صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: برنامه لاتاری سال 2021 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2021)

پیش فرض برنامه لاتاری سال 2021 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2021)

ثبت نام برنامه لاتاری ۲۰۲۱ از تاریخ " پنج شنبه ۲ اکتبر" تا " چهارشنه ۵ نوامبر" لینک ثبت نام:https://www.dvlottery.state.gov/ هیچ لینک دیگری اعتبار ندارد و ثبت نام رایگان است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - گرایش رباتیک (MSC)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2021 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2021)

سلام بر دوستان والله من الان 5 6 سال ثبت نام می کنم ولی هیچ وقت قبول نشدم امسال دوباره ثبت نام کردم آیا قبول شدن در لاتاری شرایط می خواد یا کاملا شانسی و بر حسب قرعه کشی هستش ؟ منم می خوام قیول شمممممممممم

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2021 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2021)

نقل قول نوشته اصلی توسط khani نمایش پست ها
    سلام بر دوستان والله من الان 5 6 سال ثبت نام می کنم ولی هیچ وقت قبول نشدم امسال دوباره ثبت نام کردم آیا قبول شدن در لاتاری شرایط می خواد یا کاملا شانسی و بر حسب قرعه کشی هستش ؟ منم می خوام قیول شمممممممممم
    قبول شدن شرایط نمیخواد. شانسیه
    ولی الان قبول بشید هم ویزا نمیدن. تا وقتی قانون تراول بن ترامپ هست. من 2019 قبول شدم
    الان فقط دانشحویی میدن

یکی از تفاوت های لاتاری امسال. سالهای گذشته ظاهرا اطلاعات پاسپورت لازمه نبوده. اما امسال باید حتما پاسپورت باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    قبول شدن شرایط نمیخواد. شانسیه
    ولی الان قبول بشید هم ویزا نمیدن. تا وقتی قانون تراول بن ترامپ هست. من 2019 قبول شدم
    الان فقط دانشحویی میدن
    یعنی تا وقتی ترامپ هست شرکت کردن تو لاتاری هیچ فایده ای نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1363 نمایش پست ها
    یعنی تا وقتی ترامپ هست شرکت کردن تو لاتاری هیچ فایده ای نداره؟
    سال دیگه است قرعه کشی و ویزا هم شاید بیشتر طول بکشه جریانش اگه اسم آدم در بیاد و تا اون موقع شاید قانون عوض شده باشه. انتخابات هم که سال دیگه است و رییس جمهور عوض میشه. اینکه مجانیه آدم نباید شانس اش رو از دست بده به خاطر احتمالات. معلوم نیست چی میشه

دوست عزیز، 4500 نفر ایرانی در سال قبول میشن و نزدیک 900 هزار نفر ایرانی شرکت می کنن، یعنی شما نیم درصد شانس دارید برنده بشید. به عبارتی 200 سال شرکت کنید باید حتماً برنده بشید. 5 سال شرکت کردید و نشدید، 195 سال دیگه شرکت کنید و اگر جواب منفی بود میشه راجع بهش صحبت کرد!!

در ضمن هیچ آیتمی طبق ادعای دولت آمریکا در برنده شدن دخیل نیست و فقط باید مدرک دیپلم و بالاتر داشته باشید و بالای 18 سال سن داشته باشید تا بتونید در قرعه کشی شرکت کنید. برای گرفتن گرین کارت سالها در آمریکا مردم به هر آب و آتیشی میزنن، اگر به همین راحتی پر کردن یک صفحه فرم بود که همه می اومدم لاتاری گرین کارت می گرفتن!
    انشالله برنده میشی، ولی در جریان باش به خاطر قانون منع ورود اتباع شش کشور عمدتاً مسلمان که ترامپ گذاشته، کمتر از 5 درصد برنده های پارسال موفق شدن ویزا بگیرن و بیان آمریکا گرین کارتشون رو بگیرن.
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

سلام دوستان اگر من بخوام با مادرم برم به چه صورت بايد ثبت نام كنيم؟ چون من بالاي 21 سال هستم بايد جدا ثبت كنم و مادرم هم جدا؟ خوب در اين صورت اگر اسم يك نفر دربياد نميونم با مادرم برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط artemismine نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر من بخوام با مادرم برم به چه صورت بايد ثبت نام كنيم؟ چون من بالاي 21 سال هستم بايد جدا ثبت كنم و مادرم هم جدا؟ خوب در اين صورت اگر اسم يك نفر دربياد نميونم با مادرم برم؟
    نه. اگر این یکیتون در اومد فقط همون یه نفر می‌تونه بره.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

دوستان در مورد عکس لاتاری سوالی داشتم که اگر روی لباس شخص نوشته ای باشه حالا هر چیزی ایا شرایط عکس رو نقض میکنه یا داشتن نوشته روی لباس مسئله ای نیستش ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)