صفحه 961 از 2682 نخستنخست ... 4618619119519529539549559569579589599609619629639649659669679689699709711011106114611961 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,601 تا 9,610 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس صنایع

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

با سلام،
    این مرحله هم گذشت. امروز وقتی email همو داشتم چک میکردم دیدم فایل نامبر فدرال ما هم صادر شده و ار کردیت کارتمون هم با موفقیت پول برداشتن. امیدوارم واسه بقیه بچه ها هم هرچه سریعتر صادر بشه.
    دوستان با توجه به اینکه رشته ما دیمند هست،فکر میکنید چقدر طول بکشه تا مدیکال بیاد؟
    با تشکر

دوستان عزیزم من صفحات قبلو که می خوندم بعضی از دوستان حرفای جالبی زده بودن که واقعا حقیقتی بود و آرام بخش دل مثلا دوستی که گفته بودند فکر کنید الان تازه می خواین پروستونو شروع کنید و ببینید چه حالی بهتون دست میده (من 3 ماه پیش برای مصاحبه دوم رفتم استانبول و یهو خودمو یه مرحله به عقب دیدم اونم بعد 25 ماه انتظار مدیکال فکرشو کنید اگه ....) و یا دوستانی که تحلیل سال گذشترو میکردند که همگی انتظار می کشیدیم که یه فابل نامبری، تاریخه مصاحبه ای، دعوت به مصاحبه ای از طرف سفارت بشه که بفهمیم بابا اینا هستندو به قول قدیمیها جراغ سفارت روشنه و ما همچنان امیدوار باشیم برای مهاجرت هر چند بشه 3 ساله دیگه یا بیشتر، حالا که الان دارن همه چی صادر میکنند درسته با تاخیر نسبت به دو سال پیش، اما متوقف نیستند بیاین خدارو شاکر باشیم، بیاین فکر کنیم هنوز پروندمون تو دمشق بودو حسرت ورشوییهارو میخوردیم که پرونده هاشون انتقال پیدا کرد اما بگما این دلیل نمیشه که ضعفشون تو وعده وعیدهایی که اوایل داده بودنو پنهان کنه. به هر حال منی که خودم 30 ماه از مصاحبه اولم می گذره و 28 ماهه تو صف انتظاره مدیکالم (فایل فدرال آپریل 2010) و با همه مشکلاتی که همه می دونیم به آینده لکو لک کنان سفارت خوشبینم و دعا میکنم همین روند متوقف نشه و دعا میکنم سریعتر بشه.
    دوستای عزیزم تو این فروم صفحه های نزدیک به 700 یا 800 یا 900 خوش یمن بوده، نزدیکه صفحه 1000 داریم میشیما فکر کنم کائنات اون موقع یه فرجی کنه
    مصاحبه کبک: فوریه 2010 فایل نامبر فدرال: 27 آپریل 2010 رشته: لیسانس کامپیوتر ، اضافه کردن همسر اواخر نوامبر 2011 ، مصاحبه دوم جون 2012
    دریافت آپدیت 17 جولای 2012 , دریافت آپدیت از پاریس 5 آپریل 2013 , رسیدن مدیکال به پاریس: 22 جولای 2013، پاس ریکوئست: 14 آگست 2013

سلام دوستان،دیروز من ایمیلی دریافت کردم که برام خیلی جالب بود و می خواستم بدونم آیا کسی همچین ایمیلی تا حالا دریافت کرده ؟؟؟ من متن ایمیل رو هم می زارم ولی متن اصلی در قسمت دعوتنامه هستش که 3 صفحه است. Aux requérants principaux d’un certificat de sélection du Québec Le ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québec (MICC) vous invite à participer gratuitement à la prochaine session du projet pilote du Service d'intégration en ligne (SIEL) qui débutera le 8 octobre prochain et se terminera le 21 décembre 2012 (11 semaines). TRÈS IMPORTANT!Pour participer à ce projet pilote, vous devez: - être disponible pendant onze semaines (du 8 octobre au 21 décembre 2012, inclusivement), à raison d'environ trois heures par semaine, selon l’horaire qui vous convient. - nous envoyer les informations demandées qui se trouvent au point 2 de la page 2 du document ci-joint;- disposer de l'équipement informatique décrit à la page 3 du document ci-joint. Premier arrivé, premier servi! Salutations, Le registraire du service d’intégration en ligne (SIEL)Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québecsielregistraire@micc.gouv.qc.ca
    رشته 6 امتیازی مترجمی زبان فرانسه ،ارسال مدارک SEP 2010 دریافت فایل نامبر OCT 2010 دریافت نامه مصاحبه 17MAY2012 ،تاریخ مصاحبه 01AUG2012،قبول-فرانکوفن فایل نامبر فدرال: 2012 sep

Aux requérants principaux d’un certificat de sélection du Québec Le ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québec (MICC) vous invite à participer gratuitement à la prochaine session du projet pilote du Service d'intégration en ligne (SIEL) qui débutera le 8 octobre prochain et se terminera le 21 décembre 2012 (11 semaines). TRÈS IMPORTANT!Pour participer à ce projet pilote, vous devez: - être disponible pendant onze semaines (du 8 octobre au 21 décembre 2012, inclusivement), à raison d'environ trois heures par semaine, selon l’horaire qui vous convient. - nous envoyer les informations demandées qui se trouvent au point 2 de la page 2 du document ci-joint;- disposer de l'équipement informatique décrit à la page 3 du document ci-joint. Premier arrivé, premier servi! Salutations, Le registraire du service d’intégration en ligne (SIEL)Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québecsielregistraire@micc.gouv.qc.ca متن ایمیل اینه!!
    رشته 6 امتیازی مترجمی زبان فرانسه ،ارسال مدارک SEP 2010 دریافت فایل نامبر OCT 2010 دریافت نامه مصاحبه 17MAY2012 ،تاریخ مصاحبه 01AUG2012،قبول-فرانکوفن فایل نامبر فدرال: 2012 sep

بعد تو قسمت دعوتنامه اش که 3 صفحه هست 2 مدل فرمول داره که یکی رو باید انتخاب کنی ولی تو هر دو فرمول نوشته که باید PLAN خودتونو یا INTEREST خودتونو با یه سری اطلاعات دیگه بفرستین .ولی اصلاً متوجه منظورش نشدم که یعنی چی PLAN خودمو بفرستم؟؟؟؟ اگه کسی اطلاعی داره ممنون می شم راهنماییم کنه.مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil ingeneer

برای من هم این نامه اومده ، ولی اصلا نمی فهمم باید چیکار کنم دوستان لطفا کمک کنيد ...
    فايل نامبر كبك : 18/10/2010 - س اس كيو 12/7/2012
    فايل نامبر فدرال : 11/2/2013 - اين پراسس : 8/11/2013
    مديكال : 31/12/2013 - ويزا 21/2/2014

این نامه همه چیزش شفافه برای من اگه خواستین می تونم راهنماییتون کنم ولی اینکه پلن خواستن منظورشو نمی فهمم که یه مقاله یا متن می خواد یا نه برنامه مارو می خواد بدونه واسه اینکه چی دوست داریم چون به نظر من شامل خلبانی نیست حالا می تونه مهمان دار باشه یا کمک خلبان یا حتی قسمت دفتری.... نمی دونم منظورش از پلن چیه؟؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_azad نمایش پست ها
    بعد تو قسمت دعوتنامه اش که 3 صفحه هست 2 مدل فرمول داره که یکی رو باید انتخاب کنی ولی تو هر دو فرمول نوشته که باید PLAN خودتونو یا INTEREST خودتونو با یه سری اطلاعات دیگه بفرستین .ولی اصلاً متوجه منظورش نشدم که یعنی چی PLAN خودمو بفرستم؟؟؟؟ اگه کسی اطلاعی داره ممنون می شم راهنماییم کنه.مرسی

ما که وکیل داریم اگر هم از این نامه ها بیاد به ما به زور اطلاع میده یا اصلا اطلاع نمیده
    آدرس سایتی در ایمیل نیست که بشه اطلاعات بیشتر بدست آورد ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    با احتساب این وقفه 6 ماهه پس اصولا باید کسانی که بعد از نوامبر 2011 فایل نامبر فدرال گرفتن، در مقایسه با کسانی که الان دارن مدیکال می گیرن، در بازه زمانی کوتاهتری به مدیکال برسن. یعنی از 31 ماه به همون حدود 24 ماه کاهش داده یشه. درسته؟

خب چون یک گپ 6 ماهه این وسط هست و حتما این اینطوریه دعا کنین تا اون موقع قطار سفارت درست و حسابی راه بیفته

تنها آدرسی که هست اینه ولی باید این 3 صفحه رو بخونید چون کامل توضیح داده.بعد گفته که رو همین ایمیل باید خن بدین به نظر من شما هم از وکیلتون بپرسید چون خیلی خیلی خوبه و مفید لااقل تو این زمانی که اینجا هستیم یه کار مفید کنیم بریم.TRÈS IMPORTANT! : Vous devez vérifier la vitesse de votre connexion Internet à l’adresse suivante avant de confirmer votre disponibilité :http://demos.elearning.technomedia.c...ster/index.htm

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)