صفحه 966 از 2682 نخستنخست ... 4668669169569579589599609619629639649659669679689699709719729739749759761016106614661966 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,651 تا 9,660 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandbzy نمایش پست ها
    دوستانی که جدیدا مدارکشونو فرستادند و فایل دریافت کردند زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر فدرالشون چه قدر بوده ؟مرسی
    مي توني به اين لينک رجوع کني اطلاعات خوبي داره و دوست داشتي اطلاعتت رو بده تا اضافه کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    french literature

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim نمایش پست ها
    ----
    من هم پاسپورتمو جدیدا عوض کردم
    واقعا باید خبر بدیم؟
    سلام من پیش از اینکه آپدیت مدارک بخواهند پاسپورتم رو عوض کرده بودم و وکیلمون گفت نیازی نیست اعلام کنیم وقتی آپدیت خواستند اونوقت کپی 10 صفحه اول پاسپورتو می فرستیم، ماه پیش هم آپدیت آمد و طبق گفته ایشون کپی جدید پاس رو فرستادیم.
    تاريخ ارسال مدارك:July 2009 , فايل نامبر: September 2009 , مصاحبه: wave , فايل نامبر فدرال:April 2010 , نامه آپدیت July 2012 انتقال پرونده به پاریس: 2013/02/28 نامه آپدیت دوم (ویزا آفیس پاریس) َApril 2013 مديكال: sep 2013 پاس ریکوئست اول: 31/10/2013 که البته به دليل تولد فرزندم استفاده نكرديم و منتظر پاس ريكوءست دوم هستيم پاس ریکوئست دوم:21 july 2014

Junior Member

سلام دوستان، 2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین:

1) اگه قبل از قبولی در مصاحبه، از کشور های اروپایی تقاضای ویزای توریستی (مثل انگلیس) یا ویزای شینگن کرده باشیم و تقاضامون reject شده باشه، این موضوع رو باید اطلاع بدیم؟ بطور دقیقتر بگم:
    در قسمت 6 از فرم(IMM5669E( schedule A در بند e، این سوال پرسیده شده : "?been refused admission to,or ordered to leave, Canada or any other country" لازمه که این بند رو yes بزنیم؟ توی این سوال admission دقیقا یعنی چی؟ من یه بار سال 2007 واسه انگلیس ویزای توریستی و یه بارم 2010 واسه شینگن تقاضام رد شده.

2) اگه موقع تحویل مدارک به سفارت برای گرفتن فایل فدرال (بعد از قبولی در مصاحبه) فرم ها رو به فرانسه پر کرده باشیم، اشکالی پیش میاد اگه موقع آپدیت، فرم ها رو به انگلیسی پر کنیم؟با سپاس از راهنماییتون

رشته 6 امتیازی
    CSQ: Mars 2011
    B-file: Mars 2011

Junior Member

من یک مشکلی برام پیش اومده
    ما از روش سزمایه گذاری اقدام کردیم . و فایل نامبر فدرال را jun 2010 گرفتیم . 1 ماه پیش وکیلمون mail زد به سفارت آنکارا ... سفارت جوا ب داد ما 19 july از شما آپدیت خواستیم . وکیل ما دو بار mail زده که به دست ما چیزی نرسیده . الان 1 ماه گذشته از وقتی که ما اعلام کردیم که mail به دست ما نرسیده و لی سفارت نفرستاده . من خیلی نگرانم . به نظر شما چی کار باید کرد ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lasaint نمایش پست ها
    سلام دوستان، 2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین:

1) اگه قبل از قبولی در مصاحبه، از کشور های اروپایی تقاضای ویزای توریستی (مثل انگلیس) یا ویزای شینگن کرده باشیم و تقاضامون reject شده باشه، این موضوع رو باید اطلاع بدیم؟ بطور دقیقتر بگم:
    در قسمت 6 از فرم(IMM5669E( schedule A در بند e، این سوال پرسیده شده : "?been refused admission to,or ordered to leave, Canada or any other country" لازمه که این بند رو yes بزنیم؟ توی این سوال admission دقیقا یعنی چی؟ من یه بار سال 2007 واسه انگلیس ویزای توریستی و یه بارم 2010 واسه شینگن تقاضام رد شده.

2) اگه موقع تحویل مدارک به سفارت برای گرفتن فایل فدرال (بعد از قبولی در مصاحبه) فرم ها رو به فرانسه پر کرده باشیم، اشکالی پیش میاد اگه موقع آپدیت، فرم ها رو به انگلیسی پر کنیم؟با سپاس از راهنماییتون

رشته 6 امتیازی
    CSQ: Mars 2011
    B-file: Mars 2011
    سلام. فکر کنم وقتی برای مهاجرت قبول نشدید یا از کشوری اخراج شدید باید این رو ذکر کنید. به هر حال هیچ جوری اونها نمیتونن چک کنن که شما تقاضای ویزای انگلیس کردید و موفق نشدید و اصلاً ربطی هم به اونها نداره.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا-امیر کبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    فردا صبح رسیدی که توی پلیس +10 به شما دادند را ببرید اداره آگاهی توی خیابون وحدت اسلامی (چهارراه شاپور) اونجا با دیدن رسید سوئ پیشینه شما را براتون پرینت می کنند ولی هنوز رسمی نیست (مهر دادگستری نداره) و بعد باید برید میدون انقلاب دادگستری تهران. اونجا هم سریع مهر می کنند. به همین راحتی
    با سلام دوست عزيز ممنون از راهنماييت.
    من خانومم صادره از بابل است مشكلي نداره همين جا ميشه كاراش را انجام داد؟
    ممنون
    رشته: فوق لیسانس هوافضا - امیر کبیر/ رشته همسر: لیسانس مکانیک - امیر کبیرتاریخ مصاحبه: 28 فوریه 2011/ تاریخ فایل نامبر فدرال: 27 مارچ 2011/ تاريخ دريافت نامه مديكال و آپدیت : 06 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن مديكال به پاريس :20 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن آپديت به آنكارا: 28 سپتامبر 2012/تاريخ دريافت نامه پاس ريكوئست: 27 نوامبر 2012

سلام
    چندوقت پیش یکی از دوستان که فایل فدرال مارچ روداشت اعلام کرد که براش مدیکال اومده اما دیگه بعداز اون هیچ خبری ازشون نیست.میخواستم اگه هنوز این فروم رومیخونن بگن کارشون به کجا رسید.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mba uni teh

[QUOTE=leilaashhadi;907189]سلام
    چندوقت پیش یکی از دوستان که فایل فدرال مارچ روداشت اعلام کرد که براش مدیکال اومده اما دیگه بعداز اون هیچ خبری ازشون نیست.میخواستم اگه هنوز این فروم رومیخونن بگن کارشون به کجا رسید.[/QUOTE
    ظاهرا آپدیت دوستانی که تاریخ فایلشون تا آخر ژوئن 2010 بوده واسشون ارسال شده
    رشته 6 امتیازی فایل کبک: نوامبر 2009 -فایل نامبرفدرال: جولای 2010
    انتقال به پاریس: فوریه 2013 -تاریخ ارسال آپدیت: 16می 2013 دریافت مدیکال:29 آگست 2013
    DM: 31/10/2013 PR: 12/11/2013

Junior Member

ما از روش سزمایه گذاری اقدام کردیم . و فایل نامبر فدرال را jun 2010 گرفتیم . 1 ماه پیش وکیلمون mail زد به سفارت آنکارا ... سفارت جوا ب داد ما 19 july از شما آپدیت خواستیم . وکیل ما دو بار mail زده که به دست ما چیزی نرسیده . الان 1 ماه گذشته از وقتی که ما اعلام کردیم که mail به دست ما نرسیده و لی سفارت نفرستاده . من خیلی نگرانم . به نظر شما چی کار باید کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط baahaar نمایش پست ها

خوب چرا آپدیتتون رو نمیفرستین .؟ !!! فرمها و مدارک آپدیت که میدونین چه چیزهایی هست. یک هو دیر میشه ها. نمیخواد منتظر پاسخ اونها باشید.
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)