صفحه 963 از 2682 نخستنخست ... 4638639139539549559569579589599609619629639649659669679689699709719729731013106314631963 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,621 تا 9,630 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

اصلا حس این که بیای تو این تاپیک و نوشته های بچه ها رو بخونی نیست چون نه خبر خوبی هست نه انرزی مثبتی با این وضعیت دلار هم دردی به درد ها اضافه شد .من نمی دونم باید چطور صبور بود ؟مگر می شود ؟هر 10 روز یک بارم یه مدیکال میاد ما خوشحال می شیم اخه خوشحالی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    اصلا حس این که بیای تو این تاپیک و نوشته های بچه ها رو بخونی نیست چون نه خبر خوبی هست نه انرزی مثبتی با این وضعیت دلار هم دردی به درد ها اضافه شد .من نمی دونم باید چطور صبور بود ؟مگر می شود ؟هر 10 روز یک بارم یه مدیکال میاد ما خوشحال می شیم اخه خوشحالی داره؟
    دوست عزيز من و شما هنوز فايل فدرالمون به يك سال نرسيده تازه من دو بار مصاحبه ام كنسل شده(شايد براي شما هم اتفاق افتاده باشد) من اميد دارم با توجه به دلايل زير در2013يا حداكثر 2014به مديكال مي رسيم
    1-در سال 2012اسكيل وركر فدرال وجود نداشته(البته با تاسف و از خيليها فرصت مهاجرت گرفته شده)
    2-از مارچ 2012محدوديت اساسي براي پروندهاي غير ديمند به وجود اومده(14500درسال)و شايد 500پرونده سهم آنكارا نباشد
    3-بر اساس تجارب سابقه نداشته دو سال پياپي پروندهاي ديمند زود به مديكال برسند در دمشق تفاوت اين قدر فاحش نبود فوقش 8الي 12ماه به احتمال زياد در 2013سياست تغيير خواهد كرد
    مسئله دلار چيز بسيار مهمي نيست براي سه ماه زندگي 5000$بيشتر لازم نيست اگر بيشتر با خود ببري شايد فاكتور منفي باشد و نتونيد از مزاياي دولتي و وام استفاده كنيد حالا فرض كن مثل بعضي از دوستان 4500$به وكيل كم كار بي مصرف پرداخت نموديد دو سه سال زمان بسيار زيادي نيست و ارزش بي تابي كردن نداره به نظر من چيزي كه بسيار مهمه تسلط كامل بر زبان فرانسويه اگر اين ضعفو نداشته باشد تمام مشكلات با يه كم صبر و تلاش خود به خود حل مي شود-زندگي زيباست اي زيبا پسند زنده انديشان به زيبايي رسند آنچنان زيباست اين بي بازگشت كز برايش مي شود از جان گذشت-باآرزوي موفقيت براي همه سروران گرامي
    ویرایش توسط molod10 : September 15th, 2012 در ساعت 04:30 PM
    فایل فدرال 29نوامبر
    مدیکال 9جولای
    پاس ریکویست 16 سپتامبر

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    دوست عزيز من و شما هنوز فايل فدرالمون به يك سال نرسيده تازه من دو بار مصاحبه ام كنسل شده(شايد براي شما هم اتفاق افتاده باشد) من اميد دارم با توجه به دلايل زير در2013يا حداكثر 2014به مديكال مي رسيم
    1-در سال 2012اسكيل وركر فدرال وجود نداشته(البته با تاسف و از خيليها فرصت مهاجرت گرفته شده)
    2-از مارچ 2012محدوديت اساسي براي پروندهاي غير ديمند به وجود اومده(14500درسال)و شايد 500پرونده سهم آنكارا نباشد
    3-بر اساس تجارب سابقه نداشته دو سال پياپي پروندهاي ديمند زود به مديكال برسند در دمشق تفاوت اين قدر فاحش نبود فوقش 8الي 12ماه به احتمال زياد در 2013سياست تغيير خواهد كرد
    مسئله دلار چيز بسيار مهمي نيست براي سه ماه زندگي 5000$بيشتر لازم نيست اگر بيشتر با خود ببري شايد فاكتور منفي باشد و نتونيد از مزاياي دولتي و وام استفاده كنيد حالا فرض كن مثل بعضي از دوستان 4500$به وكيل كم كار بي مصرف پرداخت نموديد دو سه سال زمان بسيار زيادي نيست و ارزش بي تابي كردن نداره به نظر من چيزي كه بسيار مهمه تسلط كامل بر زبان فرانسويه اگر اين ضعفو نداشته باشد تمام مشكلات با يه كم صبر و تلاش خود به خود حل مي شود-زندگي زيباست اي زيبا پسند زنده انديشان به زيبايي رسند آنچنان زيباست اين بي بازگشت كز برايش مي شود از جان گذشت-باآرزوي موفقيت براي همه سروران گرامي
    دوستان من فکر میکنم که سهمیه صدور ویزای آنکارا برای 2012 چون این سفارت تو 2012 آمادگیشو نداشت کم شد با توجه به استخدام نیرو و آموزش نیروها و گرفتن دفتر کار جدید و استقرارشون آمادگی و ظرفیت بررسی پروندشون افزایش پیدا کرده و سهمیه 2013 رو بالا میبرن شاید بیشتر از سال قبل و شاید بیشتر از 2000 تا .
    من بعد از گرفتن csq از آفیسر پرسیدم که چقدر کار ما برای گرفتن ویزا طول میکشه و جواب داد 18 ماه بعد گفتم که من دوستانی دارم که کارشون از 30 ماه هم گذشته و گفت کار شما 18 ماه طول میکشه و تو این مدت باید آزمایشات پزشکی رو هم بگذرونین و پیشنهاد کرد که پول لندینگ رو هم همراه پول فدرال بفرستیم.(مصاحبه ما 4 جون با خانم آرین هتل هیلتون استانبول بود)

ما از آینده خبر نداریم شاید سهمیه رو افزایش بدن بعد همه حساب و کتابهای صاحب نظران بهم میریزه چون فاکتورهای محاسباتی عوض میشه.بهتر سر خودمونو با کارهای مفید فایده مثل زبان گرم کنیم و تو این محیط سعی کنیم بهم امید بدیم و اطلاعات و آمار صحیح رو انعکاس بدیم.منفی بافی فقط باعث از دست دادن روحیه و از دست دادن فرصتهایی که داریم میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    من هم این ایمیل رو دیروز دریافت کردم. مثل اینکه یک دوره رایگان حدودا 8 هفته ای است درباره آشنایی با کبک. من خودم قصد دارم در اون شرکت کنم.
    سلام
    برای شرکت تو این طرح حتما باید ایملش رو گرفت شماره یا چیز خاصی داره که نیاز به دریافت ایمیل هست یا خودمون هم می تونیم بریم تو لینکش ثبت نام کنیم؟ (من هنوز ایمیلش رو نگرفتم )
    فرقش با اون یکی دوره های آموزش زبان چیه تا جایی که شنیدم اون دوره ها هم همینطوری یه سری اطلاعات کلی و اولیه که بعد از ورود باید بدونیم رو دوره می کنن.
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من هم CSQ رو در نوامبر 2010 گرفتم ولی چون فایل نامبر فدرال رو در ژانویه ی 2011 گرفتم به نظر میرسه که به این ترتیب باید به خاطر این یک ماه یک سال بیشتر صبر کنم! اینطور نیست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط seul نمایش پست ها
    سلام
    تا 1 ماه پیش که خبر دفتر دوم آنکارا بود ، همه خوشحال بودیم !!! ولی همه الان کلا ناراحت اونهم بطور شدید !! من که هفته پیش چند بار کارم به درمانگاه کشید !!!
    دوستان واقعا چه خبره !! ما همه آدمیم و این نگرانی خاطر اخیر در مورد security check ایرانیان که منجر به طولانی تر شدن بیشتر زمان پروسه مهاجرت میشه ، خیلی ازماها رو داغون کرده . واقعا باید چیکار کرد ؟
    کسی نظر خاصی داره ؟ آیا با گذشت 1 یا 2 ماه شرایط بهتر میشه ؟
    مثلا من که نوامبر 2010 ام ، واقعا باید تا اواسط 2014 صبر کنم ؟ یعنی 2 ساله دیگه از حالا ؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashaust نمایش پست ها
    دلم نیومد ننویسم ، حرف دل زدی . اگه واقع بین هم باشیم خیلی در حقمون اجحاف کردن . حس بدی هست دوستی را ببینی الان در کانادا است و واست نامه و عکس بزاره که یک سال بعد خودت تازه داشتی راه نماییش می کردی چطوری بره و چیکار کنه .
    من هم تا حدودی موافقم که به خاطر شفاف نبودن سیستم رسیدگی به پرونده ها خیلی ها دلسرد شده اند. من خودم شخصی رو میشناسم که همین دو سال پیش اقدام کرده بود و با رشته ی غیر دیمند ظرف 9 ماه مدیکالش اومد و الان هم کاناداست. با این اوضاع و شرایط هیچ بعید نیست که هر لحظه یه تصمیمی بگیرن و حتی خیلی از پرونده ها رو کنسل کنند. فعلا که چیزی دست ما نیست و چاره ای جز صبر کردن نداریم. کانادا پر شده از سرمایه گذارانی که با رانت دولتی پول ملت رو چاپیدن و حالا اونجا حال میکنن و به ریش امثال ما میخندند. درست مثل مدیر عامل بانک ملی و همیشه این مردم ساده و معمولی هستند که قربانی میشن. یعنی اگه بخواهیم اعتراض کنیم و بگیم بالای چشمشون ابرو هست اونوقته که ممکنه که نتیجه ی عکس بده ولی اگه وابسته به دولت باشی و پول هم داشته باشی اونوقته که به راحتی یه اتاق تو کاخ سفید بهت میدن تا توش زندگی کنی! بهر حال من از این بابت خوشحالم که سفارت ایران در کانادا تعطیل شد و امیدوارم که این اتفاق به نفع من و شما تموم بشه.

امروز واسه دوست یکی از دوستام با فایل نامبر 15 مارچ 2010 که حدود 1ماه پیش براش مدیکال اومده بود ، نامه پاس ریکوئست اومده!!! واقعا این سفارت گل کاشته با این کار کردنش!! نه اینکه هنوز تعدادی از بچه های ژانویه و فوریه و همین طور تعداد زیادی از بچه های مارچ مدیکال نگرفتند ، نه اینکه .......!! من که سر از کارشون بعد از 3 سال در نیاوردم!! یا واقعا شانسیه ، یا حساب کتابی داره که ما متوجه نمیشیم!!!!!!!!!!!!
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی، دانشگاه تهران

خوش خبر باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    امروز واسه دوست یکی از دوستام با فایل نامبر 15 مارچ 2010 که حدود 1ماه پیش براش مدیکال اومده بود ، نامه پاس ریکوئست اومده!!! واقعا این سفارت گل کاشته با این کار کردنش!! نه اینکه هنوز تعدادی از بچه های ژانویه و فوریه و همین طور تعداد زیادی از بچه های مارچ مدیکال نگرفتند ، نه اینکه .......!! من که سر از کارشون بعد از 3 سال در نیاوردم!! یا واقعا شانسیه ، یا حساب کتابی داره که ما متوجه نمیشیم!!!!!!!!!!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    امروز؟؟؟؟؟؟؟

مطمئنا امروز نبوده

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohaajer نمایش پست ها
    ...کانادا پر شده از سرمایه گذارانی که با رانت دولتی پول ملت رو چاپیدن و حالا اونجا حال میکنن و به ریش امثال ما میخندند. درست مثل مدیر عامل بانک ملی و همیشه این مردم ساده و معمولی هستند که قربانی میشن...ولی اگه وابسته به دولت باشی و پول هم داشته باشی اونوقته که به راحتی یه اتاق تو کاخ سفید بهت میدن تا توش زندگی کنی!
    به این شدت هم که شما نیست. کانادا چون حکومت ایران رو قبول نداره و می ترسه اگر این افراد رو تحویل بده یه بلایی سرشون بیارن و برای خودش بد تموم شه که چرا اینها رو تحویل داد مجبور هست باهاشون کژدار و مریز بسازه... اتفاقا کشورهای میزبان معمولا می ترسن که این افرادی که تا اون سطح بالا رفته بودن نیروی نفوذی باشن و اون پولها رو برای اهداف دیگه ای استفاده کنن به همین دلیل این افراد همیشه زیر ذره بین هستند و کسی هم براشون اونطور که شما فکر می کنید فرش قرمز پهن نمی کنه... اینها همیشه می ترسن یکی از یه جا دربیاد یه بلایی سرشون بیاره! در ضمن می تونی ریش هاتو از ته بتراشی که کسی بهشون نخنده!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)