صفحه 959 از 2682 نخستنخست ... 4598599099499509519529539549559569579589599609619629639649659669679689691009105914591959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,581 تا 9,590 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

آگوست سه ماه سومه! مطمئنید آذر؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    با این ریتم کار کردنشون فعلا هیچی معلوم نیست ، ولی اگه طبق روال بخواد بیاد شما حدود آذر ماه باید آپدیت بگیرید!!

Junior Member

سلام به همه دوستان. سوالی داشتم آیا از افرادی که csq دریافت کردن, کسی تا به حال این ایمیل رو گرفته؟ و در این پروژه شرکت کرده؟ مرسی
    Aux requérants principaux d’un certificat de sélection du Québec

Le ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québec (MICC) vous invite à participer gratuitement à la prochaine session du projet pilote du Service d'intégration en ligne (SIEL) quidébutera le 8 octobre prochain et se terminera le 21 décembre 2012 (11 semaines).

TRÈS IMPORTANT!

Pour participer à ce projet pilote, vous devez:

- être disponible pendant onze semaines (du 8 octobre au 21 décembre 2012, inclusivement), à raison d'environ trois heures par semaine, selon l’horaire qui vous convient.

- nous envoyer les informations demandées qui se trouvent au point 2 de la page 2 du document ci-joint;
    - disposer de l'équipement informatique décrit à la page 3 du document ci-joint.
    Premier arrivé, premier servi!
    Salutations,

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط seul نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دوستان من پیشنهادی داشتم . اگه موافقید ما 2010 ها یه وکیل استخدام کنیم که پیگیر کارهای update و medical ماها باشه . اگه نفری 10 دلار هم بدیم و 1500 نفر باشیم ، میشه 15000 دلار که رقم بنظر خوبیه ؟
    ببخشید من جسارت میکنم ولی تنها راهی که به نظر م اومد . نظر شما چیه ؟
    به امید موفقیت برای همه
    سلام دوست عزیز، متاسفانه دوستان زیاد اهل اینجور پیگیری ها نیستند، حتی انواع رایگانش رو هم به سختی میپذیرند و میترسند اعتراضشان به ضررشان تمام شود، ضمناً تعداد بسیار کمتر از 1500 نفر هستند، اگر یادتون باشد اون نامه اعتراض رو 1000 نفر با بدبختی امضا کرند، از اینها گذشته 15000 دلار رقم خیلی دندانگیری برای همچین پرونده ای نیست.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

پس چرا مدیکال ما که فایل نامبر مون برای فبریه ۲۰۱۰ هستش نمیاد ؟

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط moony نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. سوالی داشتم آیا از افرادی که csq دریافت کردن, کسی تا به حال این ایمیل رو گرفته؟ و در این پروژه شرکت کرده؟ مرسی
    Aux requérants principaux d’un certificat de sélection du Québec

Le ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québec (MICC) vous invite à participer gratuitement à la prochaine session du projet pilote du Service d'intégration en ligne (SIEL) quidébutera le 8 octobre prochain et se terminera le 21 décembre 2012 (11 semaines).

TRÈS IMPORTANT!

Pour participer à ce projet pilote, vous devez:

- être disponible pendant onze semaines (du 8 octobre au 21 décembre 2012, inclusivement), à raison d'environ trois heures par semaine, selon l’horaire qui vous convient.

- nous envoyer les informations demandées qui se trouvent au point 2 de la page 2 du document ci-joint;
    - disposer de l'équipement informatique décrit à la page 3 du document ci-joint.
    Premier arrivé, premier servi!
    Salutations,
    بله من دیروز این ایمیل رو دریافت کردم
    ولی هیچ اقدامی نکردم، نمیدونم چیه
    فایل نامبر کبک: 2010/09/28 فایل نامبر فدرال : 2012/07/24
    آپدیت: 2013/04/18 مدیکال: 2013/09/18 پاس ریکوئیست: 2013/11/18

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان کسی میدونی چه مدت بعد از دریافت فایل نامبر فدرال، توی سایت cic وضعیت پرونده به "in process" تغییر میکنه ؟؟؟
    من هی چک میکنم همش وضعیتم "application recieved" میزنه !!
    فایل نامبر کبک: 2010/09/28 فایل نامبر فدرال : 2012/07/24
    آپدیت: 2013/04/18 مدیکال: 2013/09/18 پاس ریکوئیست: 2013/11/18

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونی چه مدت بعد از دریافت فایل نامبر فدرال، توی سایت cic وضعیت پرونده به "in process" تغییر میکنه ؟؟؟
    من هی چک میکنم همش وضعیتم "application recieved" میزنه !!
    زیاد بهش توجه نکن من هم همینطورم، حتی بعضی از دوستان که الآن کانادا هستن هم هنوز همین متن براشون نمایش داده میشه!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member
    رشته و دانشگاه
    SOCIAL PLANNING

سلام واسه دوستم با فایل فدرال 13 مارس 2010 غیر دیمند 0 امتیازی دیروز مدیکال اومد فقط هم ازش 4 تا عکس رنگی پشت زمینه سفید میخوان دوباره به امید خبرهای خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط majoljoon نمایش پست ها
    سلام واسه دوستم با فایل فدرال 13 مارس 2010 غیر دیمند 0 امتیازی دیروز مدیکال اومد فقط هم ازش 4 تا عکس رنگی پشت زمینه سفید میخوان دوباره به امید خبرهای خوب
    سلام
    میتونید بپرسید update ایشون چه موقع ای بوده ؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط majoljoon نمایش پست ها
    خیلی خبر خوبیه. 15 مارس و 13 مارس دارن مدیکال میگیرن. با این حساب تا آخر سپتامبر همه مارس های 2010 مدیکال میگیرن.
    کسی میدونه/
    آخرین فایل نامبر دمشق مال چه ماهی بود؟ و اولین فایل نامبر سیدنی مال چه ماهی بود؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)