faridkaveh نمایش پست ها
    ویرایش توسط gh2niazi : September 11th, 2012 در ساعت 03:04 PM

آپدیت هم براتون نیومده؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط faridkaveh نمایش پست ها
    ویرایش توسط gh2niazi : September 11th, 2012 در ساعت 03:04 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط gh2niazi نمایش پست ها
    آپدیت هم براتون نیومده؟؟
    12 دسامبر 2011 هم اپدیت فرستادم !!
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaraquebec نمایش پست ها
    كسي از دوستان تو مرحله اي كه منتظر مديكال هستن إيميل داده كه درباره وضعيت فايلش جويا شه؟ تو يه قسمت خوندم دوستي ميل داده و أونا جواب دادن كه تو قسمت بررسي بككراند هستيد، من ٦ ماه از فايل نامبرم ميكذره ٢ بار ميل دادم يه جواب اتوماتيك ميدن كه فايل شما تو نوبته به وقتش بررسي ميشه هيج اقدامي لازم نيست انجام بدي! ميخام بدونم بككراند و سكوريتي جك كه اينقدرم طول ميكشه يعني هنوز براي ما شروع نشده؟ اينطور كه مينويسن هنوز نوبت فايل ما نشده در صورتي كه خيليها با شرايط ما تو ايران مديكال كرفتن(ما از خارج از ايران أقدام كرديم) ممنون ميشم اكه كسي نظر يا تجربه اي داره
    ما شرایطمون دقیقا مشابه شماست ولی از ایران اقدام کردیم با فایل نامبر مارچ 2012 هنوز خبری از مدیکالمون نیست ما هم نگرانیم دوستم با شرایط من فایل نامبر اپریل مدیکالش امده.

Junior Member

دوستان ایا کسی مطمین هست که همراه اپدیت یا مدیکال کبک گردش حساب نمی خوان .من تا حالا ندیدم کسی بعد سی اس کیو دنبال پر کردن حساب یا گردش حساب باشه ولی وکیل ما میگه 50 % شاید افیسر گردش 6 ماهه بخواد..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)