صفحه 968 از 2682 نخستنخست ... 4688689189589599609619629639649659669679689699709719729739749759769779781018106814681968 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,671 تا 9,680 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Border نمایش پست ها
    به کبک نامه داده هزینه csq فرزند ومدارک مورد نیاز را ارایه دهید. پس از دریافت csq جدید آن را با یک نامه به فدرال بدهید. از آنجایی که هنوز خیلی به آواخر صف نزدیک نیستید . میشود گفت تاخیری ایجاد نخواهد شد. اگر بگزارید بعد از pr گرفتار اراییه تمکن مالی داخل کانادا خواهید شد. در ضمن شخصا بسیار به خاطر این عمل زیبا به شما تبریک میگویم.. در صورت نیاز به کمک با من تماس بگیرید.
    ممنون از لطفتون دوست عزیز، یعنی ما هرچه زودتر مدارکشو بفرستیم بهتره یا موقعی که آپدیت ازمون خواستند اینکارو بکنیم. میدونید این انتظار طولانی خیلی عذاب آوره. دیگه نمیخوام حداقل یکسال دیگه هم به خاطر این موضوع تاخیر بوخوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohaajer نمایش پست ها
    مشکلی نداره. فقط شاید پروسه ی کاری شما یک سال بیشتر به طول بیانجامد. به نظر من الان و در شرایط فعلی این ریسک رو نکنید بهتره. شما وقتیکه اونجا مستقر شدید بهتر میتونید در مورد این مسائل تصمیم بگیرید.
    شما مطمئنید اونجا مشکلاتی که border گفتند پیش نمیاد؟ چون با این وضع دلار اگه تمکن مالی بخوان خیلی سخته، یا پیدا کردن کار برای یک مهاجر تازه وارد، تا بخواهیم ثابت کنیم تمکن مالی داریم. که همه اینا کلی زمان میبره. چون ما تصمیم داشتیم برای یه مدت کوتاه پیش یه دوست بذاریم تا بعد از گرفتن pr ببریمش.

نقل قول نوشته اصلی توسط azamjabari نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون دوست عزیز، یعنی ما هرچه زودتر مدارکشو بفرستیم بهتره یا موقعی که آپدیت ازمون خواستند اینکارو بکنیم. میدونید این انتظار طولانی خیلی عذاب آوره. دیگه نمیخوام حداقل یکسال دیگه هم به خاطر این موضوع تاخیر بوخوره

هرچه زود تر بفرستید. adapt کردن جزکارهایی هست که هم فدرال و هم کبک از ما میخواهند سریع اطلاع دهیم
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

Junior Member

[QUOTE=jms;907620]
    نقل قول نوشته اصلی توسط itunplqst نمایش پست ها
    دوستان همگی از انتظار های طولانی به تنگ اومدید ولی پایان شب سیه سپید است...یه سوال ...بعضی ها میگن کد 130 csq کار پرونده رو جلو میندازه .بعضی ها هم میگن تنها کد 130 نیست باید مشخصه دیگه ای هم داشته باشه ...بعضی ها هم میگن فرقی نمیکنه...حالا دوستان اگه ممکنه یه جواب محکم و منطقی بدن ....تا بنده تکلیف رو بدونم....در ضمن یه خبر شنیدم ولی برام ثابت شده نیست .اونم اینه که یه صفر امتیازی اوریل 2010 مدیکال گرفته.... فف :دسامبر 2010----6 امتیازی---منتطر مدیکال
    با سلام
    لطفا پيگيري بفرمائيد آيا مديكال براي فايل نامبر اوريل 2010 ارسال شده يا اشتباهي در تاريخها از سوي فرستنده پيام مي باشد؟
    با تشكر و به اميد پايان انتظار براي همگان
    اوریل 2010

Junior Member

دوست عزیز منم باور نکردم ولی اوریل بود ضمنا کسی جواب سوال مارو نداد.....

ApplyAbroad Hero

دوست عزیز منم باور نکردم ولی اوریل بود ضمنا کسی جواب سوال مارو نداد.....
    دوست عزیز باید perhoriete (دیکته اش رو مطمئن نیستم) در csq تایپ شده باشه تا دیمند بشید، کد 130 برای همه تایپ میشه. موفق باشید و خوش خبر
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azamjabari نمایش پست ها
    شما مطمئنید اونجا مشکلاتی که border گفتند پیش نمیاد؟ چون با این وضع دلار اگه تمکن مالی بخوان خیلی سخته، یا پیدا کردن کار برای یک مهاجر تازه وارد، تا بخواهیم ثابت کنیم تمکن مالی داریم. که همه اینا کلی زمان میبره. چون ما تصمیم داشتیم برای یه مدت کوتاه پیش یه دوست بذاریم تا بعد از گرفتن pr ببریمش.
    ببینید تصمیم گیری با خودتونه. آپدیت کردن که مشکلی نداره. گفتم فقط کارتون طول میکشه. شما مجبور خواهید بود که یک سری مدارک در ارتباط با اثبات فرزند خواندگی ارائه بدید و بعدش هم CSQ جدید و طبیعتا هم فرایند رسیدگی به پرونده تون طولانی تر میشه. به هر حال این یک تصمیم شخصی هست ولی با تخمینی که زده میشه حدودا یکسال دیگه از اون تاریخی که الان فکر میکنید کارتون به تاخیر میافته. من خودم برای همسر و فرزند خودم اقدام نکردم چون دیدم اگه اول خودم بتونم برم اونجا مستقر بشم و شرایط رو یرای اونها فراهم کنم خیلی بهتر ازین خواهد بود که با هزینه های چند برابر در اونجا اونها رو هم با خودم ببرم تا تازه اونجا بخوام بفهمم چی به چیه! سفارت هم چندین ماه بعد از CSQ از من خواست که اگر تمایل دارم برای اونها هم اقدام کنم ولی من گفتم که فعلا ترجیح میدم که این کار رو نکنم. به هر حال یک تصمیم شخصیه. ضمن اینکه این موارد جزو موارد خاص هست. یعنی یک بخش رو میتونید با استفاده از عقل و منطق خودتون استنتاج کنید و یک بخش رو هم باید از یک وکیل آگاه سوال کنید. مثلا شما میتونید مدارکی رو ارسال کنید که فلان شخص رو به فرزند خواندگی قبول کرده اید تا این موضوع برای انها مسجل بشه ولی درخواست CSQ براش نکنید. منطقا اونها هم او را به عنوان فرزند شما خواهند شناخت و بعد از مستقر شدن در آنجا بدون معطلی زیاد کار او هم انجام حواهد شد. چون کارهای مربوط به همسر و فرزند خیلی سریع و بدون معطلی رسیدگی و انجام میشه. اثبات تمکن مالی و غیره هم برای حالتی است که فرد بخواهد کسی جز همسر و فرزند قانونی خودش رو به کانادا ببرد و یا حتی بخواد تازه با کسی ازدواج کنه.
    ویرایش توسط Mohaajer : September 17th, 2012 در ساعت 08:08 PM

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

دوستان همگی از انتظار های طولانی به تنگ اومدید ولی پایان شب سیه سپید است...یه سوال ...بعضی ها میگن کد 130 csq کار پرونده رو جلو میندازه .بعضی ها هم میگن تنها کد 130 نیست باید مشخصه دیگه ای هم داشته باشه ...بعضی ها هم میگن فرقی نمیکنه...حالا دوستان اگه ممکنه یه جواب محکم و منطقی بدن ....تا بنده تکلیف رو بدونم....در ضمن یه خبر شنیدم ولی برام ثابت شده نیست .اونم اینه که یه صفر امتیازی اوریل 2010 مدیکال گرفته.... فف :دسامبر 2010----6 امتیازی---منتطر مدیکال

اگه مقابل کد 130 نوشته باشه پرونده ایشان در اولیت قرار داره که دیمند هست درغیر اینصورت عادی هستش .پس هر کد 130 دیمند اولویت دار نیست
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

سلام
    ببخشید دوست عزیز شما بالاخره مطمئن شدید که برای اپریل مدیکال اومده ؟
    میتونید در این مورد بیشتر تحقیق کنید ؟
    مرسی

Junior Member

دوستان کمککککککککککک لطفا!!!

سلام دوستان، 2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین:

1) اگه قبل از قبولی در مصاحبه، از کشور های اروپایی تقاضای ویزای توریستی (مثل انگلیس) یا ویزای شینگن کرده باشیم و تقاضامون reject شده باشه، این موضوع رو باید اطلاع بدیم؟ بطور دقیقتر بگم:
    در قسمت 6 از فرم(IMM5669E( schedule A در بند e، این سوال پرسیده شده : "?been refused admission to,or ordered to leave, Canada or any other country" لازمه که این بند رو yes بزنیم؟ توی این سوال admission دقیقا یعنی چی؟ من یه بار سال 2007 واسه انگلیس ویزای توریستی و یه بارم 2010 واسه شینگن تقاضام رد شده.

2) اگه موقع تحویل مدارک به سفارت برای گرفتن فایل فدرال (بعد از قبولی در مصاحبه) فرم ها رو به فرانسه پر کرده باشیم، اشکالی پیش میاد اگه موقع آپدیت، فرم ها رو به انگلیسی پر کنیم؟با سپاس از راهنماییتون

رشته 6 امتیازی
    CSQ: Mars 2011
    B-file: Mars 2011

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)