صفحه 9 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 281

موضوع: خروج از کشور برای گذراندن دورۀ کارشناسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

پیش فرض پاسخ : آيا ميتوان براي كارشناسي از كشور خارج شد؟

اول خیلی ممنونم از همه دوستان بخاطر کمک ها و پیشنهاد هاشون، ولی باید بگم که متاسفانه این راه که پیشنهاد میکنین به هیچ وجه برای من عملی نیست، من کلی کار دارم که قبل از رفتن باید انجام بدم یعنی خلاصش رو بگم زود تر از تابستون نمیتونم برم. پس با این حساب فکر نمیکنم گزینه سومی وجود داشته باشه (به جز اینکه تشریف ببرم سربازی!!!) تنها راه باقیمونده وثیقه اس، اینطور نیست؟؟
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

Junior Member limoosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی جراحی

Question پاسخ : آيا ميتوان براي كارشناسي از كشور خارج شد؟

دوستان بالاخره این قانون تصویب شد یا نه؟؟

هر کس خبر موثقی داره لطفا جواب بدهد.
    مرسی

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

دوست عزیز من این قانون رو بارها حوندم ولی خیلی موثر نبود

4-4: قانون اعزام دانشجو به خارج:
    اولاً صرفاً دانش آموختگان مقطع كارشناسي ، با رعايت ساير شرايط اين قانون مجاز به خروج از كشور براي ادامه تحصيل هستندكه با درخواست خروج از كشور از سوي وزارت علوم يا بهداشت و درمان، صدور معافيت تحصيلي براي آنان در دستور كار سازمان وظيفه عمومي قرار ميگيرد.
    ضمنا در رابطه با مورد فوق رعايت نكات ذيل الزامي است:
    1. مشمول بايد فاقد غيبت باشد.
    2. تاريخ پذيرش در دانشگاه خارج از كشور مشخص شده باشد و به هنگام آغاز تحصيل حداكثر يك سال از تاريخ مجوز خروج از كشور، نگذشته باشد.
    3. ظرف مدت يكسال پس از صدور مجوز خروج از كشور ، شروع به تحصيل آنها به سازمان وظيفه عمومي ناجا اعلام شود.
    4. مشمول در همان رشته ، دانشگاه و كشوري كه مجوز صادر شده است تحصيل خود را آغاز نمايد.

Junior Member

سلام
    من در حال تحصیل در دانشگاه (کارشناسی) هستم. می خواستم بدونم اگر پذیرش داشته باشم می تونم معافیت بگیرم یا نه؟مدرک معادل ندارم و باید از 0 شروع کنم.

توضیح: دوست عزیز از ارسال پست پینگیلیش خودداری نماییدودر صورت تکرار پست شما حذف و با جریمه روبرو خواهید شد.
    ویرایش توسط ali-composite : April 7th, 2010 در ساعت 08:37 AM

Junior Member

با سلام و تشکر از پست های مفید دوستان عزیز
    من دانشجوی کارشناسی هستم و اینطور که به نظر می رسه تنها راهم برای خروج و ادامه تحصیل وثیغه برای سفر تحقیقاتی و ... و یک بار هم از همین راه خارج شدم فکر نکنم 2باره مشکلی ایجاد شه ...
    فقط سوال من اینه که بعد از خروج خب وثیغه 5 میلیونی که می پره ولی بعدش باید چیکار کنم ؟ کی می تونم برای معافی اقدام کنم چون با این اوضاع سرباز فراری محسوب می شم دیگه ؟ تا چند سال نمی تونم به کشور سفر کنم ؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط starsfury نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از پست های مفید دوستان عزیز
    من دانشجوی کارشناسی هستم و اینطور که به نظر می رسه تنها راهم برای خروج و ادامه تحصیل وثیغه برای سفر تحقیقاتی و ... و یک بار هم از همین راه خارج شدم فکر نکنم 2باره مشکلی ایجاد شه ...
    فقط سوال من اینه که بعد از خروج خب وثیغه 5 میلیونی که می پره ولی بعدش باید چیکار کنم ؟ کی می تونم برای معافی اقدام کنم چون با این اوضاع سرباز فراری محسوب می شم دیگه ؟ تا چند سال نمی تونم به کشور سفر کنم ؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید
    معافی؟کدام معافی رو می فرمایید؟شما بعد از اینکه وثیقه بپره دیگه به قول خودت فراری هستی.برات معافیت تحصیلی صادر نمیشه که.اگرم به ایران برگردی دیگه تا سربازیتو نری نمیتونی خارج بشی.در واقع تا درست تموم بشه باید وایستی همونجا.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    معافی؟کدام معافی رو می فرمایید؟شما بعد از اینکه وثیقه بپره دیگه به قول خودت فراری هستی.برات معافیت تحصیلی صادر نمیشه که.اگرم به ایران برگردی دیگه تا سربازیتو نری نمیتونی خارج بشی.در واقع تا درست تموم بشه باید وایستی همونجا.
    سوالم همینه ... وقتی برم و درسمو تموم کنم یعنی چند سال اونجا باشم بعدش می تونم برای خرید سربازی اقدام کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط starsfury نمایش پست ها
    سوالم همینه ... وقتی برم و درسمو تموم کنم یعنی چند سال اونجا باشم بعدش می تونم برای خرید سربازی اقدام کنم ؟
    یه نگاهی به این تاپیک بنداز دوست من:http://www.applyabroad.org/forum/sho...ز-ایران!!!
    I am not in this site anymore.Alireza

پیش فرض پاسخ : وضعیت خاص _ پذیرش "کارشناسی" _ مشکل خروج بالای 18 ساله‌ها

من متولد بهمن 1369 هستم و الان دارم پيش دانشگاهي ميخونم و ميخوام پاسپورت بگيرم براي خروج از كشور براي كارشناسي برم مالزي آيا من الان غيبت خوردم؟ و اگه آره بايد چي كار كنم؟ تو رو خدا راهنماييم كنيد. چجوري بايد پاس بگيرم ؟ به صورت زيارتي چجوريه؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وضعیت خاص _ پذیرش "کارشناسی" _ مشکل خروج بالای 18 ساله‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1990 نمایش پست ها
    من متولد بهمن 1369 هستم و الان دارم پيش دانشگاهي ميخونم و ميخوام پاسپورت بگيرم براي خروج از كشور براي كارشناسي برم مالزي آيا من الان غيبت خوردم؟ و اگه آره بايد چي كار كنم؟ تو رو خدا راهنماييم كنيد. چجوري بايد پاس بگيرم ؟ به صورت زيارتي چجوريه؟
    شما نمی توانی از کشور خارج شی باید یا کارت سربازی یا معافی داشته باشی
    شما الان مشمول هستی و باید بری سربازی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)