صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: برنامه لاتاری سال 2021 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2021)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2021 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2021)

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    تا زمانی که متغیر ثانویه ای دخیل نباشه که به نمونه وزن دهی کنه، هیچ فرقی نمیکنه شما 200 بار شرکت کنی یا 200 نفر یک بار شرکت کنند. در هر دو صورت به احتمال زیاد یک بار برنده خواهیم داشت.
    این دو حالت یکسان نیستند. اگر 200 نفر شرکت کنندبطور متوسط یکی شون برنده خواهد شد (ولی معلوم نیست کدامشان). اگر یکنفر 200 بار شرکت کند احتمال برنده شدنش 200^(0.995)-1 = 63% است.
    تفاوت این دو حالت اینست که در حالت اول شما نفر بنده را مشخص نمیکنید ولی در حالت دوم شانس یک نفر مشخص را محاسبه میکنید.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2021 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2021)

عمر مفید انسان رو هم البته باید در نظر گرفت نسبت به کلیه افرادی که ( هر کدوم چند بار ) شرکت میکنند
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط khani نمایش پست ها
    سلام بر دوستان والله من الان 5 6 سال ثبت نام می کنم ولی هیچ وقت قبول نشدم امسال دوباره ثبت نام کردم آیا قبول شدن در لاتاری شرایط می خواد یا کاملا شانسی و بر حسب قرعه کشی هستش ؟ منم می خوام قیول شمممممممممم
    سلام والا من امسال شرکت نکردم یعنی انداختم روز اخر اینقد سایت شلوغ بود که نشد ثبت نام کنم ولی من جزو برندگان سال قبل 2020 هستم مدارکمم ایمیل کردم منتظر وقت سفارتم ولی همونجور که دوستان گفتن و منم پرسجو کردم مگه خانواده درجه 1 اونجا داشته باشی که بهت ویزا بدن در غیر اینصورت فقط هزینه میکنی الکی میری سفارت و اخرم ردت میکنن من اگه شرایط همینجور باشه اصلا نمیرم برای مصاحبه چون حساب کردم چون خانواده سه نفره هستیم تقریبا نزدیک 70 میلیون هزینمون میشه که اصلا ارزش نداره ... اره اگه 5 سال پیش بود ارزش داشت هر هزینه ای و بکنی
    پس زیاد ناراحت نشوووو
    ویرایش توسط mehrdad_m : November 20th, 2019 در ساعت 02:28 AM دلیل: اشتباه تایپی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    اتفاقاً با شبیه سازی می بینید که اگر 10000 بار در یک بازی با یک درصد شانس شرکت کنید نزدیک به 100 بار برنده میشید و هرمقدار دفعات بازی رو زیاد کنید، این عدد به یک درصد نزدیکتر میشه. اتفاقاً یکی از بی خطرترین و مطمئن ترین مشاغل دنیا کازینو هستش و در تاریخ هیچ کازینوای ورشکست نشده چون تمامی بازی ها طوری طراحی شدن که برنده شدن کازینو در تعداد دفعات بازی جوری باشه که علاوه بر هزینه های کازینو، سود قابل ملاحظه ای هم براشون داشته باشه!!!
    تا زمانی که متغیر ثانویه ای دخیل نباشه که به نمونه وزن دهی کنه، هیچ فرقی نمیکنه شما 200 بار شرکت کنی یا 200 نفر یک بار شرکت کنند. در هر دو صورت به احتمال زیاد یک بار برنده خواهیم داشت.
    اون Gambler's Fallacy هم که فرمودید اینه که شانس طرف در برد خیلی کمتر از باختشه و باخت براش هزینه داره. 200 دفعه بازی می کنه، 199 دفعه هر بار 10 دلار می بازه که یک بار 1000 دلار ببره. عملاً 1990 دلار می بازه که 1000 دلار ببره!!!! اون 990 دلار هم میشه سود کازینو!!! ولی شما لاتاری رو ببازی چیزی از دست نمیدی! باز هم میگم، 200 دفعه شرکت کنی به احتمال خیلی بالا برنده میشی. اگر خواستی برای 1000 نفر ثبت نام کن تا ببینی حدود 5تاشون حتماً برنده میشن. این تعداد رو هم زیاد کن تا برنده هات به نیم درصد نزدیک بشن و نهایت 900 هزار نفر رو ثبت نام کن تا 4500تاشون ببرن!
    موافقم من کلا دوبار شرکت کردم .. پارسال (2020) و سال قبلش (2019) که سال پیش اسمم در اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSANBLUE نمایش پست ها
    موافقم من کلا دوبار شرکت کردم .. پارسال (2020) و سال قبلش (2019) که سال پیش اسمم در اومد
    شما مصاحبه رفتید؟ ویزا تونستین بگیرین؟

Junior Member

سلام دوستان.کسی اینجا هست (یا از دوستان و آشناهاش) که آمریکا فامیل درجه یک داشته باشه و بهش ویزا داده باشن؟

اعلام نتایج لاتاری به خاطر کرونا تا ماه June به تأخیر افتاد.

منبع: توئیتر وزارت امور خارجه آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط khani نمایش پست ها
    سلام بر دوستان والله من الان 5 6 سال ثبت نام می کنم ولی هیچ وقت قبول نشدم امسال دوباره ثبت نام کردم آیا قبول شدن در لاتاری شرایط می خواد یا کاملا شانسی و بر حسب قرعه کشی هستش ؟ منم می خوام قیول شمممممممممم

من از زیر مجموعه همسرم بعد از 4 سال قبول شدیم امسال.برامون دعا کنید که همه چیز اوکی بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSANBLUE نمایش پست ها
    سلام والا من امسال شرکت نکردم یعنی انداختم روز اخر اینقد سایت شلوغ بود که نشد ثبت نام کنم ولی من جزو برندگان سال قبل 2020 هستم مدارکمم ایمیل کردم منتظر وقت سفارتم ولی همونجور که دوستان گفتن و منم پرسجو کردم مگه خانواده درجه 1 اونجا داشته باشی که بهت ویزا بدن در غیر اینصورت فقط هزینه میکنی الکی میری سفارت و اخرم ردت میکنن من اگه شرایط همینجور باشه اصلا نمیرم برای مصاحبه چون حساب کردم چون خانواده سه نفره هستیم تقریبا نزدیک 70 میلیون هزینمون میشه که اصلا ارزش نداره ... اره اگه 5 سال پیش بود ارزش داشت هر هزینه ای و بکنی
    پس زیاد ناراحت نشوووو
    چجوری حساب کردی 70 تومن شد؟؟!! پول ویزا که 330 دلاره میشه حدودا 6 تومن نفری. کارای چکاپ پزشکی رو هم اگه اونجا انجام بدی میشه تقریبا نفری 3 تومن. بقیه شو چجوری حساب کردی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط number47 نمایش پست ها
    چجوری حساب کردی 70 تومن شد؟؟!! پول ویزا که 330 دلاره میشه حدودا 6 تومن نفری. کارای چکاپ پزشکی رو هم اگه اونجا انجام بدی میشه تقریبا نفری 3 تومن. بقیه شو چجوری حساب کردی؟
    از هفتاد تومن هم بیشتر میشه برای سه نفر که پول کمی نیست. شما بزار بالای صد تومن چون:
    برای گرفتن ویزای لاتاری با هزینه هواپیما و اگر مثلا کشور ویزاداری باشه هزینه ویزا و هتل و خورد و خوراک و عوارض خروج و کلی هزینه های دیگه به علاوه حالا در صورت قبولی ویزا بازم همین هزینه ها اینبار بیشتر برای مسیر طولانی تر راحت میشه 100 تومن شما فقط بلیط هواپیما بگیری برای آمریکا نفری نزدیک 20 تومن رو شاخشه.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)