صفحه 967 از 2682 نخستنخست ... 4678679179579589599609619629639649659669679689699709719729739749759769771017106714671967 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,661 تا 9,670 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

من چند تا سوال ساده برایم پیش اومده. اگه دوستان لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.
    اولا این فرم آپدیت چیه؟ آیا حتما باید پر بشه؟ به نظر من که آپدیت فقط شامل تعویض پاسپورت، تغییر آدرس مکاتبه ای، ارائه ی گواهی سوء پیشینه ی جدید و احیانا اعلام مسافرت به خارج از کشور میشه. یعنی شامل چیزهایی که اونا باهاش سروکار دارند. در مورد بقیه موارد فکر نمیکنم لازم به ذکر تغییرات انجام شده باشه.
    ثانیا من بالاخره نفهمیدم که رشته ام چند امتیازی هست! من خودم فکر میکردم که 12 امتیازی باشه چون با سطح زبان 1 برای فرانسه اصلا واجد شرایط نمیشدم! ولی حالا که کارم خیلی طول کشیده فکر میکنم که رشته ام حتما 6 امتیازی یا صفر امتیازی هست!! رشته های دیمند چند امتیازی هستند؟ من لیسانس مهندسی کشاورزی و فوق لیسانس مدیریت مالی هستم و در CSQ عنوان پروفسور (مدرس) حسابداری در کالج برام قید شده!!
    ثالثا دوستانی که اخیرا رفتند مصاحبه آیا کسی خبر داره که خانوم کلمانس هنوز مصاحبه میکنه یا نه؟ آیا اصلا در ترکیه هست یا بازنشسته شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

دوستان مطلع خواهش می کنم در این تصمیمگیری بزرگ کمکم کنید. من و خانواده ام در حال گرفتن سرپرستی یک کودک 5 ساله که احتیاج به کمک دارد، هستیم. اگر بخواهیم اونو به عنوان فرزند خونده وارد پرونده مان بکنیم پروسه مهاجرتمون چقدر طولانی تر می شود؟ یا بهتره بعد از اینکه pr گرفتیم اقدام کنیم؟ آیا باید اسم بچه تو شناسناممون وارد بشه؟( هنوز براش شناسنامه گرفته نشده).......تاریخ فایل نامبرمون حدود 17 ماهه

نقل قول نوشته اصلی توسط azamjabari نمایش پست ها
    دوستان مطلع خواهش می کنم در این تصمیمگیری بزرگ کمکم کنید. من و خانواده ام در حال گرفتن سرپرستی یک کودک 5 ساله که احتیاج به کمک دارد، هستیم. اگر بخواهیم اونو به عنوان فرزند خونده وارد پرونده مان بکنیم پروسه مهاجرتمون چقدر طولانی تر می شود؟ یا بهتره بعد از اینکه pr گرفتیم اقدام کنیم؟ آیا باید اسم بچه تو شناسناممون وارد بشه؟( هنوز براش شناسنامه گرفته نشده).......تاریخ فایل نامبرمون حدود 17 ماهه
    به کبک نامه داده هزینه csq فرزند ومدارک مورد نیاز را ارایه دهید. پس از دریافت csq جدید آن را با یک نامه به فدرال بدهید. از آنجایی که هنوز خیلی به آواخر صف نزدیک نیستید . میشود گفت تاخیری ایجاد نخواهد شد. اگر بگزارید بعد از pr گرفتار اراییه تمکن مالی داخل کانادا خواهید شد. در ضمن شخصا بسیار به خاطر این عمل زیبا به شما تبریک میگویم.. در صورت نیاز به کمک با من تماس بگیرید.
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohaajer نمایش پست ها
    من چند تا سوال ساده برایم پیش اومده. اگه دوستان لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.
    اولا این فرم آپدیت چیه؟ آیا حتما باید پر بشه؟ به نظر من که آپدیت فقط شامل تعویض پاسپورت، تغییر آدرس مکاتبه ای، ارائه ی گواهی سوء پیشینه ی جدید و احیانا اعلام مسافرت به خارج از کشور میشه. یعنی شامل چیزهایی که اونا باهاش سروکار دارند. در مورد بقیه موارد فکر نمیکنم لازم به ذکر تغییرات انجام شده باشه.
    ثانیا من بالاخره نفهمیدم که رشته ام چند امتیازی هست! من خودم فکر میکردم که 12 امتیازی باشه چون با سطح زبان 1 برای فرانسه اصلا واجد شرایط نمیشدم! ولی حالا که کارم خیلی طول کشیده فکر میکنم که رشته ام حتما 6 امتیازی یا صفر امتیازی هست!! رشته های دیمند چند امتیازی هستند؟ من لیسانس مهندسی کشاورزی و فوق لیسانس مدیریت مالی هستم و در CSQ عنوان پروفسور (مدرس) حسابداری در کالج برام قید شده!!
    ثالثا دوستانی که اخیرا رفتند مصاحبه آیا کسی خبر داره که خانوم کلمانس هنوز مصاحبه میکنه یا نه؟ آیا اصلا در ترکیه هست یا بازنشسته شده؟
    سلام دوست عزيز،

شما چه شرايطي داري.

من متوجه نشدم، ميشه بگين با چه رشته اي اقدام کردين؟
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Junior Member

وکیل مان چیزی نگفت بهمون . ولی مشخص نیست دقیق چی می خواهند برای آپدیت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،

شما چه شرايطي داري.

من متوجه نشدم، ميشه بگين با چه رشته اي اقدام کردين؟
    من خودم هم نمیدونم با چه رشته ای اقدام کردم! یعنی به عنوان کارشناس سرمایه گذاری و تحلیلگر مالی اقدام کردم ولی کسی که بامن مصاحبه میکرد ظاهرا خوشش اومده که برام این شغل رو توی CSQ بنویسه! نمیدونم چرا!

Junior Member

مشکلی نداره. فقط شاید پروسه ی کاری شما یک سال بیشتر به طول بیانجامد. به نظر من الان و در شرایط فعلی این ریسک رو نکنید بهتره. شما وقتیکه اونجا مستقر شدید بهتر میتونید در مورد این مسائل تصمیم بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط azamjabari نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baahaar نمایش پست ها
    من یک مشکلی برام پیش اومده
    ما از روش سزمایه گذاری اقدام کردیم . و فایل نامبر فدرال را jun 2010 گرفتیم . 1 ماه پیش وکیلمون mail زد به سفارت آنکارا ... سفارت جوا ب داد ما 19 july از شما آپدیت خواستیم . وکیل ما دو بار mail زده که به دست ما چیزی نرسیده . الان 1 ماه گذشته از وقتی که ما اعلام کردیم که mail به دست ما نرسیده و لی سفارت نفرستاده . من خیلی نگرانم . به نظر شما چی کار باید کرد ؟
    خوب از وکیلتون بخواهید که یه تماس تلفنی بگیره و سوال کند که از چه طریقی ازتون درخواست آپدیت کردند. به هر حال اونها هم معمولا بیخودی حرف نمبزنن. اگه گفتن فرستادن پس به احتمال 90 درصد فرستادن. اگر هم فکر میکنید که وکیل شما اونطور که باید، اقدام نمیکنه اونوقت خودتون تماس بگیرید و یا براشون فاکس ارسال کنید. ضمن اینکه اصلا جواب ندادن به درخواست آپدیت منطقا خیلی مشکل ساز نخواهد بود چون وقتیکه شما جواب ندهید اونها خود به خود بر اساس اطلاعات قبلی پرونده ی شما کارهای بعدی رو انجام میدهند.

Junior Member

دوستان همگی از انتظار های طولانی به تنگ اومدید ولی پایان شب سیه سپید است...یه سوال ...بعضی ها میگن کد 130 csq کار پرونده رو جلو میندازه .بعضی ها هم میگن تنها کد 130 نیست باید مشخصه دیگه ای هم داشته باشه ...بعضی ها هم میگن فرقی نمیکنه...حالا دوستان اگه ممکنه یه جواب محکم و منطقی بدن ....تا بنده تکلیف رو بدونم....در ضمن یه خبر شنیدم ولی برام ثابت شده نیست .اونم اینه که یه صفر امتیازی اوریل 2010 مدیکال گرفته.... فف :دسامبر 2010----6 امتیازی---منتطر مدیکال

[QUOTE=itunplqst;907579]دوستان همگی از انتظار های طولانی به تنگ اومدید ولی پایان شب سیه سپید است...یه سوال ...بعضی ها میگن کد 130 csq کار پرونده رو جلو میندازه .بعضی ها هم میگن تنها کد 130 نیست باید مشخصه دیگه ای هم داشته باشه ...بعضی ها هم میگن فرقی نمیکنه...حالا دوستان اگه ممکنه یه جواب محکم و منطقی بدن ....تا بنده تکلیف رو بدونم....در ضمن یه خبر شنیدم ولی برام ثابت شده نیست .اونم اینه که یه صفر امتیازی اوریل 2010 مدیکال گرفته.... فف :دسامبر 2010----6 امتیازی---منتطر مدیکال
    با سلام
    لطفا پيگيري بفرمائيد آيا مديكال براي فايل نامبر اوريل 2010 ارسال شده يا اشتباهي در تاريخها از سوي فرستنده پيام مي باشد؟
    با تشكر و به اميد پايان انتظار براي همگان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)