صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: آیا میشه پسوندو حذف کرد ؟؟؟

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض آیا میشه پسوندو حذف کرد ؟؟؟

سلام دوستان
    آیا میشه پسوند فامیلی رو حذف کرد یعنی کلا موقع اپلای کردن یا موقع ثبتنام امتحان تافل یا موقع پاسورد گرفتن و یا موقع ترجمه مدرک تحصیلی پسوند را حذف کرد ؟؟؟

کسی تجربه ای داره ؟
    کسی اطلاعاتی داره ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : آیا میشه پسوندو حذف کرد ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا میشه پسوند فامیلی رو حذف کرد یعنی کلا موقع اپلای کردن یا موقع ثبتنام امتحان تافل یا موقع پاسورد گرفتن و یا موقع ترجمه مدرک تحصیلی پسوند را حذف کرد ؟؟؟

کسی تجربه ای داره ؟
    کسی اطلاعاتی داره ؟؟؟
    سلام

اگر قصد چنین کاری داری، اول باید بطور رسمی‌ تو ثبت احوال و تو شناسنامه و کارت ملی‌ این تغییر ایجاد کنی‌. در ضمن در نظر بگیر که تمامی مدارکتون (تا حالا) با پسوند بوده. در موردتافل هم بر اساس پاسپورتتون بررسی‌ می‌شه در روز امتحان...در کلّ، این کار غیر قانونی‌ مگر اینکه به صورت رسمی‌ انجام بشه.
    ویرایش توسط hashem.Zarafat : January 2nd, 2010 در ساعت 11:59 AM دلیل: املا
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

Exclamation پاسخ : آیا میشه پسوندو حذف کرد ؟؟؟

سلام دوستان

کسی تجربه ای داره ؟
    کسی اطلاعاتی داره ؟؟؟
    دوست عزیز
    پیشنهاد نمی شود این کار را انجام دهید دلیلش هم این است به هیچ وجه از دست این پسوند رهایی نخواهید یافت و همیشه در فرم ها باید نام فامیلی قبلیتان را ذکر کنید. صفحه سوم شناسنامه ی شما قید خواهد شد که پسوند فامیلی شما حذف شده است و هرجایی که در ایران مراجعه می کنید باید یک کپی هم از صفحه ی سوم بگیرید. پس همانطور که می بینید با آنکه فامیلی شما تغییر خواهد یافت منتها از دست آن راحت نخواهید شد. فقط نسل بعدی شما آن هم به شرط اینکه شما قبل از به دنیا آمدن فرزندانتان این کار را کرده باشید از دست پسوند رهایی خواهند یافت.
    به هر حال اگر تصمیم به حذف پسوند گرفته اید باید از ثبت احوال شروع کنید. یعنی تغییر شناسنامه

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Smile پاسخ : آیا میشه پسوندو حذف کرد ؟؟؟

سلام دوستان

کسی تجربه ای داره ؟
    کسی اطلاعاتی داره ؟؟؟
    منم همین مشکل رو دارم ولی پس از بررسی فراوان به این نتیجه رسیدم که با حذف کردن پسوند، نه تنها مشکلات فعلیم کم نمیشه، بلکه زیادتر هم میشه!
    ویرایش توسط halandoon : January 2nd, 2010 در ساعت 12:42 PM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

اره من هم موافقم که پسوند حتما باید ذکر بشه اون خارجی که نمیفهمه پسوند چیه فکر میکنه کلکی در کاره.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

توی فرم های آنلاین پذیرش ، رزومه و ... پسوند رو هم باید حتما ذکر بشه ؟ مثلا در فرم پذیرش اگر پسوند رو ننویسیم بعدا مشکلی بوجود میاد ؟
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    توی فرم های آنلاین پذیرش ، رزومه و ... پسوند رو هم باید حتما ذکر بشه ؟ مثلا در فرم پذیرش اگر پسوند رو ننویسیم بعدا مشکلی بوجود میاد ؟
    سعی کن همون چیزی که پاسپورت داری همون رو بنویسی. اگر I20 صادر کنن از روی همون اسمیه که در فرمها تایپ کردی (مگر اسکن پاسپورت رو بخوان) و در سفارت اگر چیزی که روی I20 هست با پاسپورتت دقیقا یکی نباشه نه برای خودت جالبه نه آفیسر.

من پاسپورتم رو با نام Daniel گرفته ام ... اما چندتا certificate دارم که اسمم رو Danial زده ... به نظر شما دیگه نمی تونم از این ها جایی استفاده کنم؟ در نام خانوادگیم هم چنین تغییراتی هست ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    من پاسپورتم رو با نام Daniel گرفته ام ... اما چندتا certificate دارم که اسمم رو Danial زده ... به نظر شما دیگه نمی تونم از این ها جایی استفاده کنم؟ در نام خانوادگیم هم چنین تغییراتی هست ...
    do not worry about that
    there are allways differnt variation of names

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نمیشه قبل اقدام به اپلای(قبل ثبت نام تافل و ... و پاسبورد و ... )اقدام کرد؟؟

فقط تو ترجمه مدارک شناسنامه ببریم؟؟

این مشکل منم هستش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)