صفحه 960 از 2682 نخستنخست ... 4608609109509519529539549559569579589599609619629639649659669679689699701010106014601960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,591 تا 9,600 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    خیلی خبر خوبیه. 15 مارس و 13 مارس دارن مدیکال میگیرن. با این حساب تا آخر سپتامبر همه مارس های 2010 مدیکال میگیرن.
    کسی میدونه/
    آخرین فایل نامبر دمشق مال چه ماهی بود؟ و اولین فایل نامبر سیدنی مال چه ماهی بود؟

آخرین فایل نامبر دمشق می ۲۰۱۱ بود بعد از اون به مدت ۶ ماه مصاحبه ای انجام نشد و اولین فایل نامبر سیدنی نوامبر ۲۰۱۱ بود

سلام بچه ها، من یه مشکلی دارم که خیلی نگرانم میکنه. من وقتی که مدارکم رو برای فدرال بعد از مصاحبه فرستادم. وکیل محترم بنده اسم محل کار منو توی فرم و توی ترجمه به جای CH با GH نوشته. الآن هم 6 ماهه که دارم جای دیگه کار میکنم. به نظرتون برای فرمهای آپدیت من باید چی بنویسم. با همون GH یا CH ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    این هم بگم که توی سربرگ سی اچ نوشته شده!
    ویرایش توسط gh2niazi : September 14th, 2012 در ساعت 02:26 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

امروز دو تا پاس ریکوئیست داشتیم در قسمت پاس ریکوئیست .گفتم خبر خوب بدم یک کم جو خوب شه .به امید مدیکال
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    خیلی خبر خوبیه. 15 مارس و 13 مارس دارن مدیکال میگیرن. با این حساب تا آخر سپتامبر همه مارس های 2010 مدیکال میگیرن.
    کسی میدونه/
    آخرین فایل نامبر دمشق مال چه ماهی بود؟ و اولین فایل نامبر سیدنی مال چه ماهی بود؟
    از اول دسامبر2011 همه پرونده ها براي گرفتن فايل نامبر فدرال اول به سيدني ارسال ميشد من خودم مداركم رو به دمشق ارسال كردم واز همونجا هم فايل نامبر گرفتم فكر ميكنم جزو آخري ها بودم.
    le score de la branche : Zéro
    B.F : Septembre 2011
    la délivrance de mise à jour à Paris :june 2013
    Medical : Septembre 2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    امروز دو تا پاس ریکوئیست داشتیم در قسمت پاس ریکوئیست .گفتم خبر خوب بدم یک کم جو خوب شه .به امید مدیکال
    کلا وضع بدک نیست فقط موضوع اینه که اولویت پرونده ها با دیمند ها هست لذا برای ما طولانیتر از حد تصور هست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    آخرین فایل نامبر دمشق می ۲۰۱۱ بود بعد از اون به مدت ۶ ماه مصاحبه ای انجام نشد و اولین فایل نامبر سیدنی نوامبر ۲۰۱۱ بود
    با احتساب این وقفه 6 ماهه پس اصولا باید کسانی که بعد از نوامبر 2011 فایل نامبر فدرال گرفتن، در مقایسه با کسانی که الان دارن مدیکال می گیرن، در بازه زمانی کوتاهتری به مدیکال برسن. یعنی از 31 ماه به همون حدود 24 ماه کاهش داده یشه. درسته؟
    ویرایش توسط M1KE : September 14th, 2012 در ساعت 06:19 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط gh2niazi نمایش پست ها
    سلام بچه ها، من یه مشکلی دارم که خیلی نگرانم میکنه. من وقتی که مدارکم رو برای فدرال بعد از مصاحبه فرستادم. وکیل محترم بنده اسم محل کار منو توی فرم و توی ترجمه به جای CH با GH نوشته. الآن هم 6 ماهه که دارم جای دیگه کار میکنم. به نظرتون برای فرمهای آپدیت من باید چی بنویسم. با همون GH یا CH ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. این هم بگم که توی سربرگ سی اچ نوشته شده!
    غلطهای املایی در حد یک حرف به نظر من پذیرفتنی و حتی سلیقه ایست. مثلا خیلی جاها اصفهان رو با I می نویسن و خیلی ها هم با E. ولی مثلا اگر سوریه، بحرین بشه پذیرفتنی نیست ها!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط moony نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. سوالی داشتم آیا از افرادی که csq دریافت کردن, کسی تا به حال این ایمیل رو گرفته؟ و در این پروژه شرکت کرده؟ مرسی
    Aux requérants principaux d’un certificat de sélection du Québec
    من هم این ایمیل رو دیروز دریافت کردم. مثل اینکه یک دوره رایگان حدودا 8 هفته ای است درباره آشنایی با کبک. من خودم قصد دارم در اون شرکت کنم.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    با احتساب این وقفه 6 ماهه پس اصولا باید کسانی که بعد از نوامبر 2011 فایل نامبر فدرال گرفتن، در مقایسه با کسانی که الان دارن مدیکال می گیرن، در بازه زمانی کوتاهتری به مدیکال برسن. یعنی از 31 ماه به همون حدود 24 ماه کاهش داده یشه. درسته؟
    اون 31 ماه تا زمان ویزا نیست؟ یعنی کل پروسه 31 باشه، درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gh2niazi نمایش پست ها
    آگوست سه ماه سومه! مطمئنید آذر؟؟
    بله میدونم 3ماهه سومه!! منم گفتم اگه طبق روالی که خودشون گفتند و از روی پرونده های قبل بخوایم تخمین بزنیم باید تا ژانویه برای 3ماهه سوم آپدیت بیاد و واسه 3ماهه دوم مدیکال. و همون طور که قبلا گفتم تا تابستان 92 باید کا بچه های 2010 به ویزا رسیده باشند........ (تو این 2-3 ماه آینده کلا همه چیز معلوم میشه!!! )
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)