صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: تجربه خرید کتاب از Amazon !

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

پیش فرض پاسخ : خرید کتاب از سایت آمازون

این سایت با قیمت بسیار مناسب کتاب های سایت های معروف رو براتون فراهم میکنه. خودم قبلا استفاده کردم:

http://elearnica.ir/

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

for what it's worth

یک سایتی در ایران هست که خرید پی دی اف میکند. من از انهااستفاده کرده ام و راضی هم بودم. سریع هستند و قیمت خوبی میدهند.

filesoo.com

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    با سلام

دوستان به چند کتاب نیاز دارم که در آمازون هستند مجموعا 125 دلار هستند ظاهرا تخفیف خوردند

راهی هست بتونم PDF اونها رو بخرم؟

اگر خیر، آیا آمازون برای بلک فرایدی تخفیف روی کتاب ها میده ؟ اگر بله تخفیفش تقریبا چند درصده؟

ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

دوستی الان پیام دادند و سوال کردند فکر کردم پاسخ را اینجا برای همه دوستان بگذارم

بلی خیلی از کتابها را با فاصله خیلی کم از انتشار میتوانند بگیرند من جندین کتاب که امسال چاپ شده اند گرفته ام

خیلی سریع هستند. چند ساعته جواب میدهند که دارند یا نه. معمولا کمتر از یک روز هم میفرستند

گاهی ولی فایل کتاب خیلی سنگین است . در حد چندصد مگ. یکبار حتی یک گیگ بود! ولی فقط گاهی.

قیمتها عمدتا بین ۱۵ تا ۴۰ هزار تومان هستند

فرمتهای دیگر هم دارند epub مثلا.

کتاب را برایتان با هزینه کمی به word تبدیل میکنند. ولی عملا کتاب از هم پاشیده میشود و خیلی کاربردی نیست.

اینها کل تجربه من بود

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

for what it's worth

یک سایتی در ایران هست که خرید پی دی اف میکند. من از انهااستفاده کرده ام و راضی هم بودم. سریع هستند و قیمت خوبی میدهند.

filesoo.com

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

پیش فرض خرید از سایت Amazon امریکا

با سلام،
    بنده می خواستم کالایی رو از آمازون آمریکا بخرم، این کار با کمی کارمزد از سمت شرکت های ایرانی انحام می شود ولی Shipping آن به ایران مشکل است و هزینه های آن تا دبی و از دبی تا تهران زیاد می شود. ممنون می شوم اگر بنده را راهنمایی کنید که خرید را چطور انجام دهم. از طرفی نمی شود به کسی که از US به Iran می آید گفت که کالا را بیاورد چرا که خودش کلی بار دارد.
    مرسی

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)