صفحه 957 از 2682 نخستنخست ... 4578579079479489499509519529539549559569579589599609619629639649659669671007105714571957 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,561 تا 9,570 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نمیدونم چرا احساس میکنم بچه های این فروم خیلی هاشون دیگه سر نمیزنن.
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Border نمایش پست ها
    نمیدونم چرا احساس میکنم بچه های این فروم خیلی هاشون دیگه سر نمیزنن.
    چرا سر میزنن ولی واقعیتش اینه که دل و دماغی واسه کسی نمونده و تمام اون انرژی و هیجان اولیه که همه واسه مهاجرت داشتند به کلی از بین رفته و باز هم بعد از این همه علافی و حرص خوردن و بهم ریختن کل زندگیشون ، بازم نمیدونن که چیکاره هستن و کی میرن؟!!! ( من با خیلی از دوستان در ارتباطم و دارم میبینم که تو این مدت چه داستانهایی واسشون پیش اومده، همش هم الکی و فقط بخاطر این تاخیر...)
    الان تمام دوستام که 4-5 ماه از من زودتر اقدام کردن یا دوستان دیمندم که 6-7 ماه بعد از من رفتن مصاحبه همه تو کانادا هستند و جا افتادن ( حالا یا دارن درس میخونن و یا کار میکنند ) ولی ما هنوز رو هواییم و برناممون معلوم نیست و از همه نظر هم ضرر کردیم چه زمانی چه پولی!! ( اونا با دلار 1100 تومانی رفتن ما..... اونا بلیط هواپیماشون شد 900 هزار تومان مال ما برو رو 2 میلیون!! مدیکال اونا شد 200 تومن مال ما 400 ، خرید قبل رفتنشون مثلا شد 1 میلیون مال ما میشه 2-3 میلیون!!! اونا با پست 50 هزار تومانی ویزاشون رو گرفتند ولی ما باید 1 میلیون خرج کنیم بریم ترکیه ، ترجمه مدارکشون مثلا شد 200 تومن مال ما میشه 500 ، تا ما برسیم اونا کاملا جا افتادن ما تازه میخواییم بگیم بووونژوق!!!! در حالی که همه با هم تو یه زمان بودیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! )
    واقعا نمیدونم این سفارت میخواد کار کنه یا نه؟!! ولی جدی اگه تا 2-3 ماه آینده همین روال باشه باید یه فکر دیگه کرد و مطمئنا سر کاریم....!!!
    ویرایش توسط lawless : September 13th, 2012 در ساعت 11:16 AM
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

منه بیچاره متاهلم..... نمیدونی چقدر سخته این الافی زمانی که یه زندگی رو هم به تو سپردن و هر روز هزار تا فکر برای اینجا و اونجا داری.. من نمیدونم این داستان چه درسی میخواد بهمون تو زندگی بده ))::::

نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    چرا سر میزنن ولی واقعیتش اینه که دل و دماغی واسه کسی نمونده و تمام اون انرژی و هیجان اولیه که همه واسه مهاجرت داشتند به کلی از بین رفته و باز هم بعد از این همه علافی و حرص خوردن و بهم ریختن کل زندگیشون ، بازم نمیدونن که چیکاره هستن و کی میرن؟!!! ( من با خیلی از دوستان در ارتباطم و دارم میبینم که تو این مدت چه داستانهایی واسشون پیش اومده، همش هم الکی و فقط بخاطر این تاخیر...)
    الان تمام دوستام که 4-5 ماه از من زودتر اقدام کردن یا دوستان دیمندم که 6-7 ماه بعد از من رفتن مصاحبه همه تو کانادا هستند و جا افتادن ( حالا یا دارن درس میخونن و یا کار میکنند ) ولی ما هنوز رو هواییم و برناممون معلوم نیست و از همه نظر هم ضرر کردیم چه زمانی چه پولی!! ( اونا با دلار 1100 تومانی رفتن ما..... اونا بلیط هواپیماشون شد 900 هزار تومان مال ما برو رو 2 میلیون!! مدیکال اونا شد 200 تومن مال ما 400 ، خرید قبل رفتنشون مثلا شد 1 میلیون مال ما میشه 2-3 میلیون!!! اونا با پست 50 هزار تومانی ویزاشون رو گرفتند ولی ما باید 1 میلیون خرج کنیم بریم ترکیه ، ترجمه مدارکشون مثلا شد 200 تومن مال ما میشه 500 ، تا ما برسیم اونا کاملا جا افتادن ما تازه میخواییم بگیم بووونژوق!!!! در حالی که همه با هم تو یه زمان بودیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! )
    واقعا نمیدونم این سفارت میخواد کار کنه یا نه؟!! ولی جدی اگه تا 2-3 ماه آینده همین روال باشه باید یه فکر دیگه کرد و مطمئنا سر کاریم....!!!
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    دلم نیومد ننویسم ، حرف دل زدی . اگه واقع بین هم باشیم خیلی در حقمون اجحاف کردن . حس بدی هست دوستی را ببینی الان در کانادا است و واست نامه و عکس بزاره که یک سال بعد خودت تازه داشتی راه نماییش می کردی چطوری بره و چیکار کنه .

همه این حرفها درست. ولی:

Life is not fair -- get used to it!

قوانین بیل گیتس:

Rule 1: Life is not fair -- get used to it!

Rule 2: The world won't care about your self-esteem. The world will expect you to accomplish something BEFORE you feel good about yourself.

Rule 3: You will NOT make $60,000 a year right out of high school. You won't be a vice-president with a car phone until you earn both.

Rule 4: If you think your teacher is tough, wait till you get a boss.

Rule 5: Flipping burgers is not beneath your dignity. Your Grandparents had a different word for burger flipping -- they called it opportunity.

Rule 6: If you mess up, it's not your parents' fault, so don't whine about your mistakes, learn from them.

Rule 7: Before you were born, your parents weren't as boring as they are now. They got that way from paying your bills, cleaning your clothes and listening to you talk about how cool you thought you are. So before you save the rain forest from the parasites of your parent's generation, try delousing the closet in your own room.

Rule 8: Your school may have done away with winners and losers, but life HAS NOT. In some schools they have abolished failing grades and they'll give you as MANY TIMES as you want to get the right answer. This doesn't bear the slightest resemblance to ANYTHING in real life.

Rule 9: Life is not divided into semesters. You don't get summers off and very few employers are interested in helping you FIND YOURSELF. Do that on your own time.

Rule 10: Television is NOT real life. In real life people actually have to leave the coffee shop and go to jobs.

Rule 11: Be nice to nerds. Chances are you'll end up working for one.

Member sahandbzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    avionic

دوستانی که جدیدا مدارکشونو فرستادند و فایل دریافت کردند زمان بین ارسال و دریافت فایلشون چه قدر بوده ؟مرسی

همه هستند ،هر روز هم به اينجا سر مي زنند ولي حرفي براي كفتن ندارند.....
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

کانادا یکی از دلایلی که گفته برای تعطیلی سفارت ،حقوق بشر بوده که اگه واقعا این طوز باشه بایستی کا رمهاجرت اسکیل ورکر را بهتر انجام بدن،فقط بایستی صبر کرد دید این یک یا دوماه چه اتفاقی رخ میده .
    فقط خواهشا منفی بافی نکنین
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

چکیده مشکل رو یکی از دوستان با آمار و ارقامی که در صفحات قبل داد بیان کرد به نظر من. تخصیص کم ویزا برای مهاجرین کبک از ایران و اولویت همیشگی دیمند ها که همون تعداد محدود ویزا رو هم پر میکنند. در دمشق زمانی که 12 تا 18 ماهه به ویزا میرسیدن دوستان موضوعی به نام دیمند وجود نداشت و همین تعداد محدود ویزا با توجه به تعداد کمتر متقاضی جواب همه رو میداد و ظرف 18 ماه حداکثر به ویزا میرسیدن. به نظر من سایر دلایل مثل جابه جایی سفارت - کمبود کارمند - مسائل سیاسی - چک امنیتی و سایر موارد داستان و شعری بیش نیستند. به نظر من هم اگر دوستان سه ماهه اول 2010 تا 2013 به ویزا نرسند و دوستان سه ماهه دوم به مدیکال - باقی دوستان مثل من که ته صف 2010 هستن بهتره به راه و مسیر دیگری بیندیشیم چون دیگه اونطوری اصلا نمیشه گفت واقعا ته این ماجرا کجاست. ممکنه یه روز ممکنه 10 سال طول بکشه. چون ما از حساب کتاب اونا بیخبریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

دوستان کسی میدونه آخرین تاریخ فایل نامبر سرمایه گذاری کبک که مدیکال دریافت کرده کی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)