صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 257 , از مجموع 257

موضوع: قوانین ترمیم معدل دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین ترمیم معدل دانشگاه آزاد

سلام خسته نباشید
    من از اموزش دانشگاه پرسیدم پاسخ دادن نمره ده تا دوازده حذف نمیشه و نمره ترمیمی در کارنامه ذکر میشه تنها
    اگه بخوایم برای مهاجرت ترجمه کنیم کدوم نمره ترجمه میشه؟ نمره ترمیمی یا اصلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - IAU

سلام دوستان ، من امروز از دانشگاه در مورد ترمیم معدل پرسیدم گفتن تا 8 واحد معرفی به استاد میدن ، بیشتر از 8 واحد باید ترم جدید بردارم و سر کلاس برم.
    در مورد نمره دروس هم گفتن مهم نیست که چند شدیم. هرچی باشه بازم میشه جبرانی برداشت.
    به نظرتون نمرات تو چه بازه ای رو ترمیم کنیم بهتره و چه بازه ای نیازی به ترمیم نیست و نمره خوبی محسوب میشه ؟
    10 تا 11.99
    12 تا 13.99
    14 تا 15.99
    16 تا 17.99

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanHss نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من امروز از دانشگاه در مورد ترمیم معدل پرسیدم گفتن تا 8 واحد معرفی به استاد میدن ، بیشتر از 8 واحد باید ترم جدید بردارم و سر کلاس برم.
    در مورد نمره دروس هم گفتن مهم نیست که چند شدیم. هرچی باشه بازم میشه جبرانی برداشت.
    به نظرتون نمرات تو چه بازه ای رو ترمیم کنیم بهتره و چه بازه ای نیازی به ترمیم نیست و نمره خوبی محسوب میشه ؟
    10 تا 11.99
    12 تا 13.99
    14 تا 15.99
    16 تا 17.99
    سلام ببخشید کدوم واحد هستین؟ من پرسیدم به من گفتن اخیران قانون عوض شده تا 4 واحد بیشتر نمیشه ترمیم جهت معرفی به استاد برداشت مگر به صورت یک ترم عادی.

و یه سوال دیگه اگر یه درسی رو ترم قبلش افتاده باشیم میتونیم همزمان هم جهت ترمیم معدل واحد برداریم هم جهت ترمیم معدل؟ (همه هم معرفی به استاد) من یه ریاضی داشتم که افتادم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط mosiobahmani نمایش پست ها
    سلام ببخشید کدوم واحد هستین؟ من پرسیدم به من گفتن اخیران قانون عوض شده تا 4 واحد بیشتر نمیشه ترمیم جهت معرفی به استاد برداشت مگر به صورت یک ترم عادی.

و یه سوال دیگه اگر یه درسی رو ترم قبلش افتاده باشیم میتونیم همزمان هم جهت ترمیم معدل واحد برداریم هم جهت ترمیم معدل؟ (همه هم معرفی به استاد) من یه ریاضی داشتم که افتادم.
    من شهرستان هستم
    به نظرم تو دانشگاه آزاد داره یه مقدار نسبت به این مسائل سلیقه ای برخورد میشه. شاید دلیلش عدم آگاهی کارکنان باشه، نمیدونم
    چون اون خانومی که شماره دانشجویی من رو وارد سیستم کرد که نمراتم رو پرینت بگیره فکر میکرد نمرات باید تو بازه ی خاصی باشن که بشه جبرانی گرفت، همون موقع اتفاقی مافوقش وارد اتاق شد و گفت نه مشکلی نداره، هر نمره ای گرفته باشه(قبولی) میتونه ترمیم معدل برداره!
    در مورد سوال دومتون بعید میدونم بشه چون حتما باید تمام دروس پاس شده باشن و نمرات وارد کارنامه شده باشه.
    بازم از چند نفر تو دانشگاهتون بپرسین بهتره، از کارمند به کارمند دیگه قوانین و مقررات و آیین نامه دانشگاه میتونه کاملاً متفاوت باشه. اصرار کنید شاید قبول کنن.

سلام
    امکان ترمیم معدل برای کسانی که سالها پیش فارغ التحصیل شدن هست ؟

Junior Member

سوال من اینه که آیا برای کسانی که سالها پیش فارغ التحصیل شدن هم آیا این ترمیم معدل امکان پذیر هست یا خیر. ممنون میشم اگر کسی بدونه کمک کنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط GelaD نمایش پست ها
    سوال من اینه که آیا برای کسانی که سالها پیش فارغ التحصیل شدن هم آیا این ترمیم معدل امکان پذیر هست یا خیر. ممنون میشم اگر کسی بدونه کمک کنه!
    من تا الان راهی برای این موضوع ندیدم!
    ظاهرا پرونده سال های گذشته کلا بسته است.
    بگفت :آنجا به صنعت در چه کوشند؟
    بگفت :چینی خرند و نفت فروشند...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)