نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مغایرت نام خانوادگی در پاسپورت و مدارک تحصیلی (فاصله)

پیش فرض مغایرت نام خانوادگی در پاسپورت و مدارک تحصیلی (فاصله)

سلام دوستان وقت بخیر
    من به یک مشکل بر خوردم میخوام ببینم کسی مشابه من بوده که منو راهنمایی کنه؟
    من نام خانوادگی ام در پاسپورت با نام خانوادگی ام در مدارکی تحصیلی که ترجمه کردم یک (فاصله) فرق داره. مشکل میس اسپلینگ نداره. احمدپور و احمد پور رو در نظر بگیرید.
    من مدارک تحصیلیم رو فرستادم کانادا و موسسه وس هم ارزیابی کرده با نام "احمدپور" ولی پاسپورتم و مدرک زبانم بصورت "احمد پور" هست. یکبار هم به ترکیه سفر کردم با همین پاسپورت.
    حالا میخوام ببینم باید چیکار کنم؟ باید پاسپورت تعویض کنم؟ اگه پاسپورت تعویض کنم اونوقت سفارت کانادا travel history رو چک نمیکنه که بگه یک بار با پاسپورت با نام "احمد پور" به ترکیه سفر کردی و الان پاسپورت شما "احمدپور" هست؟

ممنون
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : مغایرت نام خانوادگی در پاسپورت و مدارک تحصیلی (فاصله)

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من نام خانوادگی ام در پاسپورت با نام خانوادگی ام در مدارکی تحصیلی که ترجمه کردم یک (فاصله) فرق داره. مشکل میس اسپلینگ نداره. احمدپور و احمد پور رو در نظر بگیرید.
    من مدارک تحصیلیم رو فرستادم کانادا و موسسه وس هم ارزیابی کرده با نام "احمدپور" ولی پاسپورتم و مدرک زبانم بصورت "احمد پور" هست. یکبار هم به ترکیه سفر کردم با همین پاسپورت.
    حالا میخوام ببینم باید چیکار کنم؟ باید پاسپورت تعویض کنم؟ اگه پاسپورت تعویض کنم اونوقت سفارت کانادا travel history رو چک نمیکنه که بگه یک بار با پاسپورت با نام "احمد پور" به ترکیه سفر کردی و الان پاسپورت شما "احمدپور" هست؟

ممنون
    خیر هیچ مشکلی نداره. من تفاوت اسپل داشتم در پاسپورت قبلی و کنونیم و اصلا مشکلی نبود.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

منهم فکر میکنم هیچ مشکلی پیش نیاید و نگران نباشید و تعویض پاسپورت و ... لازم نیست.

موفق باشید

سلام دوستان وقت بخیر

ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط dalhosie نمایش پست ها
    خیر هیچ مشکلی نداره. من تفاوت اسپل داشتم در پاسپورت قبلی و کنونیم و اصلا مشکلی نبود.
    یعنی میفرمایید دانشگاه گیر نمیده بگه چرا سرتیفیکیت های شما با "احمدپور" هست ولی توی پاسپورت "احمد پور" هستید؟

من فقط مدارک تحصیلیم رو با "احمدپور" فرستادم دیگه هرچی مدارک دارم متناسب با اسم درون پاسپورتم هست. یعنی مشکلی نیست دیگه؟
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

شما محمود پور هم ببري احتمالا متوجه نشن ديگه يه فاصله كه اين حرفا رو نداره
    اصلا نگران نباش
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

منهم مثل دوستمان فکر میکنم اصلا حتی متوجه نشوند چه برسد به اینکه بخواهند ایراد بگیرند. ذهنتان را آزاد کنید کارهای مهمتری سرراه شماست

پایدار باشید

یعنی میفرمایید دانشگاه گیر نمیده بگه چرا سرتیفیکیت های شما با "احمدپور" هست ولی توی پاسپورت "احمد پور" هستید؟

من فقط مدارک تحصیلیم رو با "احمدپور" فرستادم دیگه هرچی مدارک دارم متناسب با اسم درون پاسپورتم هست. یعنی مشکلی نیست دیگه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)