صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: نتایج پذیرش در گرایش های مختلف عمران در سال 2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج Construction Engineering and Management - مدیریت پروژه و ساخت (عمرا

آقا اگر خبری از Construction Management شد به ما هم بگین لطفاً

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج Construction Engineering and Management - مدیریت پروژه و ساخت (عمران)

نقل قول نوشته اصلی توسط NavidF
    سلام دوستان -

من آدرس گروه را از دوستم که الان ایرانه گرفتم و این اولین پیغام من هست. امسال برای این دانشگاهها و رشته ها Apply کردم:

1 Stanford Construction Management
    2 U. of Alabama Construction Management
    3 PennState Construction Management
    4 Georgia Tech Building Construction
    5 Univ. of Florida Building Construction
    6 Carnegie Mellon Construction Management
    7 UC Berkeley Engineering and Project Management
    8 Purdue University Construction Management
    9 UIUC Construction Management
    10 USC Construction Management
    11 Texas A&M Construction Management

میخواستم ببینم که آیا کسی Apply کرده و آیا کسی خبر قبول یا رد دریافت کرده یا نه؟

راستی من 3 تا جای دیگه هم apply کردم که تو پست دیگه مینویسم.

ممنوون. نوید

جواب اونها هم اومده؟ بد نیست به ما هم بگی

Junior Member

پیش فرض انرژی یا تکنولوژی ساخت؟

دوستان سلام.به نظر شما پذیرش گرفتن به همراه بورس در کدوم یکی از شاخه های :انرژِی، تکنولوژی یا مدیریت پروژه امکان پذیر تره؟در رابطه با بازار کار چطور؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج Construction Engineering and Management - مدیریت پروژه و ساخت (عمران)

سلام آقای نوید.
    من با یکی از اساتید این دانشگاه (PennState Construction Management )ارنباط برقرار کردم و جواب :
    If accepted through the normal process, you will be most welcome to join our group.
    ازشون سوال کردم که تا چه حد حمایتم میکنی ،ولی تا به حال که جواب نداده . . .
    در کل با شما در مورد این دانشگاه موافقم "تماس با استاد کاملا بیفایده باشه"
    پایدار باشید.
    سعید
    Change does not necessarily assure progress, but progress implacably required change. Education is essential to change, for education creates both new wants and the ability to satisfy them.
    Henry Steele Commager

مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه آلبرتا هم داره..... من پارسال اپلای کردم.... می دونم بازار کار خوبی هم داره.... من رشتم عمران نبوده با بررسی که انجام شد ریجکت شدم.... قبل از اپلای فرم pre-application داره که بعد ایمیل دریافت می کنید که اپلای کنید یا خیر؟ پولتون هم هدر نمی ره..... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

دانشگاههایی که توی کانادا این رشته رو دارن تعدادشون به نسبت امریکا خیلی کمتره:

1) University of British Columbia : Project & Construction Management
    2) University of Alberta : Construction Engineering and Management
    3) University of Toronto : Building Engineering

ولی به جریت میشه گفت که 2 تا دانشگاه اول ؛ 2 تا از قویترین ها در نوع خودشون هستند !

موفق باشید

ضمنا ! کاشکی اون (عمران) رو از اسم این تاپیک حذف کنید. قشنگتره!
    اینجا محل تبلیغات نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz

ضمنا ! کاشکی اون (عمران) رو از اسم این تاپیک حذف کنید. قشنگتره!
    چون یه رشته مشابهی هم در صنایع به عنوان مدیریت پروژه و ساخت هست کلمه عمران اضافه شده تا با هم اشتباه نشه
    احسان
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    دانشگاههایی که توی کانادا این رشته رو دارن تعدادشون به نسبت امریکا خیلی کمتره:

1) University of British Columbia : Project & Construction Management
    2) University of Alberta : Construction Engineering and Management
    3) University of Toronto : Building Engineering

ولی به جریت میشه گفت که 2 تا دانشگاه اول ؛ 2 تا از قویترین ها در نوع خودشون هستند !

موفق باشید
    در کل به نظر من کانادا در این رشته خیلی ضعیفه نسبت به امریکایی که دارای حدود 40 دانشگاه و 100 سال سابقه در این رشته است و همچنین انگلیس که بعد از امریکا فوق العاده قوی ظاهر شده !
    موفق باشید،
    سعید
    Change does not necessarily assure progress, but progress implacably required change. Education is essential to change, for education creates both new wants and the ability to satisfy them.
    Henry Steele Commager

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid-Spsl
    در کل به نظر من کانادا در این رشته خیلی ضعیفه نسبت به امریکایی که دارای حدود 40 دانشگاه و 100 سال سابقه در این رشته است و همچنین انگلیس که بعد از امریکا فوق العاده قوی ظاهر شده !
    موفق باشید،
    سعید
    دوست عزیز ؛ مسلما کانادا از آمریکا در این زمینه ضعیفتره ! به همون علتی که شما فرمودید. ولی این قضیه هیچ ربطی به دانشگاهها نداره و حتی اگرم داشته باشه؛ رابطش دقیقا معکوسه.
    به این جهت عرض میکنم که با توجه به اینکه در کانادا فقط همین 2 تا دپارتمان قوی در حال حاضر وجود دارد و البته با توجه به نیاز مبرمی که به این رشته توی کانادا هست ؛ اگه یک مقدار سرچ کنین متوجه میشین که این رشته چقدر از طرف دولت کانادا حمایت میشه و یه جورایی گل سرسبد رشته های سیویل هستش که بودجه تحقیقاتی خوبی بهش اختصاص پیدا کرده.

اینجا محل تبلیغات نیست!

در مورد اهمیت این رشته در نظر دولت کانادا می تونم بگم تنها گرایشی از سویل که در قانون جدید اداره مهاجرت ازش اسم برده شده همین رشته هست.
    بنابراین مطمئن باشید تا چند سال آینده دانشگاه ها توی این زمینه فعالیتشون زیاد می شه
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)