نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: دعوت به مصاحبه مجدد

پیش فرض دعوت به مصاحبه مجدد

دو روز بعد از این که کنسولگری آمریکا توی فرانکفورت گفت که پاسپورت هاتون رو برای صدور ویزا بفرستید، حالا میگن که باید برای مصاحبه مجدد بیایید فرانکفورت! به نظر شما این مصاحبه برای چیه ؟ بهشون گفتیم که گرفتن ویزای اروپا طولانیه و به ترم دیگه نمیشه رسید. باید چکار کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دعوت به مصاحبه مجدد

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    دو روز بعد از این که کنسولگری آمریکا توی فرانکفورت گفت که پاسپورت هاتون رو برای صدور ویزا بفرستید، حالا میگن که باید برای مصاحبه مجدد بیایید فرانکفورت! به نظر شما این مصاحبه برای چیه ؟ بهشون گفتیم که گرفتن ویزای اروپا طولانیه و به ترم دیگه نمیشه رسید. باید چکار کرد؟
    احتمالا به دلیل حادثه تروریستی اخیر و چون هواپیمای مزبور از آمستردام عازم دیترویت بوده .. روی متقاضیان از اروپا که اصالتا اروپایی نیستن بیشتر حساس شدن (اوباما دستور بازنگری داده و اینا هم میخوان بگن که این پروسه شروع شده). من فکر نمیکنم این پروسه این دفعه زیاد طول بکشه (دوباره clearance از اول) . اما به نظر من شما با اعتماد به نفس برید مصاحبه تا اعتماد اونا هم جلب بشه که هدف شما علمه و نه مسایل تروریستی ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    احتمالا به دلیل حادثه تروریستی اخیر و چون هواپیمای مزبور از آمستردام عازم دیترویت بوده .. روی متقاضیان از اروپا که اصالتا اروپایی نیستن بیشتر حساس شدن (اوباما دستور بازنگری داده و اینا هم میخوان بگن که این پروسه شروع شده). من فکر نمیکنم این پروسه این دفعه زیاد طول بکشه (دوباره clearance از اول) . اما به نظر من شما با اعتماد به نفس برید مصاحبه تا اعتماد اونا هم جلب بشه که هدف شما علمه و نه مسایل تروریستی ....
    ممنون از جوابتون
    احتمال داره كه همين باشه. اما هزينه سفر به اروپا واقعا كمر شكن هست و من براي يك سفر ديگه الان توانايي ندارم. ضمن اين كه اين طوري به ترم بعد هم نمي رسم. من براي سفر به آلمان از طريق آژانس مسافرتي كه به فرانسه ميرفت اقدام كردم و از فرانسه با قطار به آلمان رفتم. آلمان اين روزها خيلي بد داره ويزا ميده و اقدام مستقيم ممكنه منجر بشه رد شدن ويزاي شينگن كه برام خيلي بد هست. شايد بهتر باشه بذارم ترم ديگه از دبي يا ْآنكارا اقدام كنم!

شما چرا از اول از طریق دبی اقدام نکردید که هم نزدیکتر و هم ارزونتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arash irvin نمایش پست ها
    شما چرا از اول از طریق دبی اقدام نکردید که هم نزدیکتر و هم ارزونتر
    براي اين كه كليرسنس اروپا خيلي كوتاه تره. آنكارا و دوبي ظرفيت نداشتند. توي فرانكفورت بعد از سه هفته به من گفتند كه ويزا آماده هست. اما جاهاي ديگر خيلي بيشتر از اينها طولش ميده. در ضمن من چون فاصله تحصيلي زيادي دارم نخواستم ريسك كنم. گفتم يك ويزاي شينگن هم توي پاسم ميخوره.
    از دوستان ميخوام كه راهنمايي كنن. لطفا بحث را عوض نكنيد.

سلام
    کنسولگری فرانکفورت قبول کرد که سوالاتش رو با ایمیل بپرسه. چون بهشون گفته بودم که وقت اقدام مجدد برای ویزای آلمان رو ندارم. حالا دو هفته هست که جواب سوالات رو براشون فرستادم اما خبری نشده. مشکل اینه که من باید تا آخر هفته دیگه توی دانشگاه ثبت نام کنم. بنابراین تقریبا امکان پذیر نیست که این کار انجام بشه. از طرفی استاد بهم گفته که من برای ترم تابستون هم میتونم برم. حالا دو تا کار میتونم بکنم: یکی اینکه صبر کنم تا نتیجه ویزا بیاد. در این صورت چون الان پاسپورت ها رو براشون ارسال کرده ام، اگر ویزا صادر بشه قاعدتا من باید یک بار دیگه برای ترم بعد، برم برای ویزا اقدام کنم. راه دوم اینه که زودتر به سفارت ایمیل بزنم و بگم که میخوام دیفر کنم. در این صورت این امکان پیش میاد که دوباره بخوان که من برم آلمان که از نظر هزینه برام مقدور نیست. میخواستم نظر دوستان رو بدونم.

دوستان من 30 می مصاحبه داشتم برای ویزا f1 دوبی. دکتری کامپیوتر. الان بعد از دوهفته سفارت زنگ زد گفت برای مصاحبه مجدد بیا. کسی میدونه دلیل مصاحبه مجدد عموما چیه؟ خیلی استرس دارم اگه میشه راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)