صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 114

موضوع: مسائل مرتبط به آزمون‌های آزمایشی TOEFL iBT

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

پیش فرض مسائل مرتبط به آزمون‌های آزمایشی TOEFL iBT

کاربران عزیز

در این تاپیک می‌توانید به مباحث پیرامون آزمون‌های آزمایشی اعم از نوع منابع، میزان نزدیکی به آزمون اصلی، مراکز موجود در شهرستان ها، و در نهایت سوال و جواب های مرتبط به آن بپردازین.

اگرچه معرفی مراکز بدون جانب گرایی، جایز است، اما به هیچ عنوان کاربر حق تبلیغ ندارد.

گروه مدیریت بخش تافل
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic engineering azad university

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط به آزمون‌های آزمایشی TOEFL iBT

سلام. تافل آزمون آزمایشی داره؟ هزینه داره این آزمون آزمایشی؟
    کجا برگزار میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط melika22 نمایش پست ها
    سلام. تافل آزمون آزمایشی داره؟ هزینه داره این آزمون آزمایشی؟
    کجا برگزار میشه؟
    امیربهادر داره، حدود 80 تومن

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareftm نمایش پست ها
    امیربهادر داره، حدود 80 تومن
    البته مجتمع فنی تهران هم برگزار میکنه

خب واقعا اين ازمونها تشابهي به ازمون اصلي تافل دارند يا نه؟اوناي كه تجربه دارن لطف كنن تجربه هاشونو شير كنن.ممنون.

Junior Member

امیربهادر نمره هاش قابل اعتماد نیس به نظر من. اولا که تی پی او هستش. یعنی ممکنه متنی که سر جلسه ی آزمون آزمایشی بهت میخوره رو قبلا دیده باشی.
    رایتینگ و اسپیکینگ رو خیلی خیلی کمتر از تافل واقعی نمره میدن و اگه بخوای اعتراض کنی باید مبلغ اضافه بدی و اگر هم بخوای که ایرادات جزیی رو بهت بگن برای رایتینگ 75 تومن و برای اسپیکینگ هم 75 تومن جداگانه باید پرداخت کنی که توی یه جلسه ی یک ساعته ایرادات رو بگن.
    من حس میکنم از قصد کم نمره میدن که بتونن بعدش از اعتراضا پول دربیارن.
    من دو تا آزمون آزمایشی اونجا دادم. رایتینگ دومی رو خیلی خیلی بهتر از اولی نوشتم ولی نمرم یه نمره کمتر شد تو دومی!!(رایتینگ اولییم رو حتی نتونستم تموم کنم و جمله نصفه موند!!)
    نمره ی آزمون آزمایش هام یکیش 104 شد فک کنم و دومی 99. ولی تافل اصلی رو 112 شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9 نمایش پست ها
    امیربهادر نمره هاش قابل اعتماد نیس به نظر من. اولا که تی پی او هستش. یعنی ممکنه متنی که سر جلسه ی آزمون آزمایشی بهت میخوره رو قبلا دیده باشی.
    رایتینگ و اسپیکینگ رو خیلی خیلی کمتر از تافل واقعی نمره میدن و اگه بخوای اعتراض کنی باید مبلغ اضافه بدی و اگر هم بخوای که ایرادات جزیی رو بهت بگن برای رایتینگ 75 تومن و برای اسپیکینگ هم 75 تومن جداگانه باید پرداخت کنی که توی یه جلسه ی یک ساعته ایرادات رو بگن.
    من حس میکنم از قصد کم نمره میدن که بتونن بعدش از اعتراضا پول دربیارن.
    من دو تا آزمون آزمایشی اونجا دادم. رایتینگ دومی رو خیلی خیلی بهتر از اولی نوشتم ولی نمرم یه نمره کمتر شد تو دومی!!(رایتینگ اولییم رو حتی نتونستم تموم کنم و جمله نصفه موند!!)
    نمره ی آزمون آزمایش هام یکیش 104 شد فک کنم و دومی 99. ولی تافل اصلی رو 112 شدم.
    در ادامه فرمایشات دوست عزیزم،
    نمرات رایتینگ و اسپیکینگ به گفته یکی از تصحیح کنندگان امیر بهادر که میگفت نمراتی که برای این دو بخش میدیم حدود دو نمره از واقعی کمتر هستش اما در اصل اینطور نیست.
    اما بابت تشابه به تی پی او ها، جدیدا یک سری نمونه سوالات توسط امیر بهادر خریداری شده که با تی پی او ها کاملا فرق داره. من که خودم امتحان دادم اصلا مشابه نبود.

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط capitan84 نمایش پست ها
    در ادامه فرمایشات دوست عزیزم،
    نمرات رایتینگ و اسپیکینگ به گفته یکی از تصحیح کنندگان امیر بهادر که میگفت نمراتی که برای این دو بخش میدیم حدود دو نمره از واقعی کمتر هستش اما در اصل اینطور نیست.
    اما بابت تشابه به تی پی او ها، جدیدا یک سری نمونه سوالات توسط امیر بهادر خریداری شده که با تی پی او ها کاملا فرق داره. من که خودم امتحان دادم اصلا مشابه نبود.
    در مورد TPO که دستمون گفتم من حرفشون رو تایید میکنم
    من خودم شهریور که ازمایشی دادم یه نمونه از لیسنینگش مال کتاب دلتا بود!
    البته دوستان فراموش نکنن در امتحان اصلی تافل هم سوالاتی هست که بهش میگن سوالات طلایی گویا این سوالات تو کتاب ها وجود داره و توی امتحان هم تکرار میشه!! من خودم وقتی از جلسه اومدم بیرون دقتت کنید جلسه ازمون اصلی! دیدم چندین نفر دارن میگن دو تا لیسنینگ فلان تکراری بود!
    در مورد نمره ازمون های ازمایشی هم باید بگم من تغییر چندانی تو نمراتم ندیدیم من ازمایشی رو 96 و اصلی رو 98 شدم!

با توجه به تجربیات دوستان و حرفهای که زدن من متوجه شدم که این ازمونای ازمایشی هیچ ربطی به به ای تی اس نداره . یه چیزیه مثل قلم چی برای کنکور زمان ما درسته؟

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sefidtarinsiah نمایش پست ها
    با توجه به تجربیات دوستان و حرفهای که زدن من متوجه شدم که این ازمونای ازمایشی هیچ ربطی به به ای تی اس نداره . یه چیزیه مثل قلم چی برای کنکور زمان ما درسته؟
    خود ETS هم ازمون های امادگی داره ! این موسسه ادعا میکنه بانک سوالتیش رو از ETS خریده ولی اگر راست هم بگن صد در صد نیست و بخشیش اینجوریه
    ولی در کل فارغ از نوع سوالات برای امادگی ازمون اصلی خوبه
    من خودم تو جلسه ازمون ازمایشی با اینکه اسپیکینگ رو با نرم افزار تمرین کرده بودم اما اونجا هل شدم و به جای اینکه تو زمان اصلی حرف بزنم تو زمان امادگی شروع به صحبت کردم! حالا اگر این اتفاق تو ازمون اصلیم رخ میداد فاجعه بود!

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)