نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: استفاده از آدرس ایران برای حساب بانکی آمریکایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - صنعتی شریف

پیش فرض استفاده از آدرس ایران برای حساب بانکی آمریکایی

با سلام و ادب خدمت دوستان،

من بک سال آمریکا با ویزای j زندگی کردم. تو اون مدت حساب بانکی ساختم توی یه بانک کوچیک (کردیت یونیون بود) و کردیت/دبیت داشتم و هنوز دارم. حالا که برگشتم ایران، آدرسم توی اون بانک رو تغییر دادم به خونه‌ی دوستم تو امریکا تا کردیت/دبیت کارت‌های جدید برن اونجا. از وقتی که تو ایران بودم یکی دو بار هم از کردیتم استفاده کردم برای خرید بلیت هواپیمای خارجی و حساب آمازون و ... .

سوالی که دارم اینه که
    ۱. اولا کار درست چیه؟ آدرس ایرانم رو بدم؟ چون توی پیج آدرس، کشور ایران رو هم داره و میشه داد. یا نه بذارم آدرس یکی از دوستان توی آمریکا باشه؟

۲. اگر آدرس ایران رو بدم، حساب بسته میشه؟‌ می‌تونم دیگه خرید بلیت هواپیما کنم؟
    ۳. اگر آدرس دوستم تو امریکا رو بدم، مشکلی بعدا برای گرفتن ویزا و سفر مجدد به آمریکا پیش نمیاد؟ مثلا بگن honest نبودی و اینا؟

خیلی ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این مورد دارید یا تجربه‌ای به این شکل کمک کنید.
    با سپاس فراوان.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : استفاده از آدرس ایران برای حساب بانکی آمریکایی

چون بانك كوچيكه احتمالا هيچ اتفاقي نميفته اما خوب احتمالش هم هست كه حساب رو ببندن
    اگر دوستتون مشكلي نداره از ادرسش استفاده كنيد بهترين راه همونه

نه ربطي به ويزا نداره، ديگه اونقدر ها هم به هم وصل نيستن اين سيستم ها به اضافه اينكه honest بودن در مورد سوالاتي هست كه تو فرم ويزا پرسيده ميشه
    ادرس خونه واسه بانك ربطي نداره به اونا،
    بين شماست و بانك
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : استفاده از آدرس ایران برای حساب بانکی آمریکایی

سلام دوست عزیز

سوالی که دارم اینه که
    ۱. اولا کار درست چیه؟ آدرس ایرانم رو بدم؟ چون توی پیج آدرس، کشور ایران رو هم داره و میشه داد. یا نه بذارم آدرس یکی از دوستان توی آمریکا باشه؟

منهم فکر میکنم از ادرس ایران استفاده نکنید. الان شرایط طوری شده که برای کوچکترین موارد واقعا پیش پا افتاده بچه های ایرانی رسما مورد تبعیض واقع میشوند. کمترین همین خطر بستن حساب است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hadianh نمایش پست ها
    با سلام و ادب خدمت دوستان،

من بک سال آمریکا با ویزای j زندگی کردم. تو اون مدت حساب بانکی ساختم توی یه بانک کوچیک (کردیت یونیون بود) و کردیت/دبیت داشتم و هنوز دارم. حالا که برگشتم ایران، آدرسم توی اون بانک رو تغییر دادم به خونه‌ی دوستم تو امریکا تا کردیت/دبیت کارت‌های جدید برن اونجا. از وقتی که تو ایران بودم یکی دو بار هم از کردیتم استفاده کردم برای خرید بلیت هواپیمای خارجی و حساب آمازون و ... .

سوالی که دارم اینه که

۲. اگر آدرس ایران رو بدم، حساب بسته میشه؟‌ می‌تونم دیگه خرید بلیت هواپیما کنم؟
    ۳. اگر آدرس دوستم تو امریکا رو بدم، مشکلی بعدا برای گرفتن ویزا و سفر مجدد به آمریکا پیش نمیاد؟ مثلا بگن honest نبودی و اینا؟

خیلی ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این مورد دارید یا تجربه‌ای به این شکل کمک کنید.
    با سپاس فراوان.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)